Пам’ятник нововолинським керманичам. Туристи, сюди!

19 2487

Дивитись на це вже несила навіть звичним до всього нововолинцям.

Співчуваю тим, хто бачить це щодня, щогодини, бо мешкає по сусідству.

Це жахи нашого чарівного європейського містечка. Таких немає в жодному з численних міст – закордонних партнерів Нововолинська.

 

Це пам’ятник 32-річному сидінню Віктора Борисовича Сапожнікова у керівних кріслах виконкому Нововолинської міськради.

1986 року він прийшов туди на посаду голови планової комісії. Плани були грандіозні. Для себе все виконав, так. А до цих недобудів руки так і не дійшли.

Хоча мерує в Нововолинську 23-й рік. Поспіль.

 

 

Оцей молодик на верхотурі просто неба народився, коли Віктор Борисович засіли у виконкомі. Ходив у дитсадок, у школу, на біржу праці, їздив до Польщі з цигарками, закохався, підженився, розбіглись – а недобуди все нависають над спальним масивом, а Віктор Борисович усе сидять і дбають про місто.

Наш очільник вічний. Як цей недобуд. Як усі недобуди у 5-му і 6-му мікрорайонах.

 

 

Та вже продайте їх усі скопом за ціною колись потужного заводу “Оснастка” – за 184 тисячі гривень.

Та влаштуйте тут урешті-решт депутатський день або засідання виконкому! Запросіть керівників будівельних фірм! Огляньте фундамент, несучі стіни, кладку, подивіться на зграї дітлахів, які щодня лазять сюди, ризикуючи життям.

Засоби свої, щедро проплачені з міського бюджету, прихопіть – хай покажуть  нам ваші вагомі здобутки.

Керманичі, вам не соромно? Чи ступала тут ваша нога? А якщо ступала, скільки наркоманських шприців під нею хруснуло?

Тут могли бути сотні квартир. Тут могли щасливо замешкати сотні родин. Але вашої енергії вистачило тільки на розбудову власного добробуту.

На верхотурі – ваші виборці, Вікторе Борисовичу. Розкажіть їм про ваші подальші плани. 

 

 

Фото – Ігор 

Текст – Наталя Камишникова

У ТЕМУ: 

Діти на верхотурі. Убивчі розваги у 5-му мікрорайоні. Батьки і владо, агов!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
19 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Якби хтось згодився б повезти мене на закриті шахти, руїни РМЗ, РБУ, 2-х ЗЗБВ, ДОК, з-д “Оснастка”, цегельний завод, три автобази, розвалені та недобудовані ДДУ тощо і тощо, я б зробив офігенний фотовідерепортаж про всі “перемоги” Віктора Борисовича Сапожнікова за 32 роки сидіння його “царської величности” у Нововолинську, в форматі колишньої промислової могуті нашого міста.

Житель
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Наші з вами цілі Анатоль, уже давно збігаються. Трошки захоплююсь відеозйомкою і тому сам давно мрію зняти маленький фільмець про наше місто і про нашого вічного, так би мовити, зняти репортаж поглядом жителя іншої країни але для Нововолинців. Але, так як уже довгий час я не був в Україні то трошки віддалився від усіх місцевих політичних справ. Щоб встигнути спланувати свою поїздку в Україну і все зробити перед черговими виборами міського голови – уже декілька раз у вас тут запитував, коли ж будуть ті наступні вибори міського голови, але відповіді так і не дочекався.
Так що, з радістю вам би допоміг як зі зйомкою так і з транспортом.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Житель

Минулі вибори були восени 2015-го, так? Отже, осінь 2020-го. Якщо Зе не перезавантажить усю систему.

Житель
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Дякую за інформацію.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Житель

Я надам Вам відповідь, жителю. Незабаром.

Олена
2 років тому

Реально серце встає як вийдеш на балкон, не раз кричиш, думаєш авось позлазять (((

Www
2 років тому

Самі люди вибирали Борисовича , і за стільки років не бачили його здобутки. Виходить або люди сліпі, або тупі, більше нічого не спадає на думку.

Іван
2 років тому
Відповісти  Www

В нашому місті більшість, а це молодь, шахтарі, звичайні робітники, контрабандисти та заробітчани – на вибори майже не ходить і не голосує. Але меншість, яка майже завжди ходить на вибори та голосує за Сапожнікова – це бюджетники та пенсіонери яким наш вічний завжди вміє в совковому стилі все гарно наобіцяти, а пенсіонерам подати у вигляді подачки безкоштовний автобус на дачі… ось тому так і виходить. Тому все просто – поки більшість Нововолинців буде ігнорувати вибори, все так і буде залишатися як і останні 20-30 років.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Www

І ще виберуть! Його, або молодого-є там “достойна” зміна.

Антоніна
2 років тому

Чула, що за проект 5-го мікрорайону була отримана Шевченківська премія і мали бути красиві парки …

Світлана
2 років тому

Що тут скажеш…. їм це не цікаво. Головне, що їхні хороми побудовані і закриті від людей височенними парканами. Напхали свої кишені громадськими грошима… тішаться!
Скільки вірьовочці не витись, а кінець все одно – прийде!!!

Іван
2 років тому
Відповісти  Світлана

Якщо ніхто нічого проти такої системи робити не буде – нічого їм не прийде.
Саме тому ми так і живемо, бо всі думають що прийде хтось замість нас і все зробить…

гість
2 років тому

Я молодий чоловік. Маю в Нововолинську житло та роботу. Здається, що ще треба? Треба щастя, а щастя – це діти. Хочу переїхати назовсім в Луцьк. Там піти працювати на завод. Знайти гарну молоду жінку і спробувати створити з нею сім’ю. Мені 30 років, я дуже хочу дитину. Хочу своїй дитині дати хороше життя, а в Нововолинську, як всім відомо, вічно наркомани, кримінал та одна влада. Я хочу працювати та виховувати свою дитину в Луцьку! Нововолинська влада абсолютно нічого не робить, щоб молоді люди залишалися в місті. Сапожніков поклав на розвиток міста! Ви думаєте, йому той 5 мікрорайон треба?! Нововолинськ ще буде гордістю Волині, але не при ньому.

Олександр
2 років тому
Відповісти  гість

І чим, цікаво, прославиться Нововолинськ? Чи не сюди хоче “переселитись” преЗЕдент? Це єдиний шанс у них обох вижити.

Цікаво
2 років тому
Відповісти  гість

А ви думаєте в Луцьку краще? Луцьк без мера багато часу, у Луцьку просто люди ініціативніші, пишуть петиції, дзвонять на гарячу лінію в міську раду, жаліються на проблеми, можуть і до Савченко, чи до Палиці зайти, в кожному районі є офіс розвитку Гузя, а в Нововолинську два ініціатора яким більше всіх страждають це Камишнікова і Анатоль і все … Остальні тупо мовчать бо бояться або байдужі

Олександр
2 років тому
Відповісти  Цікаво

Луцьк без мера – заберіть… І що, вмер? Невже ви ще не зрозуміли, що від “таких”, “найкращих ” мерів тільки зло?

юрій
2 років тому

сапожнікову нововолинськ ніколи і не був потрібний, треба була тільки посада мера, як чинник заробляння грошей, стабільного досить хорошого заробітку, ну і наданя заробляти гроші наближеним до нього людей, тому дивуватися тОму, що в місті основна маса підприємств знищена, не треба дивуватись, але найстрашніше, що місто розвалене БЕЗКАРНО

Буг
2 років тому

Я би не закривав цю стройку, а ще меньш безпечною зрубив. Хай тупi алкаши пiдлiтки ноги ламають. Кучу раз бачив як дiти рокiв 15 лазять там по кришах

Цікаво
2 років тому

А ці будинки місту належать чи оснастці?якщо місту то давайте напишемо петицію щоб їх продали забудовнику думаю Луцькі будівельні фірми б купили