Пенсіонерам радять ходити в АТБ із 9.00 до 10.00

15 2396

Мережа супермаркетів АТБ запроваджує для літніх людей спецгодину з 9-ї до 10-ї  ранку.

Старші люди – у групі найбільшого ризику в разі зараження коронавірусом. Тому компанія закликає інших покупців не відвідувати магазини з 9.00 до 10.00, аби пенсіонери робили закупи без загрози здоров’ю.

18 березня мережа АТБ обмежила продаж товарів. Одна людина може купити до 12 пляшок пива, води, інших напоїв. Усі інші товари – до 5 штук або 5 кг в одні руки.

Із 19 березня в магазинах АТБ одночасно можуть перебувати не більше 10−20 осіб, без урахування персоналу.

22 березня в АТБ  повідомили про підвищення цін на продукти і товари першої необхідності через стрімке зростання закупівельних цін від постачальників.

Продукти з борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали в АТБ на 35−128%.

Цукор – на 8%, макарони – на 9,5%, пшенична крупа – на 11%, гречка – на 51%, борошно — на 5%, яйця — на 6%.

Користувачі-нововолинці порадили пану Бідзюрі скуплятись у супермаркетах “Край” і “Вопак”.

Там і недорого, і значно вільніше.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
1 рік тому

Без маски в АТБ не пускають, маски купити не можливо, який дибіл ввів таке правило. Де людям брати маски?

Сітізен
1 рік тому
Відповісти  Олег

Пошити

Олег
1 рік тому
Відповісти  Сітізен

Хітроголові будуть маски за кордон відправляти, а всі люди мають собі самі шити не пойми з чого. Ми що фабрика, чи завод, з якого дива хтось має щось шити.

Лил
1 рік тому
Відповісти  Олег

з того дива що… “Без маски в АТБ не пускають, маски купити не можливо…” логіку вловив? то настроюй руки з того місця і ший, або не купуй в атб

Олег
1 рік тому
Відповісти  Олег

Мені цікаво хто мінусує? Якщо мінусуєте скажіть з якого матеріалу можна пошити маску вдома при тому що тканеві, марлеві, при вірусах носити ЗАБОРОНЕНО. Витяг з статті “Не можна використовувати марлеві маски, вони не забезпечують належного рівня захисту” Ще “Саморобна маска не гарантує той захист, який передбачений держстандартом. Звісно, будь-який бар’єр, який захищає слизові – це добре, але краще використовувати ті засоби, які відповідають нашим держстандартам, тобто медичні маски, які продаються в аптеках.” Чи ви дома зробите хоча б таку маску яка складаеться з чотирйох шарів, які, крім фільтра і двох зовнішніх шарів, мають протирідинний шар, що забезпечує захист шкіри обличчя від попадання на нього біологічних рідин. А то повдівають типу маски, які зовсім нічого, не те що вірусу, каплям рідин з кашлю не захищають і думають що захищені.

собачка за газ
1 рік тому
Відповісти  Олег

маску вдягають не для того щоб тобі щось не попало на лице, а коли чхаєш то щоб не осіло на речі. вірус сам по собі не літає в повітрі.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  собачка за газ

Так, але вірус разом зі слизом при чханні чи кашлі може зберігати життєдіяльність навіть на картонній поверхні від 3-х до 5-ти діб. Тому хворим людям маски необхідні

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Олег

У нас все продається. Маски на продаж, землю на продаж, посади на продаж…продається все і навіть людськими життями торгують

Юлія
1 рік тому

Мені наприклад найбільше подобається Рідний край,і Для Вас,там і ціни дешевші і вибір більший, наприклад в АТБ свіжого м’яса немає,а в рідному краю ,завжди є і вибір і свіжий,,і місця в тих АТБ,мало,охорона ходить за тобою ,ніби ти під конвоєм.

Уууу
1 рік тому

А мережа магазинів АТБ начебто не бідні. То ж нехай і організують продажу масок при вході в магазин. Хочуть бачити покупців у масках – нехай ті маски і шукають. Прапор їм у руки. Закуплять оптом, продадуть у роздріб. Може і ціна буде прийнятна

Уууу
1 рік тому

Це просто казкове свинство! Ну де набрати людям грошей, коли люди без роботи на кпрантині сидять і карантин ще й продовжать?! Та і у пенсіонерів гроші не з неба сипляться. Однозначно потрібно міняти магазин для закупів.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Добре, що з 9 до 10 години АТБ запровадив годину на обслуговування стариганів, таких, як я. Проте, прийшовши туди я знову буду змушений стояти в дикій черзі. Тепер вже пенсіонній. То яка мені різнииця коли вистоювати – вранці чи ввечері?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А Сапожніков,пенсіонер і дідуган в цей час має бути на роботі,та й його дружина,пенсіонерка-бабуська,теж…. Ось де біда! Ну просто геноцид, і голодомор влаштували. .та ще й маски не дали…Пора вже переходити з того БПП …

Рома
1 рік тому

Те атб взагалі обнагліло,ціни підвищили,а завтра то будуть в распіраторах і костюмах впускати,то закривайтеся і сидіть там а не кожен день нові правила

Роман
1 рік тому

Я зараз знаходжусь в Чехії тут також правило тіль вхід для пенсіонерів з 8 до 10, з масками також дефіцит, але самі шиєм щоб хоч щось закривало обличчя.