Перша шахта – проти призначення нового директора

9 1454

Завтра, 18 жовтня, відповідальний працівник міністерства енергетики має представити колективу ДП “Шахта №1 “Нововолинська” нового керівника.

Це нововолинець Григорій Бар, який раніше працював у гірничорятувальному загоні й на “Бужанській”.

Нинішній директор першої – Андрій Пилипюк перебуває у лікарні. Звільнити його за наявності лікарняного неможливо.

А головне – колектив вважає, що звільняти його несправедливо. Працював сумлінно, до робітників ставиться по-людському, дбає про своєчасну виплату платні працівникам.

Долю держпідприємства мають вирішувати не склочні контролери КПП з профспілки на кілька чоловік, які закидали скаргами на Пилипюка всі можливі інстанції, а понад дві сотні гірників. Так вважає голова міської організації НПГУ Анатолій Мухомеджанов.

Він і повідомив РАДАРУ, що завтра о 8.15 на шахті відбудеться акція протесту  проти призначення нового керівника.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Сергій-шахтар першої шахти.

Шановний адміне, чому Ви не пишете повну інформацію про дане призначення, а саме команда КОСТИКА-ОНОПРІЄНКА, НЕ ОЧОЛИВШИ ШАХТУ, вирішила дане питання “порішати” по-іншому, всунути в керівні структури шахти зятя Костика.
Крім того, достовірно відомо, що мати Григорія Бара працює в міністерстві. Може, за посаду синочка занесла валізу чорного налу, який найближчим часом потрібно буде повертати.

editor

Я все ж таки думаю, що у Костика й Онопрієнка різні команди.

9 шахта

якщо це законна акція я прийду теж! Потримати нового директора!

editor

Потримати?.. за що? 🙂

editor

Галя Попович: От не дають справедливому директору працювати. Вже треба всунути “свого”, щоб швидше розікрасти ту нещасну шахту.
Андрію Петровичу, працівники шахти і їхні сім’ї підтримуюють Вас. Перше слово за працівниками, які їздять у шахту, відкачують воду, ремонтують обладнання, які кожного дня спускаються туди, а не служба охорони чи киівські чиновники….

Хочу правди

Сумнівно, а як пояснює сам Андрій Петрович кримінальні провадження проти нього та купівлю квартири у часи, коли заборгованість по зарплаті була приблизно 2 місяці??!!!

editor

кримінальні провадження тепер відкривають просто за фактом чиєїсь заяви. А вже тоді довго й нудно з’ясовують, брехливою була заява чи ні.
Дружина голови земельної комісії міськради депутата Климовича легенько купує по ДВІ квартири НА РІК. При тому, що мають будинок, квартири, купу іншої нерухомості, цілу латифундію у Карпатах і підвальне царство.
І це у той час, коли атовці гинуть за кожен сантиметр української землі…
Ви б назвалися, щоб ми могли перевірити ВАШІ доходи й нерухомість. 🙂

Сергій

Скажи а як Занюк Р. охороник коли була заборгованісьть хату достроїв двух поверхову.??????

небайдужі люди своєї країни.

Що розікрасти?вже все розікрали, ви що говорите,подивіться ,що було а що залишилося.Валити потрібно злодюг,як в кітаї,вивели на площу і розстріляли.Це просто кричуща тема для України.Потрібно вводити смертну кару для злодюг,корупціонерів.