Перший пішов… в інфекційне відділення. Тест позитивний

43 8063

Сьогодні, 28 березня, пацієнт середнього віку прийшов на прийом у четверту сімейну амбулаторію.

Це там, де дитяча поліклініка, на проспекті Перемоги, 7 у Нововолинську.

З огляду на суворий карантин вхідні двері зачинено. Відвідувач натис на дзвоник, вийшла реєстраторка.

Він повідомив, що почувається зле, має симптоми коронавірусного захворювання.

Нещодавно був  за кордоном чи БІЛЯ кордону (точніше сказати ніззя). Отже, міг підчепити заразу там.

Його завели в окремий кабінет, туди прийшов захищений спецкостюмом  сімейний лікар (певно, лікарка). Пацієнта розпитали й зробили експрес-тести на грип і на коронавірус.

Грипу не виявили. А от результат другого  тесту позитивний.

Звісно, підозра на коронавірусну інфекцію може не підтвердитись.

У хворого взяли на аналіз мазки з носа, з горла –  і терміново відправили біоматеріал у Луцьк.

Кабінет і коридор після відвідувача ретельно помили з антисептиком.

Чоловіка  госпіталізували в інфекційне відділення нововолинської лікарні.

Стан у нього середньої важкості.

Нововолинець назвав контактних осіб, таких двоє. Обох перевірять за допомогою експрес-тестів,

Інших контактерів і джерело зараження встановлює поліція.

Медики просять громадян із ознаками гострих респіраторних захворювань, грипу і так далі:

якщо ви перетинали кордон чи контактували з прибулими з інших країн і захворіли впродовж 14 днів, не йдіть у поліклініку чи лікарню! Не наражайте купу людей на небезпеку.

Зверніться телефоном на гарячу лінію 093 257 92 15, викличте додому свого сімейного лікаря. Скажіть йому про свою поїздку за кордон чи про контакти з людьми, які звідти повернулись.

Сімейний лікар прибуде до вас у спецкостюмі, огляне вас, у разі потреби викличе “швидку”.

Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововолинська одержав 50 ескспрес-тестів на коронавірус.

4 з их уже використали.

У трьох випадках результат був негативним. А сьогоднішній  – позитивний.

Остаточний результат буде за кілька днів.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
43 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оля
1 рік тому

Чула, що він таксував – розвозив із митниці людей, що масово поверталися з Польщі. І таких таксистів там було багато…

Nataliya
1 рік тому
Відповісти  Оля

Чула що дерли останні гроші щоб перевезти людей (увага не веду розмову за хворого чоловіка,говорю взагальному).Але якщо так і було хай виздоровляє буде мати час подумати, і після цього змінить свої поступки. Стосується усіх нас !

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Nataliya

Та нехай виліковується, це точно, але таксисти порушували умови карантину і множили, плодили смертельну небезпеку заради наживи. Розносили смертельну хворобу, заради грошей. Передбачається покарання за такі дії, якщо знав про коронавірус. Скількох людей він і такі як він могли заразити? Це не самогоном торгувати, коли введений сухий закон.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Вкотре задаю питання…Коли будуть притягнуті до відповідальності Сапожніков з братвою і всі “відкривачі” розважального центру? А Морозу раджу зайнятись підготовкою нових ліжкомісць,бо інфекційного не вистачить…і до поліції- беріться до роботи,пора розчохляти свої палиці і заганяти по хатах тих “оніжедєтєй”,що не бояться короновірусу.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Свята правда. Приєднуюсь, однозначно, і підтримую всіма фібрами душі. Де ви, останнім часом перебуваєте, міський голово В.Сапожніков? Як працює створений вами всеміський Штаб протидії коронавірусу? Ви знову на лікарняному, відпустці, оздоровленні, полюванні, на своїх дачах у с.Світязь\З.Буг, у Моршині, Петербурзі, Мінську, США, Польщі – в Отвоцькій гміні, Кіпрі, Єрусалимі, Стамбулі, Луцьку, Києві, Барановичах… Дайте відповідь!

Ееее
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А до чого тут Єрусалим?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Nataliya

Поляки дуже дивувалися, що українці не допомагали один одному переїхати в Україну, а брали дикі суми (часто залишаючи без грошей) щоби ті потрапили додому.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ага,дивувались, особливо ті,в кого працювали українці “начорно”… Хай напишуть наші “роботящі”, чого вони там до останнього дня сиділи…скільки “брат-пан” грошей не виплатив?,і таке подібне… Євросоюз глибока стурбований… Пам’ятаєте?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

До Андрія Дмитровича Сапожніка. Нам всім – отим, що в Нововолинську залишалися – нікуди не виїжджаючи, ще глибоко відригнеться хворобою і смертями оте, гротескне й дике повернення міських заробітчан з-за кордону додому. Врятуй Господи, відверни і помилуй! Я увесь час апелював до совісті постійних і потенційних “арбайтерів”: Наводьте порядок в нашому місті і в Державі! Не бійтеся! Ви вільні громадяни, з розвинутими почуттями (може) за 30 років Незалежності, власної гідності та справедливості. Мирними, дозволеними Конституцією України, методами (демонстраціями, пікетами, народними вічами, страйками, оголошенням недовіри керівникам місцевої влади – через обраних вами депутатів міської ради, або іншими ненасильницькими способами…) змістіть місцеву прокомуністичну владу просмороділих та знахабнілих скоробагатьків! Родичів, дружбанів, кумів, рішал, підлабузників, лизодупів, “смотрящих”, “червоних директорів”… і оберіть собі достойних та чесних, які вам були б до вподоби, і котрі не крали б і не брехали! Скільки разів це було?? Як до кам’яних стовпів.

Natali
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Як навести порядок людям 18-25р,якщо за30р тут ніхто нічого не навів.Вибачте за написання з помилками.

Віка
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Так,підтверджую Ваші слова.Поляки дивувалися і не розуміли,як українець українцю в такій ситуації не хоче допомогти,а тільки нажитися.Окремі роботодавці(поляки) були згідні за власний кошт довезти українських заробітчан до кордону.А там же зустрінуть свої своїх…Все тримається у нас виключно на добрих людях,волонтерах і патріотах.А влада,як завжди,тільки піариться.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Віка

Добавлю…і на корисних ідіотах.

Агата
1 рік тому
Відповісти  Nataliya

Не вигадуйте!!!!! За кордоном не був, не таксував, з іноземцями не спілкувався. На відкритті розважального центру не був, на базарі також. Спілкування мінімізоване.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Агата

Хай чимшвидше одужує. І хай остаточний тест буде негативним. Здоров’я вам усім.

Анюта
1 рік тому

Все тако приблизно! Чи лікар чи лікарка -ото не знаємо! Чи їздив за кордон чи не їздив- знов не знаємо!! То вже щось точніше напишіть!!! Аби щось писати!!! Тільки паніку сіяти між людей!!

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Анюта

Не істеріть. Написала рівно стільки, щоб наші добрі люди розуміліи: вже все по-дорослому, як у телевізорі.
А лікар чи лікарка – нововолинці докумекають. І що таке “біля кордону” – докумекають.
Вам тут надали ексклюзивну інформацію, але ви краще читайте короткі офіційні новини. До речі, роздобути її важко. І сказати можна не все.
Вам іще прізвище лікаря? щоб такі, як ви, сахалися здалеку?
Медикам – уклін і респект, ризикують як ніколи.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Доповню…є циркуляр МОЗ,де говориться,що спотворення ,або відмова від оприлюднення інформації медслужбами – це порушення і буде каратись…

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анюта

Яка паніка- вам хоч кілок на голові теши- не доходить! ВДОМА СИДІТЬ !!!

макс п.
1 рік тому

невже не можна організувати якийсь кабінет…….для чого сусідів “напрягати” лікарями в спецкостюмах

Уууу
1 рік тому
Відповісти  макс п.

У Броварах, коли захворіла вагітна, а її госпіталізували лікарі у спецкостюмах, то сусіди і не знали нічого ні про хвору, ні про лікарів. Але головне те, що потім було оперативно зроблено дизинфекцію під’їзду, ліфта і території, а сусідам наказали на той час сидіти вдома. Дезинфекція має бути зроблена у кожному випадку, коли з’являється хворий на коронавірус. Там де той чоловік живе дезинфекцію робили? Не доведи Боже, мої сусіди припруть таку болячку, бо їздили до польщі постійно. З дому вийти реально страшно і ходити тією територією страшно. Дезинфектори де? Хочу дезинфекцію!

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  макс п.

А для вас кожні пів години говорять- сидіть вдома…в разі виникнення симптомів- дзвоніть по телефону… . Вам доходить ? Вас потрібно ,як в інших країнах- кийками…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Правда. Люди ходять по Нововолинську без масок, тісно спілкуються між собою, молодь їде бусами (вочевидь, наймають) на З.Буг – на шашлики та барбекю, малі діти бігають самі собою… Нібито, ніякої епідемії немає і карантин в Україні не оголошували. Ось де поле діяльності для міського голови, заступників, поліції, членів Всеміського штабу протидії короноврусу та наглядачів за дотриманням законності – прокурорів!

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

У Сполучених Штатах від вірусу померло немовля. Дитинці не було ще і року. Це перший смертельний випадок у світі такої малої дитини

Уууу
1 рік тому

А я і сижу вдома і працюю вдома дистанційно. Мій інстинкт самозбереження працює відмінно, а про таких, як цей перевізник цього не скажеш

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Уууу

За шо мені мінусують – за правду, яку я тут пишу? Я не хочу наражати своє життя на смертельну небезпеку через сусідську зажерливість. Коронавірусу на кількість грошей начхати

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

В нас правду не люблять…деколи мінуси важливіші за плюси.

Маруся
1 рік тому

Я взагалі враження,що тільки 1 людина. Тому що кожний другий закордон їздить ,тобто у всіх знайомі могли привести цю заразу.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Маруся

Я ж кажу – мої сусіди іздили постійно і ще трохи дальніші сусіди. Такі люди, які їздили до Польші, а дехто іноді і до Єгипту нещодавно, є практично біля кожного з нас(( Небезпека заразитися дуже реальна для всіх без вийнятку. Будьте обережні і обачні, дотримуйтесь усіх рекомендацій і правил карантину

справедливость
1 рік тому

как советует российская ученая-биолог – Ирина Ермакова – на начальной стадии и даже просто при подозрении на КОВИД-19 – нужно хотя бы несколько раз в день выпить слабый раствор пищевой соды. на сегодняшний день лекарства от этого вируса, отягченного бактерией СИНТИЯ (выведенного в военной спец.лаборатории США для уничтожения нефти в Мексиканском заливе) – ПРОСТО НЕ СУЩЕСТВУЕТ! “синтия” пожирает клетки организма!

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  справедливость

Справедливость, от вашего комментария за версту тянет ненавистью к американцам, навязанной вам русской пропагандой. За последними исследованиями самих китайцев коронавирус несет в себе генную моделяцию двух животньіх – летучей подковной мьіши и панголина. Ни летучая мьішь, ни панголин не живут в дикой природе возле города Ухань, откуда началась пандемия. Кроме того, вирус передается только при личном близком контакте с зараженной особью. Оба вида животньі бьіли завезеньі на рьінок в Ухане контрабандньім путем и продавались на рьінке для гастрономических целей, а именно для употребления в пищу. Мясо панголинов и летучих мьішей считается деликатесом среди китайцев. Краснокнижньіх, редкостньіх панголинов завозят контрабандистьі из Мьянмьі. Более того – бьіли срочно исследованьі останки панголинов, вьілученньіх у контрабандистов на протяжении предьідущих лет и в некоторьіх изученньіх останках бьіл обнаружен вирус, подобньій к ньінешнему. Вирус живой организм и он проходит мутации, приспосабливпется к окружающей среде. Исследования еще не закончили. Ни о каких американских бактериях речи не идет и не говорят даже сами китайцьі. Где такой фейк и из каких источников вьі взяли?

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Давайте коректніше, вас же не ображає користувач. Бо від вашого коментаря відгонить категоричністю й упередженістю. Про кажанів ми чули, є й інші версії. От секретар РНБО заявив: https://news.liga.net/society/news/danilov-zayavil-chto-koronavirus-iz-sekretnoy-laboratorii-dokazatelstv-net

А Справедливість посилається на думку відомого російського вірусолога Ірини Єрмакової. Політика політикою, а наука наукою. https://www.youtube.com/watch?v=U-Wo0krriQ0&feature=share&fbclid=IwAR361YI3RUb-ryp69oll57AYNw-HpFMbbsWnIm8VttpwRZY7QTHe25NN07o

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Та я коректно і неупереджено – тільки свіжі факти із компетентних джерел. А у Російській Федераціі практично всі упереджені по відношенню до американців. Це прослідковується на різних інтернет-каналах, на превеликий жаль. Російський вірусолог має міжнародний авторитет? Це лише запитання, без образ

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Є жертви пропаганди. а є й жертви контрпропаганди. Це лише репліка, без образ.
Чимало моїх френдів у соцмережах із РФ абсолютно не упереджені щодо американців. І дуже критично ставляться до путінського режиму. Таких, як вони, багато. Не узагальнюйте.
Чимало російських вчених, як і вчені інших країн, справді мають міжнародний авторитет. Гугл у допомогу.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Я знаю вже давно про секретну лабораторію в Ухані. А ще знаю про те, що комуністичний вряд Китаю, як і уряд СРСР мають/мали погану звичку проводити різні секретні експерименти, які потім можуть вилазити боком, бо тоталітарні режими усі однакові. Ви тут на Радарі ставите не усі коментарі, обо не повний текст ставите. Доказів про лабораторні експерименти немає, а у мене також немає довіри до багато чого(((

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Я вам більше скажу, декого навіть видаляю. Разом із коментарями. 🙂 Не маю довіри.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Я також іноді таке роблю, видаляю назовсім чи назавжди, бо дехто іноді робить такі речі за які до відповідальності не притягнеш, а пробачити неможливо)) Навіть психологи кажуть, що є такі собі токсичні люди))

Володимир
1 рік тому

“в Україні доручено створити при центральних районних лікарнях мобільні бригади” – йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров’я України.

Бригади будуть виїжджати на виклик сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії. Це зменшить мобільність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання та потребують здачі відповідних аналізів”
в Нововолинську формуються бригади і з завтрішнього дня мають вже працювати.

РАДАР
1 рік тому

Тут могли бути два коментарі від “Медика” з поштою “zamrey”, але один із них агресивно-хамський. А в нас не хамлять і посилають за хамство дуже далеко.
Інформація в новині достовірна, із авторитетного для мене (і для виконкому) джерела.
А тепер “Медик” іде в бан.
Коментарів двох інших користувачів – про “московську церкву” і “міжнародний авторитет Росі” – тут не ставлю зі зрозумілих причин.. Не в тему.

Excommunicado
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Браво!
Замилення очей? Хочеться побачити ті коментарі

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Excommunicado

Яке замилення? ким? чиїх очей? Незрозуміло.
Напишіть мені у приват чи на фейсбук-сторінку РАДАРА, якщо конче хочете почитати флуд і оцінити хамську манеру аноніма з поштою “zamrey” 🙂

Олег
1 рік тому

Підозра на коронавірус у Нововолинську не підтвердилася. Всі тести негативні. Тобто, у шахтарському місті не зафіксовано жодного випадку захворювання на COVID-19. Це з новин.