Сьогодні о 9.40 біля “старого горкому” в Нововолинську бездоглядний пес покусав старшу жінку.

“Старий горком” – це будівля на майдані Незалежності, там розташовані управління соцзахисту, Пенсійний фонд і офісець, де засідав депутат міськради Леонід Климович – скандально відомий віднедавна “зоозахисник”.

Потерпілій викликали “швидку”, медики надали допомогу – перев’язали ногу.

 

 

Невдовзі у соцмережах завирувало обговорення на вічну тему: що робити з собаками в Нововолинську?

Дехто пропонував вистріляти всіх псів і поскладати біля міської ради, щоб влада нарешті заворушилася.

Дехто  – завести собак до пустобреха Климовича. Він домагається закриття єдиного в місті та його околах притулочку. Хоча там собаки стоять на прив’язі, за парканом, і не становлять жодної небезпеки для людей.

Вочевидь, найближчим часом молоді матері зберуться (як писали у соцмережах) під міською радою й зажадають від влади, аби місто  було безпечним. А влада дасть негласну вказівку мисливцям і ВУКГ постріляти/потруїти  бездомних собак.

Вочевидь, місцеві догхантери знову вийдуть на полювання і разом із комунальниками знищать усе, що рухається на чотирьох лапах.

 

 

Вочевидь, Климович, Рожелюк, Громик, Магдисюк, Ярема і Ко (представники нововолинської влади) надалі дружно боротимуться з людиною, яка вже 12 років поспіль доглядає як може бездомних і покинутих псів.

А про комунальний притулок, на який Міністерство екології виділяє міським радам по кілька мільйонів гривень, знову лише поговорять, а далі діло не піде.

Це Нововолинськ, тут люди легко вбивають і собак, і людей. Це велика “катівня під маскою гуманності” і під керівництвом В.Б.Сапожнікова.

Хтось іще обурюється, що у мене собачки за загорожею стоять прив’язані?.. За 12 років вони теж могли покусати кількадесят людей. Могли наплодити сотні сотень собі подібних, якби залишились на вулиці. Я самотужки звільнила місто бодай від проблеми з цими собаками.

А карантинний майданчик і комунальний притулок – давно на часі.  І держава у таких притулках зацікавлена! І місцеві ветеринари з зоозахисниками та спонсорами готові підпрягтись.

Однак нововолинські владці воліють тихцем винищувати собак і цькувати мене – бо занадто чинуш критикую.

Що ж, брехати на телекамеру про “собачий концтабір” – це не відра з їжею туди щодня тягати. І не комунальним коштом, а своїм.

Покусану жінку шкода. Але собаки не винні, ні.

Винна міська влада, яка НЕ дбає про безпеку людей і НЕ приймає програму регуляції чисельності бездоглядних тварин.

Стерилізація, вакцинація, карантинні майданчики і комунальні притулки,  виловлювання агресивних псів із подальшим утриманням їх у закритих вольєрах – ось вихід.

То що, Климович, скільки бездомних псів забереш із площі і врятуєш від масового отруєння та відстрілу? Забери хоч одного – отого чорного! А менших розберуть сердобольні Шостак і Герасимчук.

Ну, а я вам піар організую! “Плюси” запрошу.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: