Плата за воду підскочить аж на 46%?!

28 2216

Ще не ущух у Нововолинську скандал із шикарним “Рено”, який “Водоканал” купив у квітні, а в листопаді зненацька передав на баланс виконкому міської ради… аж тут новий сюрприз!

На сайті “Водоканалу” повідомляють про підвищення тарифів уже у січні.   

“Підприємство «Нововолинськводоканал» інформує про намір змінити у 2020 р. тарифи на централізоване водопостачання й водовідведення.

Діючі тарифи для всіх категорій споживачів встановлені шляхом коригування підприємству «Нововолинськводоканал» рішенням виконкому Нововолинської міськради №86 від 21 березня 2019 р. і застосовуються з 5 квітня 2019 р.:

централізоване водопостачання – 8,96 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

централізоване водовідведення – 10,55 грн. за 1 м. куб. з ПДВ.

З часу встановлення цих тарифів очікується зростання складових витрат вартості послуг: на оплату електроенергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці, збільшення видатків на сплату податків, зборів та інших витрат…

У 2020 р.  «Нововолинськводоканал» розпочинає сплату відсотків за користування кредитом та основної суми субкредиту в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Розвиток міської інфраструктури-2», очікувана сума до сплати у 2020 р. становить 22,8 млн. грн., що збільшує тариф на 45,3%.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Зростання тарифу відбулося за рахунок таких основних складових: витрат на оплату праці на 33% у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму з 1 грудня 2019 р. 2102 грн та застосуванням коефіцієнту 1,6 до нього; амортизаційних відрахувань; фінансових витрат та на сплату основної суми кредиту; зменшення обсягів реалізації на 5,7%.

Прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення на 2020 рік зростуть на 96%, або 18,77 грн., вартість метра кубічного води та стоків разом – 38,28 грн. з ПДВ, у т. ч.

  • централізоване водопостачання – 20,34 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;
  • централізоване водовідведення – 17,94 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: Нововолинськ, пр. Перемоги, 20 або на електронну адресу: vodokanal@nov-rada.gov.ua (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація підприємства «Нововолинськводоканал»

РАДАРУ бракує слів… тому висловлюйтесь ви, шановні споживачі сумнозвісної нововолинської водички.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
28 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
2 років тому

Нове опитування РАДАРА – праворуч на сторінці. Голосніть!

Вадим
2 років тому

На газ зменшують на воду збільшують. В природі – це називається баланс. Не дивуйтесь, ми все одно на гачку.

Волинянин
2 років тому

В Луцьку тарифи: 7.36/7.68

мешканець
2 років тому
Відповісти  Волинянин

ну так ми ж окремий “континент”

Олег
2 років тому

З часу встановлення цих тарифів очікується зростання складових витрат вартості послуг ??????????? Як це очікується? А якщо по факту зменшиться а не збільшиться то тоді як?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Нововолинці це ковтнуть. І багато чого ще. Саме на це й розраховували очільники в місцевій владі піднімаючи тарифи на воду і водовідведення. Міському “господарнику”, меру В.Сапожнікову, на цей раз вже не вдасться сказати: А я не знав! Проте, у нього є друга відмазка – сказати, що так депутати вирішили. Але й вона не проходить. Бо згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” тарифи на комунальні послуги встановлює саме виконком. А міський голова є його керівником.
Проте, тут вступає в силу стаття 59, пункт 2, розділу 5 “Порядок формування, організація роботи органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування” де сказано: “Рішення виконавчого комітету ради з питань віднесених до власної компетенції виконавчих органів ради, можуть бути скасовані відповідною радою”. Так, що відбудеться перевірка наших наймитів на дупооблизуваність: Відмінять місцеві депутати цей, без сумніву “казковий” проєкт збільшення тарифу від владних чиновників, чи проголосуть за авторитарним помахом ручки “довгограючого і безгрішного”. :))

Максим
2 років тому

Нє, ну це вже комунальні Содом і Гомора! Божевілля! В Новіку і так вже маємо воду за ціною “Моршинської”, а начальство ще хоче нам підняти до ціни ” Боржомі”. Хто не знає-комуналка для людей в Новвку вища ніж в США. Кожен може знайти інформацію в гуглі

РАДАР
2 років тому

Порівняйте, як буде у Ковелі: 12 грудня виконком Ковельської міської ради ухвалив встановити з 1 січня 2020 р. нові тарифи на воду: на централізоване водопостачання – 8,54 грн./м³ без ПДВ (до цього було – 6,95 грн./м³); на централізоване водовідведення – 13,10 грн./м³ (було 10,76 грн./м³) без ПДВ.
Теж у чиновників руки сверблять вивернути виборцям кишені, але ж відчуйте різницю!!!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  РАДАР

От вам і місцеве самоврядування(( Але ще є Інспекція по захимту прав споживачів і Антимонопольний комітет. Тільки не маю поняття хто із споживачів буде туди звертатись, напевно що ніхто, як завжди. Ледарям і боягузам слава, бо завдяки цим лінощам і переляку наші чиновники і надавачі послуг нас дурять

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Яке самоврядування? Цар керує в Нововолинську… Чихати він хотів на людей…

Щось не так
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

О! І Ви людей почали обзивати… А мене стидили… Що сталось?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Щось не так

Я не обзиваю, а називаю людей правильно. Ну яким ще словом можна назвати ледаря чи боягуза )

Володимир
2 років тому

Дійсно тарифи мають бути одні з найвищих по Україні ( якщо не самі високі). потрібно звертатися до місцевих депутатів , від їхньої позиції буде і розмір ціни на воду , чим більше людей буде звертатися до наших депутатів , тим більше шансів , що такої ціни не буде.

Володимир
2 років тому

На засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яке відбудеться у січні 2020 року, будуть розглядати проєкт рішення про збільшення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Володимир

Хто знає як регулюються тарифи на ккомунальні послуги у країнах Європи і у Штатах, бо я знаю, що і там украінці читають Радар?

Житель
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

У США центрального опалення взагалі ніде немає. У нас в квартирі 80кв.м. на все (отоплення, кондиціонер, газ, гаряча та холодна вода, вивіз сміття, швидкісний інтернет), тобто все безліміт і ні за що не паришся за $120 в місяць. За електрику платимо по лічильнику ще близько $30 на місяць. Виглядає ніби й небагато, але за рік за всі комунальні послуги віддаємо $1800.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Житель

Дякую. Потрібно порівняти скільки у нас виходить

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Житель

А наше централізоване опалення – то пережиток минулого століття і радянської епохи. Це такий собі залишок і відлуння печерного віку

тролик
2 років тому
Відповісти  Володимир

Вони мабуть придурашені трошки. Спочатку набрали кредитів, освоїли та роздеребанили їх, а тепер вони по факту будуть “розглядати проєкт рішення про збільшення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”. Що значить ручні депутати…

Водоканал
2 років тому

Шановні наші абоненти!
27.08.2019 року підприємством на власному сайті було оприлюднено тільки, повідомлення про наміри зміни діючих тарифів у 2020 році на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, але це не підтверджує той факт, що підвищення відбудиться уже з січня 2020 року.
Зміна діючих тарифів – це процедура, яка відбувається згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019р. No291 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року No 869» та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України No 239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».
Планові розрахунки тарифів направляються нашим підприємством в органи місцевого самоврядування, для розгляду та підготовлення проєкту рішення в якому і буде зазначено дату ведення нових тарифів, крім цього Антимонопольний комітет погоджує порядок формування тарифів.
Щодо оскарження, то у даному повідомлені, що опубліковане на нашому сайті зазначено що “пропозиції та зауваження щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: м.Нововолинськ, пр. Перемоги, 20 або на електронну адресу: vodokanal@nov-rada.gov.ua (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»)”.
А також надаємо порівняльну інформацію про розміри діючих тарифів міст сусідів:
м.Нововолинськ – водопостачання 9,31 грн; водовідведення 10,96 грн разом 20,27 грн;
м.Володимир-Волинський – водопостачання 9,31 грн; водовідведення 11,32 грн разом 20,63 грн;
Ковель – водопостачання 8,34 грн; водовідведення 12,91 грн разом 21,25 грн;
смт Іваничі – водопостачання 13,06 грн; водовідведення 16,69 грн разом 29,75 грн;
м.Горохів – водопостачання 12,59 грн; водовідведення 11,18 грн разом 23,77 грн.

Володимир
2 років тому
Відповісти  Водоканал

Якщо люди не оскаржували ваші наміри про підвищення тарифів – не означає що погодилися – просто мало хто знав про ваші наміри , і чому саме 14 днів ви надали на оскарження?
Зрозуміло що кредит і проценти потрібно віддавати , і що це ляже на мешканців міста , але коли віддасте кредит чи тоді зменшаться тарифи , чи так і лишаться?
Чому ви безкоштовно відали на міськвиконком своє авто , якщо він вам непотрібен ,можна було б продати і хоч трохи погасити кредитний борг?
Ви привели розцінки щоб показати що у Нововолинську найменші тарифи – все відносно наприклад Львів: Водопостачання10,33 грн./м3 Водовідведення 5,40 грн./15,73 грн./м, Луцьк :Водопостачання 7.104 Водовідведення 7.94 Разом 15.044

Олег
2 років тому
Відповісти  Володимир

А вони як завжди тільки де більше пишуть, але хочуть перемогти всю Україну зробити більше всіх 40грн. Це буде тарифна перемога! І тоді, ще пару машин куплять і подарують кому треба.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Відділ по боротьбі з корупцією, де ви?