Плата за воду підскочить аж на 46%?!

30 2119

Ще не ущух у Нововолинську скандал із шикарним “Рено”, який “Водоканал” купив у квітні, а в листопаді зненацька передав на баланс виконкому міської ради… аж тут новий сюрприз!

На сайті “Водоканалу” повідомляють про підвищення тарифів уже у січні.   

“Підприємство «Нововолинськводоканал» інформує про намір змінити у 2020 р. тарифи на централізоване водопостачання й водовідведення.

Діючі тарифи для всіх категорій споживачів встановлені шляхом коригування підприємству «Нововолинськводоканал» рішенням виконкому Нововолинської міськради №86 від 21 березня 2019 р. і застосовуються з 5 квітня 2019 р.:

централізоване водопостачання – 8,96 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

централізоване водовідведення – 10,55 грн. за 1 м. куб. з ПДВ.

З часу встановлення цих тарифів очікується зростання складових витрат вартості послуг: на оплату електроенергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці, збільшення видатків на сплату податків, зборів та інших витрат…

У 2020 р.  «Нововолинськводоканал» розпочинає сплату відсотків за користування кредитом та основної суми субкредиту в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Розвиток міської інфраструктури-2», очікувана сума до сплати у 2020 р. становить 22,8 млн. грн., що збільшує тариф на 45,3%.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Зростання тарифу відбулося за рахунок таких основних складових: витрат на оплату праці на 33% у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму з 1 грудня 2019 р. 2102 грн та застосуванням коефіцієнту 1,6 до нього; амортизаційних відрахувань; фінансових витрат та на сплату основної суми кредиту; зменшення обсягів реалізації на 5,7%.

Прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення на 2020 рік зростуть на 96%, або 18,77 грн., вартість метра кубічного води та стоків разом – 38,28 грн. з ПДВ, у т. ч.

  • централізоване водопостачання – 20,34 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;
  • централізоване водовідведення – 17,94 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: Нововолинськ, пр. Перемоги, 20 або на електронну адресу: vodokanal@nov-rada.gov.ua (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація підприємства «Нововолинськводоканал»

РАДАРУ бракує слів… тому висловлюйтесь ви, шановні споживачі сумнозвісної нововолинської водички.

  • Розкажу iншим:

Також читають

30
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
РАДАР

Нове опитування РАДАРА – праворуч на сторінці. Голосніть!

Вадим

На газ зменшують на воду збільшують. В природі – це називається баланс. Не дивуйтесь, ми все одно на гачку.

Василь

Гори, тонни металевих труб, які діставали з землі. Чи це вже не комунальне майно, а вже приватне? Продайте Коптюку і рік можна взагалі не платити за воду. Коптюк знайде де їх використати.

РАДАР

Ага, знову закопає під прокуратурою. А там і не муркнуть. 🙂

Щось не так

Підвищать тарифи-всі будуть платити і тихенько сопіти…клятий Порошенко знову тарифи підвищив…

Людмила Зіменко

А чому перед підняттям тарифів немає громадських слухань, немає опитування? Я розумію, що це досить слабенька спроба захистити інтереси споживачів, але все ж таки спроба висловити свою незгоду у законний спосіб. Це по-перше. А по-друге – невже, піднімаючи тарифи, чиновники міськради і начальство водоканалу не розуміє, що боржників буде іще більше? І що тоді – знову піднімати тарифи, щоб наздогнати втрачене і стягнути заборговані гроші із справних платників?, бо я щось не чула, щоб когось викликали до суду за борги. Знаю тільки, що відключають боржників від водопостачання по-тихому, без розгляду справи у суді

Лена

Наш мер веде нас в Європу 🙂

поводир

Через свою *опу.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Та ні. Через свій гаман.

Волинянин

В Луцьку тарифи: 7.36/7.68

мешканець

ну так ми ж окремий “континент”

Олег

З часу встановлення цих тарифів очікується зростання складових витрат вартості послуг ??????????? Як це очікується? А якщо по факту зменшиться а не збільшиться то тоді як?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Нововолинці це ковтнуть. І багато чого ще. Саме на це й розраховували очільники в місцевій владі піднімаючи тарифи на воду і водовідведення. Міському “господарнику”, меру В.Сапожнікову, на цей раз вже не вдасться сказати: А я не знав! Проте, у нього є друга відмазка – сказати, що так депутати вирішили. Але й вона не проходить. Бо згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування” тарифи на комунальні послуги встановлює саме виконком. А міський голова є його керівником. Проте, тут вступає в силу стаття 59, пункт 2, розділу 5 “Порядок формування, організація роботи органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування” де сказано: “Рішення виконавчого комітету… Читати далі »

Максим

Нє, ну це вже комунальні Содом і Гомора! Божевілля! В Новіку і так вже маємо воду за ціною “Моршинської”, а начальство ще хоче нам підняти до ціни ” Боржомі”. Хто не знає-комуналка для людей в Новвку вища ніж в США. Кожен може знайти інформацію в гуглі

РАДАР

Порівняйте, як буде у Ковелі: 12 грудня виконком Ковельської міської ради ухвалив встановити з 1 січня 2020 р. нові тарифи на воду: на централізоване водопостачання – 8,54 грн./м³ без ПДВ (до цього було – 6,95 грн./м³); на централізоване водовідведення – 13,10 грн./м³ (було 10,76 грн./м³) без ПДВ.
Теж у чиновників руки сверблять вивернути виборцям кишені, але ж відчуйте різницю!!!

Людмила Зіменко

От вам і місцеве самоврядування(( Але ще є Інспекція по захимту прав споживачів і Антимонопольний комітет. Тільки не маю поняття хто із споживачів буде туди звертатись, напевно що ніхто, як завжди. Ледарям і боягузам слава, бо завдяки цим лінощам і переляку наші чиновники і надавачі послуг нас дурять

Щось не так

Яке самоврядування? Цар керує в Нововолинську… Чихати він хотів на людей…

Щось не так

О! І Ви людей почали обзивати… А мене стидили… Що сталось?

Людмила Зіменко

Я не обзиваю, а називаю людей правильно. Ну яким ще словом можна назвати ледаря чи боягуза )

Володимир

Дійсно тарифи мають бути одні з найвищих по Україні ( якщо не самі високі). потрібно звертатися до місцевих депутатів , від їхньої позиції буде і розмір ціни на воду , чим більше людей буде звертатися до наших депутатів , тим більше шансів , що такої ціни не буде.

Володимир

На засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яке відбудеться у січні 2020 року, будуть розглядати проєкт рішення про збільшення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Людмила Зіменко

Хто знає як регулюються тарифи на ккомунальні послуги у країнах Європи і у Штатах, бо я знаю, що і там украінці читають Радар?

Житель

У США центрального опалення взагалі ніде немає. У нас в квартирі 80кв.м. на все (отоплення, кондиціонер, газ, гаряча та холодна вода, вивіз сміття, швидкісний інтернет), тобто все безліміт і ні за що не паришся за $120 в місяць. За електрику платимо по лічильнику ще близько $30 на місяць. Виглядає ніби й небагато, але за рік за всі комунальні послуги віддаємо $1800.

Людмила Зіменко

Дякую. Потрібно порівняти скільки у нас виходить

Людмила Зіменко

А наше централізоване опалення – то пережиток минулого століття і радянської епохи. Це такий собі залишок і відлуння печерного віку

тролик

Вони мабуть придурашені трошки. Спочатку набрали кредитів, освоїли та роздеребанили їх, а тепер вони по факту будуть “розглядати проєкт рішення про збільшення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення”. Що значить ручні депутати…

Водоканал

Шановні наші абоненти! 27.08.2019 року підприємством на власному сайті було оприлюднено тільки, повідомлення про наміри зміни діючих тарифів у 2020 році на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, але це не підтверджує той факт, що підвищення відбудиться уже з січня 2020 року. Зміна діючих тарифів – це процедура, яка відбувається згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019р. No291 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року No 869» та наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України No 239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво,… Читати далі »

Володимир

Якщо люди не оскаржували ваші наміри про підвищення тарифів – не означає що погодилися – просто мало хто знав про ваші наміри , і чому саме 14 днів ви надали на оскарження? Зрозуміло що кредит і проценти потрібно віддавати , і що це ляже на мешканців міста , але коли віддасте кредит чи тоді зменшаться тарифи , чи так і лишаться? Чому ви безкоштовно відали на міськвиконком своє авто , якщо він вам непотрібен ,можна було б продати і хоч трохи погасити кредитний борг? Ви привели розцінки щоб показати що у Нововолинську найменші тарифи – все відносно наприклад Львів: Водопостачання10,33… Читати далі »

Олег

А вони як завжди тільки де більше пишуть, але хочуть перемогти всю Україну зробити більше всіх 40грн. Це буде тарифна перемога! І тоді, ще пару машин куплять і подарують кому треба.

Людмила Зіменко

Відділ по боротьбі з корупцією, де ви?