Ще не ущух у Нововолинську скандал із шикарним “Рено”, який “Водоканал” купив у квітні, а в листопаді зненацька передав на баланс виконкому міської ради… аж тут новий сюрприз!

На сайті “Водоканалу” повідомляють про підвищення тарифів уже у січні.   

“Підприємство «Нововолинськводоканал» інформує про намір змінити у 2020 р. тарифи на централізоване водопостачання й водовідведення.

Діючі тарифи для всіх категорій споживачів встановлені шляхом коригування підприємству «Нововолинськводоканал» рішенням виконкому Нововолинської міськради №86 від 21 березня 2019 р. і застосовуються з 5 квітня 2019 р.:

централізоване водопостачання – 8,96 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

централізоване водовідведення – 10,55 грн. за 1 м. куб. з ПДВ.

З часу встановлення цих тарифів очікується зростання складових витрат вартості послуг: на оплату електроенергії, придбання реагентів та паливно-мастильних матеріалів, оплату праці, збільшення видатків на сплату податків, зборів та інших витрат…

У 2020 р.  «Нововолинськводоканал» розпочинає сплату відсотків за користування кредитом та основної суми субкредиту в рамках спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Розвиток міської інфраструктури-2», очікувана сума до сплати у 2020 р. становить 22,8 млн. грн., що збільшує тариф на 45,3%.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Зростання тарифу відбулося за рахунок таких основних складових: витрат на оплату праці на 33% у зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму з 1 грудня 2019 р. 2102 грн та застосуванням коефіцієнту 1,6 до нього; амортизаційних відрахувань; фінансових витрат та на сплату основної суми кредиту; зменшення обсягів реалізації на 5,7%.

Прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення на 2020 рік зростуть на 96%, або 18,77 грн., вартість метра кубічного води та стоків разом – 38,28 грн. з ПДВ, у т. ч.

  • централізоване водопостачання – 20,34 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;
  • централізоване водовідведення – 17,94 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Пропозиції та зауваження приймаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: Нововолинськ, пр. Перемоги, 20 або на електронну адресу: vodokanal@nov-rada.gov.ua (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Адміністрація підприємства «Нововолинськводоканал»

РАДАРУ бракує слів… тому висловлюйтесь ви, шановні споживачі сумнозвісної нововолинської водички.

Прочитав сам? Поділись з іншими: