Помер малюк, за якого молилось усе наше місто

18 8549

 – Рома помер, – повідомила сьогодні близько 10-ї години Світлана Гальчик. – Рома ангел.

Душа 3-річного хлопчини, за якого молився весь Нововолинськ, відлетіла.

Це сталося в одній із клінік у Туреччині.

Уночі він опинився в реанімації, дві години перебував у комі.

Медицина виявилася безсилою.

Невимовний жаль, глибоке співчуття.

Світлано, Юрію, вся родина Гальчиків – тримайтеся, ви зробили все, що тільки могли і що навіть не могли.

Спочивай із миром, Ромчику.

 

У жовтні йому б виповнилося чотири, якби не клятий рак

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

18
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
шанувальник

Упокой Господи душу раба твоего Романа

Анатоль_ БІДЗЮРА

Царство Небесне, невинному дитю! Такому ніжному, доброму і наївному. Він вже у раю. Пробач Ромчику, що ми не змогли врятувати твоє юне життя, яке обірвалось щойно розпочавшись…

Валік

Чорнобиль і лише Чорнобиль тому вина!

Валік

До чого ми дожилися медицина навіть для малих крошок платна. Мама Роми скільки збирала гроші на боротьбу з РАКОМ. Смерть крошки на руках міністра охорони здоров’я Супрун. Вона вина. Чого батьки повинні побиратися в пошуках грошей на лікування своїх дітей? Пережити таке горе дуже дуже тяжко сам знаю. Бажаю батькам знайти всередині в собі сили щоб триматися хоч якийсь час!

анти чобіт

своє діло ще кроноспан зробив

Просто Я

Навіть у такі моменти вам аби лиш *** розводити. Супрун винна у всіх смертях і хворобах. А ви цікавилися ( і навіть не заікайтесь, і не кажіть, що цікавилися, бо це не так), як працює система охорони здоров’я у провідних країнах світу? А вона працює саме так, як реформує Супрун. Дайте реформі увійти в дію і хоча б декілька років попрацювати, а тоді будете робити висновки. А то наслухаєтесь *** і собі повторюєте. Кошти, звичайно, на такі лікування мають бути державні. Але їх на систему охорони здоров’я закладає Верховна Рада. Дайте реформі увійти в дію. Але вам, видно, дуже совкова… Читати далі »

анти чобіт

не рівняйте саму бідну краіну європи із другими країнами,супрун успішно знищує украінців

editor

давайте цю дискусію якось іншим разом. Не тут.

Анатоль_ БІДЗЮРА

100%. До “Просто Я”. Медицинська закореніла мафія в Україні, щороку забирає у свої гігантські гамани, із державного бюджету, близько 100 000 000 000 гривень. Розшифрую нулі: 100 мільярдів. Ви уявляєте собі? А окрім того – населення дає хабарів лікарям на первинних (це наменше від усіх!) прийомах на – ? Перебиваються дати протермінованих ліків на – ? За операції -? Анестезіологію -? Діагнози – ? За прийоми на роботу медсестер, санітарок, лікарів… – ? Кар’єрне зростання – ? Звання якихось там, заслужених із числа найбільш наближених, підлабузливих та продажних -?.. Можна продовжувати ще дуже довго… А ось, на притулок для тварин,… Читати далі »

Валік

Мені й 30 років немає яка совкова система я вас питаю?????

Валік

Я як вільна людина не хочу і навіть не збираюся ніколи в своєму житі підписувати дикларації з сімейним лікарем. Не хочу і не буду. Я проти цієї Доктор Смерть і її реформів. Гройсман мені подобається на Порошенка в мене жога а от Супрун я ненавиджу за те що вона угробила/розвалила залишки Советської медицини. Місце Супрун у ветеринарній клініці. Їй собак лічити а не людей. Це моя думка і я маю право вголос її озвучувати будьде!

Андрей

“Тогда приведены были к Нему дети, чтобы Он возложил на них руки и помолился; ученики же возбраняли им.
Но Иисус сказал: пустите детей и не препятствуйте им приходить ко Мне, ибо таковых есть Царство Небесное.” Иногда наши молитвы не пускают человека еще туда, но мы все правильно делали что боролись все, но Бог видит будущее его, и решил забрать к Себе заранее но родителям сложно понять сейчас Бога, пусть Бог утешит сердца их

Олег

Бог нікого до себе не забирає, бо це гріх казати що Бог дав комусь хворобу і той помер. Люди хворіють не тому що Бог їх дає, а через єкологію, продукти, ставлення людини до свого здоров’я(куріння, алкоголь, наркотики). Коли алкаш помирає то чогось ми не кажемо що Бог його до себе забрав.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Глибоко помиляєтесь, Олеже. Я б сказав – фатально. Проте, не цього разу і не тут, я наведу свої аргументи.

editor

Світлана Гальчик‎ повідомила у своїй спільноті: “Рома завтра буде вдома в 11-12 годин ночі. Похорон в четвер, вдома на 12”.

Гість

А за якою адресою вони проживали?

Гість

Нововолинська 62

Просто Я

Хай з миром покоїться душа цього ангелика.
Сили і стійкості батькам. Щирі співчуття.