Порадіймо за Мороза! Зарплатня головлікаря в Нововолинську

86 7179

27 січня Анатолій Бідзюра зробив запит головному лікареві Нововолинської ЦМЛ  Віктору Морозу щодо зарплатні, яку отримує керівництво лікарні.

Цікавила пана Бідзюру і платня лікаря Андрія Сторонського – секретаря Нововолинської міськради, першого заступника міського голови за основним місцем роботи.

 

Відповідь надійшла отака:

 

 

У допитливого пана Бідзюри є ще й такий документ:

 

 

– Пан В.Мороз  у 2017 році заробив на 59 000 грн. більше, ніж у 2016-му, – підсумував Анатолій Бідзюра.

 

Довідково

Мороз Віктор Васильович керує Нововолинською ЦМЛ із 1984 р. Тобто понад 33 роки.

Заслужений лікар України.

Його пенсія за 2016 рік становила 48 964 грн. (річний дохід).

Отримав він у 2016 р. і дивіденди – 76 627 грн.

А от його дружина інформацію про розмір своїх дивідендів для електронної декларації В.Мороза не надала, і він цієї суми не знає. 🙁

 

Фото – “Наше місто”

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
86 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
3 років тому

Ось тому і неможливо додзвонитись на 103.Гидко!

Саша
3 років тому
Відповісти  Олександр

103 до лікарні ніякого відношення не має. Там керує луцьк і є свій керівник в нововлинську

Олександр
3 років тому
Відповісти  Саша

Мені пофіг хто там керує….в мене є головний лікар-депутат,заст.мера-лікар,просто лікар-депутат,лікар-пенсіонер-голова якоїсь там ГО…МАЛО?Бажаю їм всім скористатись такою *ШВИДКОЮ*,коли прийде час.

editor
3 років тому
Відповісти  Олександр

головний лікар – зараз не депутат, а член виконкому.

Віталій
3 років тому

Цілком нормальна заробітня плата на яку можна жити в нашій країні. Як для лікарів- керевників, лікарні. На мою думку у всій медичній сфері потрібно піднімати оклади до рівня європейських, ну і умови теж звичайно.

Ілона
3 років тому

Та що ви вчепилися за ту зарплату, люди вчаться по 10 років у медвузах і все життя у медицині працюють, несуть відповідальність на керівних посадах – то що, їм по 2 тисячі платити???
Якщо мова конкретна про Мороза – то не на зарплаті його статки піднялись, а на ліваках. Вчепилися до тої зарплати.

Вадим
3 років тому

Маловато як для керівника… але вже як є.

Вадим
3 років тому

В крайньому разі не відбрешуться вже коли будуть судити за хабара 🙂

анти чобіт
3 років тому

тепер я розумію чому вони дивляться на простих людей як на бидло

Кетрін
3 років тому

Скільки ото можна рахувати чужі гроші, чесне слово, заглядати у чужий карман, чужий рот… Ну от такі у нас порядки, отак отримують у нас посадовці, а в обласній раді ще більше, а у ВР ще більше… А тіньові прибутки, ойой… Та нащо воно, типу від цієї інформації комусь легше стало? Чи, може, з вами вони тепер поділяться? Чи, може, заробіток продавця чи прибиральниці збільшився? Чи вчителя? Чи звичайного лікаря, не головного?
Така от країна, шановні співвітчизники, у нас з вами… І я от вивчилась, вищу освіту маю, отримую свої чесно зароблені 3,5 тис в місяць і мені АБСОЛЮТНО фіолетово, скільки має мій “сусід”. В житті комусь більше везе – катається як сир в маслі, а комусь менше, то що, згризтись чи проклинати когось, бо він ліпше живе? Сьогодні стільки отримують названі особи, та вони не вічні, прийде хтось новий і отримуватиме стільки само. То клясти чи заздрити потім і йому, пальцем тикати? Нащо? Не розумію я такого…

editor
3 років тому
Відповісти  Кетрін

Заголовок прочитайте. Кого клясти, навіщо заздрити?.. Там же написано: ПОРАДІЙМО ЗА МОРОЗА!
Дуже позитивна інформація. 🙂

Тролик
3 років тому
Відповісти  Кетрін

Які чужі гроші? Це мої податки, я маю право рахувати і вимагати! Чому йому таку зарплату, який він зробив внесок у нашу Нововолинську медицину, щоб отримувати таку зарплатню?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тролик

А підгавкувачі не згодні!І про *внесок*писали багато….Все як в анекдоті-А там ще й зарплату платять?????

Тролик
3 років тому
Відповісти  Кетрін

Для того платимо скажені податки , щоб Мороз отримував три зарплатні простого лікаря, а Сторонський мав підзаробіток після важкого чиновницького дня?

editor
3 років тому
Відповісти  Тролик

Не три. Медики, уточніть, скільки.

Лікар
3 років тому
Відповісти  editor

Чотири а то і п’ять

Тролик
3 років тому
Відповісти  Лікар

то ПЕСЕЦЬ, 4 медичних чиновника, нам коштує так само як утримувати 20-25 лікарів!!!
Якщо “молодій банді” Сапожника урізати зарплатню, то і ще 20-25 лікарів вийде?

анти чобіт
3 років тому

і субсидію певно має

editor
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Не виходить йому субсидія.

Олександр
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

і індивідуалку….

editor
3 років тому

Доповнено наприкінці.

ХХХ
3 років тому

Тобто Мороз в середньому отримує як 5 лікарів вищоі категоріі…

АНАТОЛЬ_
3 років тому

“Ілона, Кетрін”… А там і інші “гості” РАДАРУ підуть. Пані, я зробив це за вас! Згідно ЗУ “Про заяви і звернення громадян”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про запобігання корупції”, Конституції України та інших документів Держави. А також. міжнародних нормативних актів – “Прав і свобод людини ООН” та Європейської Конвенції прав людини”. Якби головний лікар НВ ЦМЛ не надав мені цих документів – я б витребував їх через суд. Мав і маю цілковите право на це бо знаю, виконую і поважаю українське законодавство, на відміну від деяких… Пані і панове! Я чимось образив вас чи принизив? Хоча, мені видається, вочевидь, що у документах відображені суми зарплатні не повністю.

Ілона
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Чому ви думаєте, що не повністю???
Ні, ніхто нікого не образив, просто ви так пишете, ніби керівники підприємств\установ (не обов”язково НЦМЛ) повинні отримувати мінімальну зп. То навіщо та посада керівна?? Купа відповідальності, купа роботи…..хто кому заважає іти отримувати вищу освіти і будувати кар”єру???

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Ілона

Віднайдіть мені Ілоно, у дописі чи коментарі, які я навів, що головний лікар НВ ЦМЛ В.Мороз має отримувати мінімальну з\п? Навіщо брешете?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Ілона

Добре,що не написали-купувати вищу освіту,бо судячи з стану медицини-мало хто вивчився…..а про будувати кар*єру…це Ви про ТУ недобудову на території міської лікарні ,якій 30 років? Правильно-хати швидше будують…

до Ілони
3 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, інцидентів у лікарні за Мороза було чимало і корупційних в т.ч. Останній прокурор Решетник розслідував….А за порушення нікого жодного разу не притягнули…. То що ж то за” відповідальність така велика ? А може, це безнаказаність звичайна і проста та високооплачувана. А отримувати якісну європейську освіту та цивілізовано будувати кар’єру талановитій, обдарованій і здібній молоді в Украйні заважає КОРУПЦІЯ.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  до Ілони

До, речі. О.Решетник – екс-прокурор Нововолинська дуже ретельно розслідував справи із хабарями у багатьох відділеннях НВ ЦМЛ. Наприклад, із проходженням медкомісій чи УЗД-діагностичному. Або із благодійними внесками і недотриманням конституційної безоплатності нововолинської медицини тощо. За те його і “пішли”. Всі копії і акти складені прокурорами у ті часи, у мене є. Там – зафіксовані значні порушення законодавства Держави і Конституції. Я так вам скажу, люди: Ніхто із них – стародавніх і скам’янілих, добровільно своїх посад не покинуть. Потрібно допомогти.

Справедливість
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Пан Анатоль. А доступними, простими словами закотіть статтю про те, що не має і не повинна людина оплачувати, а що станом на сьогодні у лікарні просять. Якщо це можливо. Щоб людина звертаючись знала, як реагувати і пересікати попрошайко.

Ілона
3 років тому
Відповісти  до Ілони

Я не казатиму, що там розслідував прокурор – не знаю. Але я суджу виключно по тих фактах, які мені відомі: маю однокласницю, дуже розумна дівчина, гризла ті науки всю старшу школу, вступила на бюджет у мед вуз у Вінниці, без хабаря, бо там не багата сім”я, відівчилася, працює там же, зараз не керівник ще, але завідувач відділенням, і це їй ще 30 нема. Чомусь ій корупція не заважає. Привикли самі сунути ті гроші і цукерки – пожинайте свої плоди. Не один раз чула: “Ліпше дам, буду впевнена, що добре віднесуться”. Та це робота медика – лікувати. Зараз є можливість вибрати сімейного лікаря, можна поїхати до Луцька у пошуках хорошого вузького спеціаліста, але ж ні, нашим людям простіше сидіти і кудахтати…

студент
3 років тому
Відповісти  Ілона

А ви. знаєте ,ІЛОНО , скільки молоді нашої навчається у ВУЗах Люблінського воєводства, ??? ( не кажу вже за Варшаву ,Краків)… А скільки поляків вчиться у меровому ВУЗі або у Луцьку чи Вінниці ?–Нуль. Не буду говорити про “вашу знайому”, бо не знаю чи вона, взагалі, існує От як Мороз , наприклад, є в наявності, то й говорити можна, але тільки по фактах.
Отже,як бачите українці масово їдуть навчатися та працювати за кордон. А європейська молодь навіть поодиноко до нас не рветься. А ви в упор цього всього вперто не помічаєте, наводите в приклад невідому нікому людину,якою захоплюєтеся та намагаєтеся заперечити корумпованість в країні. Україна наближається до 1-го мсця усвіт ісеред корупційних держав….. А ,може ви є один із заржавілих гвинтиків,яким комфортно жити по корумпованих правилах, та які намагаєтеся будь-як захистити і зберегти……
,

Ілона
3 років тому
Відповісти  студент

Я не заперечую корумпованість (де ви взагалі таке прочитали), я кажу, що у цьому винні всі ті люди, які самі ж несуть хабар, які не пишуть заяву до поліції, коли у них вимагають гроші, бо – “я не хочу бути ментовскім”( теж реальні слова реальної людини), які постійно чогось бояться, і на цьому страху і росте корупція!
Щодо студентів за кордоном – так, чимало туди їде, в першу чергу, щоб там і лишитися. І я їх розумію, якби я могла – перша втікла б за кордон. Отака я не патріотка.
Єдине, що я хотіла донести, – це те, що непотрібно сидіти вдома на дивані, хаяти все і всіх, і при цьому нічого не робити!!! Піднімися з дивану, отримай освіту, працюй, побачив злочин – повідом правоохоронний орган!! Це вже їх робота і на їх совісті буде, якщо вони проігнорують (хоча ігнорувати двінок на 102 не так легко, як ви думаєте), ви свій громадянський обов”язок виконали!! Не смітіть на вулиці, не несіть хабаря, не плюйте в під”їзді, не сприяй корупції. Але ж наш народ так не може, бо як то так, не скоритатись “блатом”.
То з цього і починайте – з себе!!!!
Діалог завершений, щасти.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Ілона

Хто вам не дає, “Ілоно”, говорити правду? І не анонімничати у коментарях? Чи не “стукати” на ближніх і не носити хабарів? Мабуть, Бідзюра. Я не роблю того, і пишу під своїм іменем – і нічого, нормально себе почуваю. Як і не сиджу на дивані, а й роблю дещо для міста. Отож,
і ви, розпочніть із себе. Для початку – назвіться. Чому я маю вам вірити?

Ілона
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А де я сказала, що мені хтось щось не дає??? Я маю вищу освіту, затребувану професію і гідну заробітну плату. Батьки дали мені відповідне виховання, тому я не веду себе як бидло і маю громадянську свідомість та тверду позицію.
Можете мені не вірити, від цього мої слова ваги не втрачають!

студент
3 років тому
Відповісти  Ілона

Ілоно, видно ви жодного разу”не піднімалися із дивану” і не писали заяв до поліції, прокуратури і т.д. Наведені вами факти дуже сумнівні….. А документальні конкретні переконливі факти таких переписок є в Анатолія. Вони підтверджують, що ні поліція, ні суди, ні інші правові структури не готові долати корупцію, оскільки антикорупційний досвід на Волині взагалі відсутній… Наївно не бачите маштаби “вкоренілої” корумпованості в Україні. “Коріння ” організованої корупції знаходиться не в дрібних подачок убогого народу, а в мільярдних злодійствах корумпованих владних структур України.
Велелюдні майдани не похитнули цього зла.
А ви переводите стрілки на окремих неорганізованих, не досвідчених в такій боротьбі,безграмотних юридично людей, які по-геройськи виживають як можуть в такому свавіллі БЕЗПРАВ’Я. І уже навіть цим заслуговують не на презирство, а на Повагу. Не сумніваюся, що ви один із “гвинтиків” корумпованого зла, який дико ненавидить простих людей, які доведені до відчаю здатні на МАЙДАНИ ГІДНОСТІ.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  студент

До “студента”: АМІНЬ!

до Анатолія
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

” Амінь” , Анатолію, поставте на мерових відписках, на узаконених вами посадах сторонського та його матюках. З повагою студент.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  до Анатолія

Не я їх узаконював – матюки і узурпацію влади у Нововолинську, але й ви у цьому, місцевій владі, дуже допомогли –
своєю мовчанкою і страхом, разом зі протиправними і антизаконними діями В.Сапожнікова та А.Сторонського. І звісно ж, разом зі українською судово-колядувальною гілкою влади. Я сужусь із міськими можновладцями, на відміну від вас – великого”сміливця” та
хронічного аноніма, що постійно труситься за свою власну, дорогоцінну шкуру. А я продовжую боротьбу. Суди не закінчені. Не закінчились вони й стосовно узурпації влади режимом “сапогізму” та масовими порушеннями прав людини та свободи слова у Нововолинську.

мовчун
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, іноді краще мовчати, ніж сприяти “матюкальщикам “та “узурпаторам влади” отримувати виправдальні рішення суду,які набрали законної сили. Судитися -не означає вигравати……

Ілона
3 років тому
Відповісти  студент

Ви взагалі читаєте те, що я пишу??? Як я можу бути “за” корупцію, якщо я пишу, що потрібно починати з себе і НЕ НЕСТИ ХАБАРІВ!!!????? в вас з логію проблеми, хлопче. Як говориться, тихим сапом к большой цели. ПРОСТО ПОЧНІТЬ З СЕБЕ!!!! Порошенко, звісно, падло ще те, але він вам в під”їзді не пісяє і папірчики повз урну не кидає!!! І так і всіх дрібницях!!!!!

гість
3 років тому
Відповісти  Ілона

Це ,ілоно не дрібниці. В цивілізованих країнах усе знімають на камери встановлені в громадських місцях , автобанах і т. д. А в нас кошти на камери , хороші дороги, добудову поліклінік ,компютеризацію та нове обладнання лікарень безбожно дерибанять . В цивілізованих країнах за крадіжки, за “папірчики кинуті повз урну” , “пісяння в підїздах” – серйозні штрафи . А за корупційні діяння така відповідальність,що мало не покажеться. І з таким запятнанням не тільки винному,але й його родичам уже не потрапити у державні структури. Тому там і порядок . Провинився – відповідай –незалежно чи ти президент чи простий смертний. А в нас ,навіть якшо ти й білою вороною станеш .то хоч лусни нічого не зміниш і не очистиш, доки нечисть при владі. А народ у нас достойний, але змушений жити по свинячому ,доки свині біля годівниці намертво приліплені,що й за вуха не відтягнеш.

Кate
3 років тому
Відповісти  студент

студент, де ви навчаєтесь?чи навчались?

Кate
3 років тому
Відповісти  студент

не говоріть, якщо не знаєте. Студенти з європи навчаються в нас, і деякі навіть залишаються на роботу. Особисто в мене в групі з 15-ти людей було 3 поляків (ЛНУВМ та БТ ім. С.З.Гжицького). Так, велика частина з іноземних студентів не вчитись приіхали, а лише за дипломами, але ж і наших таких вистачає у наших же університетах. Проте, ті хто вчились, дійсно досягли у своіх спеціальностях значних успіхів, і в Украіні, і на своіх батьківщинах. Якщо дійсно мати бажання досягти чогось, і дійсно вчитись і рухатись вперед, а не сидіти і казати, як все погано, то можна непогано влаштуватись у цьому житті.

гість
3 років тому
Відповісти  Кate

Маєте на увазі влаштуватися як Мороз або мер …..

до Kate
3 років тому
Відповісти  Кate

Кate, а чому не їдуть студенти купувати дипломи до Німеччину або Австрії, Швейцарії, Норвегії ? Якщо у вас нестримно-дике бажання “рухатися вперед”і “досягати чогось” у проіржавленому організованому злочинному корупційному світі – вперед ,прапор Вам у руки…

Справедливість
3 років тому
Відповісти  Ілона

Хай ваша подруга тут би спробувала влізти. То такої позитивної думки не були б. В мене наприклад, подруга відучилась, а за місце звичайного когось там мусив домовлятись тато по знайомству.

Фея
3 років тому
Відповісти  Справедливість

Я вам, Справедливість, розповім про одну схему. Людина дає хабар, влаштовується на роботу, або влаштовує когось на роботу, але є хабарники з короткою пам’яттю, або занадто жадібні, і ті хабарники через якийсь час вимагають знову хабар, або буквально виживають прийняту людину з роботи. То от звідки беруться нестерпні умови праці і текучка і нестача кадрів. Це така корупція, яка не присниться навіть у страшному сні, навіть у найгіршому кошмарі. І у таких умовах, як вже писав тут користувач не живе, а виживає переважна більшість простих людей.

Кate
3 років тому
Відповісти  Справедливість

значить так вчилась

Eys
3 років тому

Той хто зробив цю статтю напевне горить від заздрощів. Добийтеся в житті того, що він добився, і теж будете мати добру зарплату. А не сидіти в інтернеті і думати кого ж то наступного зробити “хабарником” “скотинякою”і т.д.

editor
3 років тому
Відповісти  Eys

Той, хто зробив цю статтю, горить від сорому за недобудовану поліклініку для дорослих, яка понад 30 років стоїть під носом у заслуженого лікаря.
Той, хто зробив цю статтю, горить від сорому за те, що лишилося від нашої лікарні.
За те, що навіть психоневрологічне відділення на 30 ліжок (його довго пробивав той, хто зробив цю статтю) скоротили до жалюгідних 15 ліжок.
А ще той, хто зробив цю статтю, горить від сорому, коли в коментарях до новин про нововолинську лікарню читачі відкрито називають суми хабарів, які вони чи їхні рідні давали головному лікареві.

зкладах
3 років тому
Відповісти  editor

І я горю від сорому за величезну, загальну кількість скорчених ліжкомісць у НВ ЦМЛ. Я ридаю від сорому читаючи ст. 49 Конституції України: “… У державних і КОМУНАЛЬНИХ закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно а існуюча мережа таки закладів не може бути скорочена”. І ще, там же: ” Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу і медичне страхування”. Кожен! – каже Конституція, яку ніхто не змінював. Питання до В.Б Сапожнікова та В.В. Мороза: Ви за це отримували ордени та почесні звання? Ви за це, сиднем сидите по 33 роки на посадах і отримуєте неслабкі зарплати?? За руїну? Скільки доповідних записок, колективних листів ви направили у МОЗ, провели мітингів, пікетувань, перекриттів атошляхів, поїздок до Луцька та Києва тощо, протестуючи проти руйнації нововолинської міської медицини? Відповідати таки доведеться, рано чи пізно, згідно законів та Конституції України.

Олександр
3 років тому
Відповісти  зкладах

Неодноразово писав-грамоти і ордени дають за мовчання-Ви почитайте Положення про деякі ордени і зрозумієте,що не можна нагороджувати мера за знищення шахт в Нововолинську,чи за передані дитсадки прокуратурі і податковій. Почніть думати головою.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Eys

А я що казав? Іще один з’явився – “Евус” . Хто наступний? :))

Eys
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатоль, читається мій нік по укр. Ейс . Є такий актор американський мій улюблений Ейс Вентура. Джим Керрі,справжнє імя.

зкладах
3 років тому
Відповісти  Eys

Ні, ви – ” ЕВУС”. Так, як у фільмі “Діамантова рука” сказав А.Папанов: “Нет! Не Козодоев, а КОЗЛОДОЕВ!”

editor
3 років тому
Відповісти  зкладах

так, перше попередження. Хоче бути Ейсом – його право. Не кпиньте.

зкладах
3 років тому
Відповісти  editor

Не буду. Тобто, поки-що. :)))

Зеленка
3 років тому

Ви знаєте зарплата немаленька, як для нашого міста. Чесно кажучи не розумію за що йому платять такі гроші?
Я вважаю, що він не справляється зі своєю керівною посадою. Тому що в лікарнях черги, обслуговування на “0”, в поліклініці бардак, лікарів не вистачає, хамське ставлення до людей, хабарі…
Цей список можна продовжувати безмежно.
За що?

медик
3 років тому
Відповісти  Зеленка

Не знаєте за що такі гроші? за те що керують, а крайні завжди прості грішні.

Аліна
3 років тому
Відповісти  Зеленка

Дійсно, вже хоть би з чергами Мороз розібрався, щоб не було такого бардаку в лікарні. Тоді був би Морозу великий Плюс.

Зміна влади
3 років тому

Да бідують аж сині

Невідомий
3 років тому

А ще незабувайте ту таксу що бере як на роботу приймає.там ще цікавіше.

editor
3 років тому
Відповісти  Невідомий

ну, от саме про цю таксу користувачі і писали. А можете детальніше?

Справедливість.
3 років тому

Наша лікарня це крах, корумповане підприємство, медики тікають хто куди.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Справедливість.

Відредагую – Наша лікарня, як наше місто…д алі по тексту….

editor
3 років тому

Ольга Пивоварчук: Слів немає, за які заслуги такі зарплати, і поводяться як нібито вони Боги в лікарні, нічого не доб’єшся, ні до кого не проб’єшся.

Тролик
3 років тому

Мені одному здається, що тут щось неправильно?
4 лікарі на керівних посадах – біля 60 тисяч нам обходяться в місяць, якщо не рахувати Сторонського.
Сапожніков і його “молода команда” ще десь так само. До речі, Сапожніков отримує найбільшу платню на Волині серед мерів.
Цікаво, яку загальну суму з наших податків витрачають на місяць на цих дармоїдів?
Тепер, коли пишуть-кажуть: “Платіть податки, бо вони оплачують медицину, вона в нас безкоштовна!” – мені зрозуміло, про яку “медицину” йде мова.

не рекламуйте кліптоманів
3 років тому
Відповісти  Тролик

Так мерові прихвостні на виборах гарантували, що “той ,хто накрався – лишнього брати уже не не буде.”А тут виявляється найбідніша громада серед міст області оплачує найбільшу поміж мерами зарплатню В.Б, Сапожнікову,який збагатився на
убожестві містян та потрапив у список найбагатших мерів.

Олександр
3 років тому
Відповісти  Тролик

На Волині? …Серед міст такого масштабу-в Україні!

гість
3 років тому
Відповісти  Тролик

Ліжкомісця для хворих зменшуються, а керівних посад стає не менше ,а ще більше. А. може ,краще скоротити декілька високооплачуваних керівних посад , а ліжкомісця для лікування хворих розширити збільшити . Та розширити штат недорогих, але здібних молодих практикуючих лікарів.

Українець
3 років тому

Цікаво, пан Бідзюра навколо бачить тільки зраду.
А як ставиться ГО “Україна + Польша” до антибандерівських законів в улюбленій Польші?

editor
3 років тому
Відповісти  Українець

Не треба переводити стрілки. Під цим матеріалом такого обговорення не буде.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Українець

Я не збираюся звітуватися. Назвіть своє прізвище. Може, тоді й поговоримо.

Наталія
3 років тому

Як для керівника не велика й ЗП

editor
3 років тому

Tor UA: Мало, треба ще премію виписати.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  editor

Схоже, там немає сум отриманих на оздоровлення.

Ілона
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

У таких довідках вказано всі види доходу, і , уявіть собі, не вирахуваний податок. це я вам як бухгалтер кажу. щоб була сума, яку він отримав на руки – додайте суми за 12 місяців і вирахуйте суму податку. от і все.

editor
3 років тому

Iryna Lishchuk: Ви вважаєте, що для лікаря 20 – це багато? Люди добрі, та оперуючий лікар має всі 100 отримувати. Невже його робота менш цінна за суддю чи голову нафтогазу?
Любомир Середа: Ірино, не переживайте за них. Операція з видалення жовчного, кроме всього, лікар відтягує кишеню і зовсім не стидається, каже: 200 доларів. Тебе, звичайно, кидає в піт, але чемно кладеш і ще й Дякуєш. Інакше не буде.

editor
3 років тому

Наприкінці додали відомості про зарплатню за 2016 рік.

Справедливість
3 років тому

За шо така в нього зп і в інших. За те, щоб до людей зверхньо ставитись. Щоб персонал за свої кошти купував бінтикі, ваткі, мило, рушнички +ще пацієнти купували. Та кожен з них з десятої долі може на цілий рік забезпечити ціми дрібницями. Це лиш на папірці. Можна уявити скільки ще крім цих цифр вони відмивають. Як би лиш люди знали внутрішні його бзікі, але поки шо не можливе розголошення, але колись напишу. Їх вже всіх списати треба. Кобло. Заходиш в лікарню тільки чути по углам між персоналом, що там поблата то того родичка то того прийшов. Розігнати їх всіх. Дурдом, а не місто. Порядку не було і не буде.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Справедливість

І я знаю всі оті його панські “бзіки”. Старечі маразми… Я не лікар і ставити психіатричні діагнози не збираюся – вибачте, але мені гидко. Можливо, через те, що й мені намагалися їх втулити із його подачі у НВ ЦМЛ – два рази. Ніколи не забуду.

Ольга
3 років тому

Це все добре, можливо, АЛЕ ЩО РОБИТЬ ПЕНСІОНЕР НА ТАКІЙ ПОСАДІ??? Невже у нашому місті нема молодих і талановитих лікарів? Якщо хоче наш Мороз працювати, то нехай працює на здоров’я. Але керівну посаду, я гадаю, на пенсії потрібно передавати, а не сидіти в кріслі до смерті.

АНАТОЛЬ_
3 років тому
Відповісти  Ольга

Самі ж вони – молоді та перспективні – медфахівці НВ ЦМЛ, у цьому й винні. Де ваші протести щодо відсторонення керівників медичних , схоже, ОЗУ у Нововолинську? “Пост-совкова ” відрижка, прохально-рабський синдром, прищеплені переляканими батьками і начальством. Відсутній, абсолютно!, інстинкт агресії у доброму значенні цього слова. Якщо хочете – хижака, вовка. Одна бліденька, смердюча, розмазня (омлет) та безумовна покора, на шахтарській сковородці: а що ми зробимо? Прагнень правди, добра і справедливості за будь-яку ціну, для досягнення цивілізованого та людського способу життя, а не смердючого бидла, не видно у НВ ніде! А також, бажань передачі загальнолюдських цінностей, як і матеріально забезпеченого життя власним дітям. Ці покоління, у більшості своїй, приречені. Вони назавжди втрачені для вільної та незалежної України. Ой, про що це я розповсюджуюсь тут, у сапожніковсько-рожелюківському Нововолинську…

Ульріх
3 років тому

Ким і де працює дружина Мороза?

editor
3 років тому

Таня: Да він заробляє на хворих людях, лікарів немає, нема кому лікувати пацієнтів, а він гроші косить, молодець так тримати!