11 квітня о 8.00 Віктор Зіновійович Порплиця, який працював начальником юридичного відділу ДП “Волиньвугілля” і був безпідставно звільнений за “надмірну” громадську активність і принциповість, прийде  на держпідприємство з рішенням Іваничівського районного суду.

Суддя Ігор Нєвєров ухвалив: поновити Порплицю на посаді негайно, відшкодувати йому зарплатню за вимушений прогул (із вини підприємства).

Цьому рішенню передували два судових процеси, на яких звільнений юрист успішно оскаржив дві винесені йому догани.

Тепер догани скасовано, а дії генерального директора, що підписував накази про догани і про звільнення Порплиці, визнано незаконними.

 

Порплиця закони знає!

 

Нагадаємо: переслідування Віктора Порплиці, члена профкому первинної організації НПГУ на шахті “Бужанська”, розпочав Микола Пиріг, якого під’юджував, на думку РАДАРА, дехто з верхівки ДП. Готував накази юрист Михайло Борсук-молодший.

Олександр Зорін, що змінив Пирога на посаді гендиректора “Волиньвугілля”, міг і мав зупинити цей нездоровий процес зведення порахунків із принциповим начальником юрвідділу, однак долучився до витискування Порплиці з підприємства.

Втратили на цьому і морально, і матеріально. Зарплатню за кілька місяців вимушеного прогулу тепер відшкодують Порплиці у повному обсязі.

До речі, сьогодні на суді в Іваничах представника ДП навіть не було. Всі розуміли, що Порплиця процес виграє.

І це вже друге поновлення Порплиці на “Волиньвугіллі”. Котрийсь із “генералів” уже звільняв зо два роки тому…

Вітаємо, Вікторе Зіновійовичу. Хороший урок для мстивих самодурів.

У тему: 

Кулуарна помста: Порплицю звільнили

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: