Порплицю нарешті поновили на роботі. “Волиньвугілля”, зустрічай!

4 786

11 квітня о 8.00 Віктор Зіновійович Порплиця, який працював начальником юридичного відділу ДП “Волиньвугілля” і був безпідставно звільнений за “надмірну” громадську активність і принциповість, прийде  на держпідприємство з рішенням Іваничівського районного суду.

Суддя Ігор Нєвєров ухвалив: поновити Порплицю на посаді негайно, відшкодувати йому зарплатню за вимушений прогул (із вини підприємства).

Цьому рішенню передували два судових процеси, на яких звільнений юрист успішно оскаржив дві винесені йому догани.

Тепер догани скасовано, а дії генерального директора, що підписував накази про догани і про звільнення Порплиці, визнано незаконними.

 

Порплиця закони знає!

 

Нагадаємо: переслідування Віктора Порплиці, члена профкому первинної організації НПГУ на шахті “Бужанська”, розпочав Микола Пиріг, якого під’юджував, на думку РАДАРА, дехто з верхівки ДП. Готував накази юрист Михайло Борсук-молодший.

Олександр Зорін, що змінив Пирога на посаді гендиректора “Волиньвугілля”, міг і мав зупинити цей нездоровий процес зведення порахунків із принциповим начальником юрвідділу, однак долучився до витискування Порплиці з підприємства.

Втратили на цьому і морально, і матеріально. Зарплатню за кілька місяців вимушеного прогулу тепер відшкодують Порплиці у повному обсязі.

До речі, сьогодні на суді в Іваничах представника ДП навіть не було. Всі розуміли, що Порплиця процес виграє.

І це вже друге поновлення Порплиці на “Волиньвугіллі”. Котрийсь із “генералів” уже звільняв зо два роки тому…

Вітаємо, Вікторе Зіновійовичу. Хороший урок для мстивих самодурів.

У тему: 

Кулуарна помста: Порплицю звільнили

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Гість
5 років тому

Якби місцеві самодури з власної кишені оплати Порплиці заробітну плану за вимушений прогул ( не з його вини) – тоді б їм був би урок і моральний і матеріальний і це було б справедливо.
А так втрати несе держава і з кишені нас, платників податків будуть оплачені всі ці великі втрати…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Вітаю, Вікторе, із черговим поновленням на роботі! Ваше звільнення суд визнав незаконним, тобто протиправним. Дії Вашого керівництва були ще й аморальними, із точки зору людяності. Нічого не змінилося із есесерівських часів. Та ж брехня, цинізм і нахабство, ніби й не було чверті століття самостійного існування України. Хто ми? Куди нас ведуть? Чому ми не можемо навести ладу у власному дому? Хіба не було трьох Майданів і революцій? Чому ми не можемо викинути наших кривдників на смітник історії? Що ми за недолугий народ? Ви, Вікторе, стальна людина. Я поважаю таких. Бажаю всіляких гараздів.

editor
5 років тому

Олексій Війтович: Так тримати!!!
Світлана Шевчук: Вікторе, щиро вітаю…

Цікаво
5 років тому

Пане Вікторе! В 2009 році, на підприємстві не було проведено атестацію робочих місць, чим це грозить теперішнім і минулим працівникам?