Пошуки Буча тривають! Його бачили з двома молодиками?

4 1768

Власники бульмастифа Буча, який 15 листопада вранці втік під час прогулянки в поле за кафе “Кастелло” в Нововолинську, не втрачають надії, що їхній улюбленець знайдеться.

Задіяли всіх, кого лиш могли.

Надійшла інформація, що двоє молодиків по селах (зокрема, у Грибовиці) ходять пропонують породистого собаку. І розповідають різні байки.

Якщо хтось знає детальніше – будь ласка, повідомте власникам Буча!

Якщо ви бачили отакого пса після 15 листопада – зателефонуйте негайно!

 

 

Власниця каже:

 – Можливо, у когось із ваших знайомих в останній тиждень з’явився такий собака. Можливо, хтось підібрав його, можливо, хтось прихистив – повідомте, будь ласка, за винагороду!

Якщо хтось знайшов та вирішив привласнити БУЧА – навесні я ПОДАРУЮ вам такого ж, тільки поверніть нам друга!!!!

На собаці була шкіряна упряжка (могли зняти) та червона стрічка. В Нововолинську він такий у єдиному екземплярі – зверніть, будь ласка, увагу!

 

 

Хвіст не купований.

ДОПОМОЖІТЬ знайти Буча!!!

Телефон  067 925 97 57, Світлана.

АФЕРИСТІВ ПРОСИМО НАС НЕ ТУРБУВАТИ.

РАДАР буде вдячний кожному за вас за поширення цієї інформації!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

4
Коментуймо!

3000
1 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
2 Автор коментаря
бабушка Кати

если Буча водят среди людей и предлагают продать то почему эти люди не обратятся к хозяйке и не возвратят собаку за вознаграждение!!!??? ведь сразу же написали что за возврат собаки гарантируют вознаграждение! тем более что собака не была украдена – а потерялась! в селах кто купит такую собаку – он может жить только в помещении и среди людей – это компаньен для человека и нянька для детей! ЛЮДИ ДОБРЫЕ! помогите вернуть РЕБЕНКА в семью!!!

editor

может, они так предлагают, заочно, а собаку держат где-то. А может, не он.

бабушка Кати

я считаю – мое мнение – что надо с ними договориться и заплатить. но конечно сначала убедиться что это Буч. Светлана должна найти с этими людьми компромисс тем более что собака не была украдена и они не должны бояться последствий! может они сомневаются что им не заплатят. значит им надо гарантировать оплату если это действительно Буч. удачи Вам!

editor

ще їх знайти треба, тих людей.