Постанова уряду? Начхати! Нововолинцям приносять кабальні угоди

69 4333

– Я не зрозумів, у нас закон один для всіх?

Чи в Нововолинську вже своя окрема республіка?! 

Поки наші читачі обмінювались люб’язностями у коментарях, тепловики часу не гаяли. По квартирах розносять заповнені бланки угод споживачів із ТзОВ “Теплопостач” А.Коптюка і настійливо рекомендують підписати вже зараз.

Мовляв, навіщо вам ходити до нас із цією угодою, підмахніть тут, у коридорі вашої квартири.

Ясна річ, більшість мешканців підмахує.

Нововолинець Юрій  вирішив не поспішати.

Роздивився цифри – запропонований до підписання тариф на опалення… згадав, які тарифи затвердив Кабінет міністрів постановою №560 від 26 червня 2019 року… і надіслав РАДАРУ фотоінформацію до роздумів.

– Я не зрозумів, у нас закон один для всіх? Чи в Нововолинську вже своя окрема республіка? 

Яке мені, споживачеві, діло до того, що наш міський голова Сапожніков та інші горе-голови просять Кабмін скасувати постанову №560? Вона є чинною!!!

Тож проставляйте в угодах ЗАКОННИЙ тариф, а не той, що вам хочеться, шановні тепловики! І не вводьте споживачів у оману! – каже Юрій.

РАДАРУ теж цікаво: може, в Нововолинську справді утворили якусь ННР? Чи радше НАР – Нововолинську антинародну республіку.

Прокуратура й СБУ, ви не в курсі? 

До речі. ТзОВ “Теплопостач” належить Анатолію Коптюку. Тому самому другові мера, що уславився мегахалтурним укладанням асфальту та труб.

  • Розкажу iншим:

Також читають

69
Коментуймо!

3000
14 Коментарі теми
55 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
20 Автор коментаря
Іра

Тобто підписавши таку угоду ми добровільно погоджуємось платити по тим тарифам, які нам написали теплокомуненерго?

Щось не так

А Ви ще не зрозуміли?

Щось не так

Всім раджу знайти ваші старі договори, уважно перечитати і признати, що Ви – лохи! Не підписуйте такі угоди і не платіть- і буде Вам індивідуальне опалення!!! Головне не боятись-правда на нашій стороні. Всіх містян прошу писати “тут” про тиск на Вас, залякування, брехню… А “Радар” прошу ретельно все архівувати і зберігати для можливих судових справ. І головне-не забудьте на майбутніх виборах тих, хто четверть століття вас дурив і оббирав до “нитки”, хто був проти здешевлення тепла. .. Оберіть ще раз, але краще привезіть свої” дачні” граблі і наступайте на них хоч по 2рази,з ранку і перед сном… і так до… Читати далі »

Людмила Зіменко

Якщо ви підпишете угоду, або хоч раз, навіть без підписання угоди, проплатите по нав’язаних вам тарифах, то ця угода автоматично набирає законного статусу. Є таке поняття, як усний договір – проплатили, значить вас усе влаштовує. Це передбачено законодавством, так мені пояснили адвокати і це стосується абсолютно усіх договорів і організацій

Людмила Зіменко

Так, згідна! Бо у Сапожнікова подвійні стандарти – постанова уряду про заборону індивідуального опалення є обов’язковою для містян і автономку нам не бачити, як рабам свободи у Древньому Римі, а постанова уряду про зниження тарифів на теплопостачання вже для Сапожнікова є не обов’язковою. Звернення до Гончарука про недоцільність зниження тарифів підписав, окрім Сапожнікова, ще мер Володимира-Волинського і мер Луцька. Нічого платити і нічого підписувати не треба, але є одне але – багато хто буде підписувати і буде платити, бо не захоче втрачати субсидіі… І тепер мушу тут сказати з цього приводу, що субсидії це мізер у порівнянні з автономним опаленням… Читати далі »

Щось не так

Субсидії розповсюджуються і на індивідуальне опалення-на більші об’єми газу…

Людмила Зіменко

Розповсюджуються і цими багатими упирями потрібно щось робити

Олександр Громик

Для чого писати таку статтю? Самі розумієте що не праві, все аби очорнити. Жаль мені вас!

Людмила Зіменко

Поясніть, а що не так?

РАДАР

Для чого душити людей завищеними тарифами й не давати їм дозволів на автономку? Чому б не звернутися до прем’єра щодо кредитів населенню і муніципалітетам на автономне опалення? Чом не вивчити досвід Ужгорода?
Самі розумієте, що не праві, все аби обіліти міську владу, ну прям уже як Білішук 🙂 Жаль мені вас!

РАДАР

Ну, і щодо дозволів на автономку. Ніззя, бо уряд заборонив від’єднувати від центрального опалення поквартирно – тільки будинком?
Так уряд заборонив і тарифи малювати будь-які інші, крім затверджених постановою №560 (нижчі можна).
Але ж ваш цілий виконком об цю постанову витер ноги! То вже ігноруйте і постанову щодо автономки. Це буде логічно, нє?

Щось не так

Добавлю: ніхто не проводив аудит будинків на втрати тепла, а без цього на вас можна списати скільки завгодно… А облік тепла? Нарегулювати можна так, що останні штани знімуть. І останнє – попробуйте отримати інформацію, скільки грошей пішло на школи, садочки і інші заклади, поцікавитись, скільки коштує подходящий тепловий пункт і буде вам відповідь-за четверть віку вже можна було все зробити і забути про комунальне тепло.

Олег

Олександре, як економісту Вам дуже добре відомо за рахунок чого можна покрити різницю в тарифі, чи нагадати скільки дармоїдів сидить у виконкомі. І не будьте відвертою шісткою, не личить. Ваш обов’язок захищати інтереси мешканців міста, а не декількох бариг, і чітко виконувати всі діючі закони та постанови.

Щось не так

Це той самий “Громик”? Це після” головомийки” шефа вирішили прокоментувати? Саме вашу “команду” потрібно жаліти, але не дочекаєтесь… З задоволенням перекину чарку за кончину вашої ери.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Знаєте, “Олександре Громику” чи як там вас, корупцію живлять самі громадяни. Добровільно і свідомо. Я завжди цьому чудувався. Якби в один сонячний день вони (українці) відмовилися давати хабарі, підписувати кабальні угоди, допомагати дарувати чиїмось своякам комунальну нерухомість, пропихати “відкати”, завищувати тарифи і розцінки на виконані роботи, підлабузнюватися, хвалити начальство за неіснуючі заслуги тощо, то корупція в момент згинула б на пні. Хто тоді давав би “папікам” гроші і всю решту? Корупціонери в місцевій та іншій владі один одному? Не це корупція – вона в наших головах.

Просто Я

У чому не праві? З якого дива рішення міської ради вище за постанову уряду???

Володимир

Потрібно подавати в суд інакше нічо не буде

Славік

Ше й почитайте шо вони, падлюки, в тому договорі прописують! Наприклад, пеня 0.5% від суми заборгованості за кожен день прострочки! Хоча в законі “Про ЖКП” вказано, що пеня може бути встановлена не вище 0.01%!!!

Людмила Зіменко

А тим часом теплокомуненерго дав просторе роз’яснення з приводу здорожчання тепла для населення. Мінімальна зарплата зросла, а ціни на тепло не піднімалися, обладнання зношене і потребує ремонту, а на ремонт потрібні кошти, тепловики працюють на межі своїх можливостей, ледь зводять кінці з кінцями і докладають всіх зусиль, щоб вчасно і якісно постачати тепло до наших помешкань. За кожен день просрочки платежу вони будуть брати пеню по заборгованості не 0,01%, як у законі прописано, а 0,5%, як їм того хочеться. Теплокомуненерго боляче і образливо чути геть несхвальні відгуки деяких несвідомих громадян на свою адресу. Тому теплокомуненерго просить нас бути терплячими і… Читати далі »

Віктор

А якщо зарплата тільки пів ставки…де намалювати гроші?Моя дружина працює на пів ставки, заробляє 2.000 грн..що далі?Де брати гроші?Як платити за тепло, світло,квартиру і т д а ще жити за щось треба, харчування, лікування.

Людмила Зіменко

А хіба на вашу сім’ю не поширюється державна програма субсидій?

Просто Я

Це зовсім не стосується теми обговорення. Тут мова про незаконно завищені тарифи, а не про ваші зарплати.

Людмила Зіменко

Треба бути дурним, або наївним, щоб не розуміти, що з підняттям вартості опалення кількість боржників і борги перед теплокомуненерго збільшиться врази. То невже цю організацію справді чекає банкрутство? Оце буде цікаво

оля

Кажуть мер катався сьогодні на новенькому Skoda Kodiaq!!!

Vet-k

Так, він їздить на Skoda Kodiaq

Роман

Це угода не з Теплокомуненерго,а з ТЗОВ”Теплопостач“ в особі директора пана Коптюка.

РАДАР

Так, Романе, дякую за уточнення, це Коптюкові новації. І бюджетні організації теж на нього зав’язані! Хто знає, які?
А кому вже принесли бланк угоди з “Нововолинськтеплокомуненерго”? Розкажіть, які там цифри.

Людмила Зіменко

Здається мені, що бланк угоди колективної чи індивідуальної для кожного квартировласника вони на руки не видадуть( ця мафія сильно шифрується

ВОЛОДИМИР

не платити !

Людмила Зіменко

Не платити і готувати позов до суду

Щось не так

А суть позова у чому? Це не тролінг, я серйозно… Одна “помилка” в позовній заяві -і Ви програли. Найкращий шлях-це банкротство “тепла”, комунального(чому) підприємства…

Людмила Зіменко

Ваша ідея благородна )) успіхів вам))

Людмила Зіменко

Але лише одна ваша “помилка” і усе піде прахом

Людмила Зіменко

Щось не так”, я вас ” вітаю”- гідра розмножується, чи нарощує голови, що в принципі те саме, бо до “теплокомуненерго” додалося ще “теплопостач” і подібних підприємств може бути багато. То кого саме розоряти збираєтесь? Це і є та помилка, про яку я писала. Лише дозвіл на встановлення індивідуального опалення у квартирах (за бажанням мешканців) може вирівняти і врятувати ситуацію з обігрівом наших кватир. Я навіть припускаю, що не всі зможуть чи захочуть встановлювати автономку і причини можуть бути різні

Щось не так

А мене вітати немає сенсу-до “теплопостачу” маю відношення навіть меньше ніж до “газпрому”… І в чергове можете вказати мені, що це якесь” дно” і так не можна називати “людей”, але тільки дурень, або злодій добровільно може відмовитись від можливості встановити індивідуалки…

Людмила Зіменко

Ні, це не дно), але є певні категоріі людей, як маютьі пільги, субсидіі, люди похилого віку( і я таких знаю), проживають десь за кордоном(теж таких знаю) і ще деякі, можливо малозабезпечені які із певних міркувань індивідуалки не хочуть. Тобто навіщо їм та морока…вони за тепло платять мало, а деякі взагалі не платять. Отут справді таке дно, що розумом не осягнути. Я знаю що кажу, бо, питається, чого наш будинок не створив ОСББ? Отак буде і з індивідуалкою, яку зараз встановлювати не дозволяють. Можу ще багато писати по цьому питанню, але і цього досить, я думаю

Щось не так

Я вже писав-я не буду платити за сусідів-пільговиків, але не тому, що вони пільговики-тому, що вони хитрожопі(можливо Вам не подобається) подключили собі ще теплу підлогу до централізованого… А ще є такі, яким “шахтарських” пенсій на горілку не вистачає, не те що на індивідуальне опалення… Тому банкрутство “тепла” всіх урівняє- зробив… грієшся, попиваючи, але вже через день…

Людмила Зіменко

Але ви не вловили основного моменту – вже дві організаціі постачають тепло, то і доводити до розорення потрібно обидві? Хоча життя покаже і захмарні тарифи багато людей потягнути просто не зможуть

Щось не так

Кожному-своє!

Катбуд

Звичайно окрема республіка,ще й цар в нас на троні,хіба ні?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Дивуюся, а до чого тут А.Коптюк? Ну, можливо, купив він (приватизував їх, із височайшого благословенія “папіка”) чи взяв в оренду котельню ЦМЛ із новесеньким обладнанням, купленим і змонтованим за гроші платників податків Нововолинська, як і з проведеним там шикарним капітальним ремонтом. Він, що викупив вже всі комунальні котельні і теплові мережі “НВ Теплокомуненерго”? Напишіть, хто знає, можна анонімно, (комусь із небайдужих працівників “НВ ТКЕ”) на мою сторінку в ФБ чи в групу “Нововолинськ без Сапожнікова!”, на “РАДАР”… щоби я не тратив часу на інформаційні запити і очікування відповідей на них. Не дайте вмерти дурнем, бо це було б найгіршим варіантом.… Читати далі »

Людмила Зіменко

Як був ремонт? Тепловики написали, що обладнання і тепломережі зношені, потребують ремонту, а грошей нігде взяти, окрім як із споживачів методом завищення тарифів. То тепловики нахабно брешуть і прибідняються, звертаючись до споживачів? Хто знає, напишіть де тут правда?

Василь

Для Василя.
Дайте точне посилання, щоб відкривалось.

Модер

Дякую. Твою мафію, а?

Василь

—–

Адресу неправильно вказали, мій лист повернувся.
Модер

РАДАР

А тим часом у багатоквартирному будинку, який міська влада дала Коптюку на обслуговування, вже скликають збори мешканців щодо теплопостачання. У неділю, на 12.00

Мешканка б3

Це збираються самі мешканці будинку а не Коптюк збирає

РАДАР

О, то ви молодці. Розкажете, про що там домовились.

Мешканка б3

Обовязково….

Щось не так

А я б запросив “Радар”. А жителям-порада:вас передали-договори з “комунтепло…” втратили силу. Нічого не підписуйте і не платіть!

Мешканка б3

Запрошуєм радар також….на 12.30…..
Нажаль багато хто підписав….даже нерозуміючи ….головне що сказали…буде дешевше

Щось не так

Це- дно! Як каже Л. Зіменко… А “сказали” можна замість квитанції? Не сказали?

Людмила Зіменко

Про дно я писала, коли ви людей ображали і то стосувалося тільки вас. Так що мене сюди не вплутуйте

Щось не так

Назвати дурня-дурнем, це називається “ображати людей”?… Хай буде по вашому… Розумні люди підписують що завгодно не читаючи… Ви праві-ДНО!

Людмила Зіменко

А ви хочете всім “дурням” позичити свого розуму? )) І розраховуєте на успіх? )) Я особисто вважаю, що люди занадто довірливі, а ще деякі лінуються думати. А хто там підписав, бо на обіцянки повівся(казали буде дешевше)- так наші люди завжди на обіцянки ведуться, особливо на виборах… Великі комбінатори із тепла з обмеженою відповідальністю викрутяться із ситуації навіть без підписів під угодами. Вони зможуть. Вже таке було…

РАДАР

І шо на тих зборах?

Людмила Зіменко

Так, справді, але, напевно, не вийде. Я також просила мешканців нашого будинку не платити управлінській компаніі управління будинком без ознайомлення із статутом підприємства, без чіткого тексту договорів (а тексту договорів ми взагалі не бачили), без чіткого визначення переліку послуг цієі організаціі і чітких розцінок за послуги. Пропонувала нашим людям проконсультуватись у адвоката. Але деякі заплатили, бо боялися боргів, а деякі не платили ні копійки і не платять аж до цього часу

Олександр

ТзОВ “Теплопостач” використовує нову котельну поблизу школи №7. Опалює цю школу, поруч садочок і житловий будинок на Пирогова 3. Можливо інші будинки. Ця котельня працює на дровах. Тоді що це за тариф 1685,34 грн. На сайті “Нововолинськтеплокомуненерго” – 1872,6. На мій погляд, деревна теплова енергія повинна бути значно дешевша за газову.

Людмила Зіменко

Ви забули про штат працівників і про вартість послуг. Товариство з обмеженою відповідальністю, як заявлено про “теплопостач” Коптюка, має право встаноалюаати будь-які розцінки на свої послуги, принаймні вони так вважають і так роблять. Вдумайтесь – обмежена відровідальність – є речі, за які ця організація не відповідає. І це стосується всіх подібних організацій

Анатоль_ БІДЗЮРА

Цікаві справи творяться у Нововолинську. Хто дозволив продавати приватним власникам комунальні котельні? Хто із місцевих високопосадовців дозволяє приватизовувати майно громади без конкурсів та аукціонів, як вбачається, та без дозволу територіальної громади, яка згідно Конституції та “ЗУ Про місцеве самоврядування” є найвищою місцевою владою у місті?
Якщо все це правда, то ви, місцева владо на чолі із вашим задавненим очільником, заїдете дуже далеко. Якщо вже не заїхали. Люди, чому ви не контролюєте міську владу? Ви ж її обрали! Вона, як вбачається, творить що їй на голову капне. Через вашу бездіяльність і переляк.

Анонім в темі

Теплокомуненерго на 3 роки дала в оренду котельню Коптюку (теплопостач), договір оренди погоджений відділом економіки виконкому.(інформація достовірна)
Щодо рішення виконкому про тарифи то його потрібно оскаржувати у адміністративному суду як таке що не відповідає чинному законодавству. Може оскаржити прокуратура наприклад, за зверненням громадян.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я ще один раз зроблю спробу змусити (запросити), ну дуже вже ледачих членів Нововолинської териториторіальної громади думати і читати Конституцію України та законодавство Держави. На більше мене, навряд чи вистачить. ТзОВ – Товариство із обмеженою відповідальністю, діяльність якого регулюється “ЗУ Про ТзОВ та додатковою відповідальністю” має право в корпоративному договорі не розкривати його змісту. А також, майнового стану його учасників серед яких можуть бути: територіальна громада, представники держави, державне чи комунальне підприємство або юридична особа. Установчим документом якого є Статут. Керувати ТзОВ можуть наглядова рада, збори учасників, члени виконавчого органу. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) може зливатися з іншими, перетворюватися,… Читати далі »

Людмила Зіменко

Безмірно дякую, пане Анатоль і я цілком серйозно. Справа надзвичайно серйозна і небезпечна для споживачів. Вже аж дві організації чинили на мене тиск, висували свої вимоги, навіть погрожували, але статут підприєств на мою вимогу не показали. Я не підписувала з цими організаціями ніяких угод, але їхні вимоги до мене і до інших громадян надзвичайно високі. Ця мафія обмеженої відповідальності дуже добре облаштувалася і ціла купа їхніх юристів їм у поміч

Анатоль_ БІДЗЮРА

Юристи, пані Людмило, коштують скажених грошей. А справжні приватні, практикуючі адвокати іще скаженіших. Знаю, що кажу. Із діючого нашого місцевого начальства – паталогічно зажерливого і скупущого, мало хто – навіть із них, змусить себе розщедритися. Тільки у крайньому випадку, коли вже немає виходу, (світять тюремні нари) щоб прикрити свої службові брехні і протиправні неподобства.

Людмила Зіменко

Бачила я їхніх штатних юристів. Скільки їм платять не можу сказати, але під час розмови з тими юристами побачила, що безмірно брешуть і ту брехню видно неозброєним оком. Консультувалась я з адвокатами, виявила брехню і враження від тих прислужницьких юристів дуже неприємне – можуть зняти з довірливої людини останні штани і останню сорочку, на рівному місці вміють робити з людини дурня. Даремно хазяйського хліба не їдять і вислуговуються по повній, ніби у нас два законодавства – одне для бідних, а інше для багатих. От на утримання тих юристів споживачі і платять гроші по завищених і намальованих тарифах

Анатоль_ БІДЗЮРА

Штатні юристи міськради, як і міський голова із командою та інші наші наймити місцевого СОБІврядування, живуть коштом і з милостині територіальної громади. І, звісно, повинні служити, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”, не його “величності” меру а громаді, яка годує їх зі своїх мозолястих рук. Вони ще й присягу давали нам на вірність, як місцеві службовці… Я, пані Людмило, за роки своїх судів з виконкомом, який очолює В. Сапожніков, досить надивився на беззовісні та нахабні очі цих захисників. Щоправда, їх через можливу некомпетентність, не дуже то й допускають до захисту. Боячись юридичних ляпів. Мер наймає, правда не знаю за чиї гроші,… Читати далі »

Василь

Четвер 17.00-23.00, П’ятниця 17.00-23.00. Субота 6.00-23.00. Неділя 6.00-15.00. Замість гарячої води, УКТіМ качає насосами холодну воду. Споживачі “спускають”по 2-3 години воду,щоб пішла гаряча. Чуда не стається !!! ГАВРИЛЮК !!! ВИ ****? За який рахунок здійснюється це *лядство.

Щось не так

І що? Наберетесь сміливості і не заплатите? А у мене гріють сьогодні, як дурні, хоча на вулиці +18…вікно відкрите цілий день! Оце *лядство, але Ви заплатите за нього…

Василь

Я про подачу гарячої води на 5,6,15 м-ни, що подають замість гарячої, холодну воду, а не про опалення. Не знаю чи виставлять рахунок, насоси то качали постійно? Хоча деякі споживачі через лічильники пропускали, в надії що “збіжить”.

Щось не так

А я б визвав “надавача” послуг і хай фіксує відсутність гарячої води… Спускає, віднімає від вашого показника те, що спустив …А якщо-“технічно”, то Ваша система зроблена по “дідівській” схемі-відсутня циркуляція води…” Гаврилюки” про це знають-їм вигідно прогнати через ваші лічильники побільше “золотої” водички…