Що бійня “Пана Курчака” створить великі проблеми для довкілля – я попереджала ще 5 років тому, коли підприємству нардепа Сергія Мартиняка Нововолинська міськрада продала за безцінь чималу земельну ділянку біля другої шахти.

Було з самого початку зрозуміло: відходів у забійному цеху буде ДУЖЕ багато, їх треба постійно утилізувати, а господарі цієї фірми вже показали себе в усій красі на м’ясокомбінаті: залишки курей прикопували просто під парканом.

Зробила про це репортаж, зверталась у санстанцію – там розписались у власній безпорадності… І у кількох статтях застерегла мешканців престижного району Дем’яна Бєдного (це такий жарт народний, не треба декомунізації): матимете від нового сусіда великі проблеми.

Найперше – сморід. Улітку це реально нестерпно. По-друге, кудись же треба спускати, даруйте, кров.

Локальні очисні споруди підприємство нардепа-мільярдера, попри обіцянки й зобов’язання, не зробило. Відстійники нововолинського “Водоканалу” переповнило.

Селяни з Морозович і власники особняків у районі Дем’яна Бєдного забили на сполох: тхне!

Що далі? Повна торба! Тобто ями під териконом. Поруч із супер-пупер-сучасним європейським підприємством, як іменують ТзОВ “Птахокомплекс “Губин” численні клацопери.

 

 

Оглянути нові потужності м’ясопереробного підприємства під брендом “Пан Курчак” привозять найвище обласне начальство. Пропоную продовжити екскурсію – під терикон.

А там пани Гунчик, Палиця та інші достойники побачать отаке.

 

Європа починається з Волині, ага… і закінчується отут – під териконом, із якого видно Польщу

 

Ями, як бачите, свіжовириті. Скільки їх тут вириють іще… і на що перетвориться з настанням тепла ця місцевість – думайте самі.

Це вам на нічку, нововолинці. У сподіванні, що найхоробріші з вас усе ж таки завітають нарешті до нехлюйського “Пана Курчака” з жорстким ультиматумом.

Довідково

Сергій Мартиняк – один із найбагатших народних депутатів. Його годинники й натільні хрести коштують значно дорожче, ніж нові очисні споруди.

 

Наталя Камишникова

Фото, зроблені небайдужими громадянами, надав РАДАРУ депутат облради Борис Бабійчук

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: