Що функції прокуратури законодавець обмежив – РАДАР знає.

Але щоб прокурори настільки посліпли, поглухли й заніміли – не очікував… 

Депутат Володимир-Волинської міськради Віра Сєргєєва звернулась у міжрайонну прокуратуру з запитом щодо законності суміщення/об’єднання посад секретаря міськради й заступника міського голови.

У княжому місті  (так само, як у Нововолинську) одна людина сидить на двох стільцях. І це не лише невигідно для захисту інтересів громади, а й незаконно.

Принаймні  Міністерство юстиції, посилаючись на Закон України “Про місцеве самоврядування”, стверджує, що секретар міської ради має працювати на постійній основі й нічого ні з чим не суміщати й не поєднувати, крім викладацької, творчої, наукової чи спортивної практики.

Роз’яснення тут: http://radar.in.ua/taky-ne-mozhna-buty-sekretarem-zastupnykom-vidpovid-iz-derzhsluzhby/

Однак відповідь міжрайонного прокурора Віталії Книш депутату Вірі Сєргєєвій дивує абсолютним пофігізмом:

 

 

Прокурор не хоче бачити те, що чітко прописано в законі, і туманно посилається на Єврохартію, в якій, проте, наголошується, що  орган місцевого самоврядування може діяти лише в рамках закону.

Не бачити очевидного порушення – це треба вміти. За зарплатню, що обчислюється 5-значними сумами, – це треба постаратись!

Але на що лиш не закриєш очі, аби не сваритись ні з володимир-волинською, ні з нововолинською владою! Прокурори такі гнучкі пішли, такі поступливі – як на підбор. Може, їх тепер так і добирають – за гнучкістю, а не за принциповістю?

Цікаво, що скажуть у Генпрокуратурі. Там теж начхають на норму Закону й роз’яснення Міністерства юстиції?

Наталя Камишникова

На фото “Слова Волині” – Віталія Книш

Прочитав сам? Поділись з іншими: