“Припиніть калічити наших дітей!” Молода мама звернулась до мера

20 2426

Слова різкі, і я вже уявляю, як наш хронічний мер В.Б.Сапожніков  на своєму послужливому ТТІ знову поливатиме “брехунів із РАДАРА” 🙂

Та коли дихати нічим – слів не добирають.

І мешканка одного з тих мікрорайонів Нововолинська, де викиди ливарного заводу і “Кроноспану” відчуваються найбільше, написала у фейсбучній спільноті “РАДАР”:

Нововолинці продовжили цю вкрай наболілу тему:

 

Нововолинці, ви мовчали 15 років – Кроноспан вас труїв.

Тепер там, за Панасівською, постає ще один  завод-монстр. Друга черга Кроносмерті.

Мовчіть і далі, дихайте глибше, голосуйте за тих, хто калічить ваших дітей… 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

До “Нелля Березина”. Я давно “пенсія” і каліка, але ніколи не опускався так низько і не падав настільки морально, щоби голосувати за “вічного господарника” тільки за те, що буде задіяний “халявний” автобус для того ж пенсіону до “Прикордонника”. Як вам не соромно таке писати?? Рабська психологія з часів “совка”. Буде новий мер на зміну вічному – і буде такий самий бус, можливо й не один. В.Сапожніков що, зі своєї кишені платить за пільгові перевезення? Та з гаманців того ж таки пенсіонного корпусу! І добросовісних нововолинських платників податків. Міський голова грошей для міста не заробляє, запам’ятайте! Тільки тратить те, що забрали в бюджет зі заробленого важкою працею.

Коля
2 років тому

Працюю на Кроноспані. Звичайним чорноробочим, не з офісу та не з начальства. Хочу сказати одне: фільтри технологічно неможливо вимкнути на ніч, а на день увімкнути. Це брєд, який люди самі собі вигадали. Повністю все обладнання працює однаково як вдень так і вночі. Вже працює електрофільтр, який і обіцяли у 2019 році.
Так, у місті смердить, але порівняно з курчаком, це пахне.

Кроностоп
2 років тому
Відповісти  Коля

Колю, там пахне півтаблиці Менделєєва. І викиди з Кроно проникають у наші легені. У твої теж, Колю.
Сморід – півбіди. біда – що пилюка і хімія 15 років осідають у крові й легенях десятків тисяч людей.
Ти при нагоді спитай у директорки і її чоловіка, теж якогось директора на Кроно, чого вони стільки років їздять на роботу в Нововолинськ аж із Володимираі. Чому не замешкали поряд зі своїм екологічно безпечним підприємством?
А електрофільтр міг запрацювати ще 10-15 років тому. Але австрійський мільярдер жлобився, Колю. І ми для нього не люди, і ти для нього – ніхто, тупа робоча сила.

Олег
2 років тому
Відповісти  Кроностоп

“Але австрійський мільярдер жлобився” Нічого він не жлобився, бо він за свої гроші зробив те, що від нього вимагалось, не більше і не менше. А от чого, з нього не вимагалось більше то якраз відповідальність влади. Бо дозволила б влада зовсім без очитки викидати, то він би викидав. Ніхто не буде з щедрої душі викидати гроші на те що не вимагається. З таким успіхом він би побудував би в Німеччині і зробив би екологічне підприємство, а так чого він тут побудував, бо за пару копійок кому треба на екологію начхати.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Кроностоп

А будь-які фільтри періодично потрібно міняти і контролювати шкідливі викиди. У мене питання – хто, коли і як займається цим важливим аспектом у діяльності такого шкідливого підприємства? Хто через скільки міняє і перевіряє? І ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ – чому це шкідливе підприємство побудоване не за кордоном, а у нас? Хто дозволяв керівництву так вбивати, практично гробити наше довкілля і життя і здоров’я громадян?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Коля

Підлабузнився, “Колю”, протиставив себе мешканцям Нововолинська? То піди, та ще й лизни!

Сергій
2 років тому

Хронік шо до фільтрів шо зараз з фільтрами посипає нас хімічною тирсою .тільки ми жаліємось тоді коли вітер дме на житловий масив.це ядучий запах і це правда а зараз ще сильніше хронік набрав потужність з відкриттям нової лінії.

Віктор
2 років тому

Наближаються вибори до місцевих рад і т.з. “екоактивісти” починають проявляти активність. На чому найлегше отримати “популярність” ? Звичайно, на “боротьбі” з “мегамонстром”-Кроноспан. Вони не помічають, або роблять вигляд, що не помічають, як смердить (реально – смердить) в центрі олійно-жировий комбінат, смердять водоочисні споруди в р-ні 2-ї шахти через низький рівень води в каналізаційній системі, те, що спалюють гуму на деяких ПП, що збільшується кількість автотранспорту. Людей дуже легко налаштувати на негатив. Але повірте, особи, які в Нововолинську підбурюють “народ” темою “екокатастрофи”, роблять це з корисливою метою – за реальні гроші, за рейтинг на виборах, для “самозадоволення”, щоб “самореалізуватися”, або, якщо “не дружать зі здоровим глуздом”. Нововолинськ будувалося, було і залишилось промисловим містом. Найбільш активні мешканці це ті, хто торгує на ринку, їздить на заробітки займається контрабандою, нічого не виробляє і несплачує (або мінімум) коштів до місцевого бюджету. Якщо ці “активісти” не розуміють, то прийшовши до місцевої влади зрозуміють, що “не можна різати курку, яка несе золоті яйця”. Як ви думаєте, де беруться кошти в місцевому бюджеті? Держава виділяє? А, звідки наповнюється бюджет держави? Всім екоактивістам пропоную продати квартири в Нововолинську і зайнятися екопоселеннями ( на Поліссі “вимирають” цілі села, бо молодь виїжджає за кордон або у великі міста (де смердить)). Там можна вирощувати екологічно чисті овочі, худобу і т.д. А якщо ми родилися і живемо в Нововолинську, то (нажаль) мусимо миритися з незручностями цивілізації (ми ж не хочемо їздити возами).

Екоактивістка
2 років тому
Відповісти  Віктор

Не вірю. Брешеш, Вікторе. І брешеш ти за гроші, які тобі платять чи платили на Кроноспані.
Пропоную і я тобі: стань екоактивістом,Ти ж уже помітив сморід від ОЖК, водоочисних, гуми. Тобі ж заважає низька якість води Ну, то тобі до нас!
Тут тобі і рейтинг на виборах буде, і реальні гроші,і самореалізація, і самозадоволення. Не хочеш? І продати свою квартиру та купити хату на вулиці Панасівській теж не хочеш.
Краще 30 срібняків від Покінської, я розумію.

Олег
2 років тому
Відповісти  Віктор

Шановний, а розкажіть, скільки ж на кроноспані працює людей? Може, 10000? 5000? Чи хоч 1000? Ні, там працює 200-300 осіб. Це підприємство для міста ганьба. І скільки ж кроноспан платить податку місту? Дивимось: 6 057800 грн в рік, ділимо на 12 і маємо 504 816 грн в місяць .А мер не хоче зняти податки з підприємців бо тоді бюджет міста втратить: ФАНФАРИ – 1.5 МІЛЬЙОНА гривень в місяць. ПРИ ТОМУ ЩО ТАМ ЗАДІЯНІ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ. Тепер скажіть навіщо нам таке чудо підприємство де людей обмаль, податки копійчані. Підприємці якраз держать це місто, а кроноспан тільки травить.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Віктор

Назвіться “Вікторе”, як я і назвався. Давайте зустрінемося особисто і я вам доведу, що ані за які гроші не продамся. В Нововолинську ми почали вимирати вже давно. Як і те, що небайдужими людьми робилися певні спроби дослідити масштаби і глибину цього процесу. Є деякі напрацювання. Місцева влада, котра знаходиться у стані симбіозу з екологічними монстрами міста (багатіями) і яка ще жодного разу палець об палець не вдарила, щоби покращити ситуацію зі забрудненнями атмосферного повітря, вод та грунтів, нічого окрім, як вбачається, власного гаманця не цікавить.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Пане Бідзюра. Я нещодавно дізналась, що підприємство по виготовленню картонної тари, одна філія виробництва якого розміщена поблизу Благодатного на території колишньої шахти #6, а інша – на території колишнього заводу СТО, має власника за межами Волинської області і зареєстроване на Рівненщині, саме через таку хитромудру реєстрацію і практичне перебування промислових потужностей не сплачує податків від своєї промислово-бізнесової діяльності до місцевого бюджету. Виникає запитання – що отримує місцевий бюджет, який наповнюється з податків за використання нашої території такими чужорідними і шкідливими для нас підприємствами, до переліку яких входить і Кроноспан? Не отримуючи податків і не маючи власних підприємств наша територія в умовах місцевого самоврядування і господарювання просто приречена на знишення екології і довкілля, на практично неможливий розвиток інфраструктури і поліпшення благоустрою через відсутність коштів. Ми практично являємось якимось відстійником і просто об’єктом для непомірної, неконтрольованої експлуатації. І що і скільки має керівництво від такого власного дозволу на розміщення цих виробництв? Висновок напрошується сам – якимось високопоставленим людям, чиновникам за межами області і, навіть країни надзвичайно вигідно, щоб на протязі десятиліть містом керували і залишалися далі на посадах ті керівники, які є сьогодні. А подається усе це, як створення нових робочих місць (і тут дешева робоча сила для роботодавців) і ледь не манна небесна. Добрий господар дбав би про створення власної фінансової незалежності і про розвиток власного, місцевого бізнесу

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Цікаве запитання й архірважливе. Хтось має написати інформаційний запит міському голові про те, а скільки ж податків до місцевого бюджету надійшло від “КРОНО-УА”, ОЖК, ливарного з-ду, ПП “Пан Курчак” тощо. І від ПП “Гофротара”, звісно. Ну, скажімо, за три останні роки їхньої діяльності на нашій території. Так, саме на НАШІЙ. Бо тільки ми – виборці, тут господарі!
Якою, як й іншими майновими активами та громадськими коштами містян розпоряжається мер Нововолинська В. Сапожніков. Отримавши від нас право, після місцевих виборів, виконувати такі делеговані йому нами своєрідні та дивні функції. Які, втім, дозволяє “ЗУ Про місцеве самоврядування”. Про нинішній депкорпус промовчу. Бо тільки колишні депутати І, ІІ і ІІІ скликань Нововолинської міськради могли щось та й вирішувати… То, хто напише запит?

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я думаю що запит має бути колективний і повинна бути якась ініціативна група. То ж справді – хто? Пан Влодарчик поставив фільтр і показники фільтра повинні бути долучені до справи

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Колективних запитів не може бути. Якщо у ньому не буде вказана чиясь індивідуальна поштова адреса та ПІБ, запит буде вважатися анонімним і не розглядатиметься чиновниками.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я маю на увазі офіційний законний запит, хоча, якщо дивитися реально на ситуацію, то справжнє прізвище вказувати і ставити підпис ніхто не захоче, бо легше під ніками у мережі на Радарі писати, що йому смердить

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Пані Людмило! Зі всією повагою скажу Вам, що без ПІБ конкретної людини та її правдивої адреси, згідно “ЗУ Про звернення громадян” такі заяви вважаються анонімними і не беруться до уваги владними чиновниками. Перевірено на практиці. Так само, як і в поліції, прокуратурі, СБУ, ДБР, НАБУ, НАЗК тощо. Якщо людина боїться і не хоче добитися правди, надіючись на когось хто це зробив би за неї – всі її коментарі у соц. мережах – кобилі під хвіст. Це те саме, що й анонімне опитування. На жаль, наші люди полохливі. Через що й живуть так… як живуть. І всі місцеві та центральні владні й інші чиновники – судові, правоохоронні, законодавчі,.. яких ми годуємо, ніби свиней на забій, відмінно про це знають.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Усе правильно, пане Анатоль. Мені не вистачає вашої різкуватої, але справедливої конкретики), можливо через те, що я не чоловік))

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Будемо контактувати.

Валерій
2 років тому

Від курчака того грьобаного смердить курячим лайном так що аж очі виїдає. Сам з Маяковського, деколи виходжу на вулицю і починає нудити від цього запаху. Зробіть з цим що небудь або закрийте його. навіть якщо не брати до уваги що це шкідливо, це БРИДКО. Чому ми маємо жити у курячому туалеті? Робіть щось бо знайдуться добровольці і підпалять.