Не вщухають чвари і скандали у садівничому товаристві “Прикордонник”, яке діє в Нововолинську.

Суди, войовничі анонімні відозви на стовпах, злива взаємних звинувачень.

Ідеться не так про заміну одного голови на іншого, як про землю. Чия ж вона: нововолинської громади чи литовезької?

 

Після аж надто бурхливої конференції в лютому, де обрали головою Сергія Солтана й не обрали одного з колишніх керівників – Ігоря Веселова, її результати оскаржує в суді той-таки Веселов.

Він домагається нових виборів. І йдеться не так про заміну одного голови на іншого, скільки про землю.

Хто є нині власником земель масиву “Прикордонник”? Нововолинськ чи Литовезька об’єднана територіальна громада? Це  питання є ключовим для розуміння всіх залаштункових процесів. Бо чвари, суди – це тільки наслідки.

Нововолинські чиновники наполягають: земля – їхня! Ну, в сенсі – міська…

Судова тяганина щодо рішень звітно-виборної конференції триває, а  на дачі треба безперебійно подавати воду, світло, щодня вирішувати безліч поточних питань. Одне слово – господарювати.

І робить це правління садівничого товариства. Люди працюють там на громадських засадах. Їх обирають так само на конференціях. Розбірки, звинувачення, нападки їх уже дістали. Тому вони звернулись на РАДАР із наболілим: “Дачі потрібні не для чвар!”

 

[youtube]https://youtu.be/3jk2JDtnNlU[/youtube]

 

Якраз коли РАДАР у приміщенні садівничого товариства біля пожежної площі вислуховував їхню правду, принесли анонімну відозву, розвішану на дачних зупинках. Членів правління хтось називав бандою, ситуацію на масиві – надзвичайним станом, закликав “виганяти всіх до одного керівництво і правління, бо нам буде біда”.

Писав явно той, кому наступили на хвіст і чиї зловживання виявило правління. Про зловживання – у наступних матеріалах, а зараз почуйте голос здорового глузду.

Суди і протистояння можуть тривати роками. А жити, господарювати й відпочивати на дачах треба вже зараз.

Та й земельне питання вирішують аж ніяк не дачники – це не їхня компетенція. Хай нововолинські посадовці розбираються з литовезькими, не збурюючи простих людей.

 

[youtube]https://youtu.be/IYHV2xQFXEE[/youtube]

 

[youtube]https://youtu.be/y3n4ozl7KZg[/youtube]

 

Що ж до безкоштовного автобуса, яким так полюбляє спекулювати нововолинська влада, то за цей автобус вона завжди мала голоси на виборах.

Не дасть автобус – не матиме голосів. Елементарно, владці!

Хоча вирішити питання доїзду пільговиків на дачі можна й без вередливих нововолинських чинуш.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: