Сьогодні вранці на держпідприємстві “Шахта №1 “Нововолинська” відбулися короткі, але велелюдні збори. На них прибули навіть ті, хто взяв відпустку чи відгул.

Прибули захищати свого керівника! А таке в нас трапляється рідко. 

Гірники розуміють: імовірна зміна керівництва зачепить їхні власні інтереси. Шахті, що пішла під закриття, жити лишилося до кінця року. І на цей період люди хочуть від посадовців Міненерго зрозумілих, виважених дій і стабільності.

 – Наш директор старається для колективу, не сидить склавши руки. Вибиває для нас зарплатню, ми  працюємо – що ще треба?

– Навіщо нам нав’язують пана Борсука? Кому нова-стара мітла тут потрібна? Хочемо спокійно допрацювати до закриття підприємства. Шахту мали закрити ще у вересні минулого року, але Пилипюк зміг продовжити цей строк. Нехай менше брешуть про нього в інтернеті. Тим сайтам брехню проплачують, чи що?

 

Директор у неформальній обстановці 🙂

 

– На дев’яту мер і його люди хочуть повернути Гарбузюка, а на нашу першу поставити Борсука. І тут одразу вигулькне Онопрієнко зі своєю приватною фірмою. Ні, годі!

– Ну от самі подумайте: хто розумний міняє коней наприкінці переправи? Та ніхто! Шахті лишилося кілька місяців. Якщо сюди заведуть нового директора, тут однозначно будуть схеми й дерибан.

 

 

Ці думки РАДАР почув від шахтарів уже після зборів.

А на зборах голова первинки теркому вугільників Микола Яремчук і голова первинки та міської організації НПГУ Анатолій Мухомеджанов були як ніколи одностайними: “Владці, дайте колективу спокій, руки геть від Пилипюка!”

 

 

Опівдні РАДАР дізнався, що завтра гірники вже будуть із зарплатнею за червень. Отримають зароблене раніше, ніж на інших копальнях! Отже, директор справді не сидить склавши руки.

Як сказав про Пилипюка один із шахтарів:

– Молодий, три освіти, роботу робить – якого милого його звільняти?!

Ну, от справді, якого милого?..

Подейкують, що на призначенні Борсука та Гарбузюка наполягає верхівка “Батьківщини”. Цю партію в Нововолинську представляє секретар міськради, він же перший заступник міського голови А.Сторонський. “Интересно девки пляшут…”

– А наші хлопці вирішили стояти до останнього, – сказала РАДАРУ молода прибиральниця.

Директорів тут хлопці набачились. Їм видніше!

 

Наталя Камишникова

Усі фото – Вадим Жабровець

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: