Ракетні удари по Володимиру. Є жертви

6 3530

Близько 8-ї ранку прогриміли вибухи в околах Володимира.

Це були 3 крилаті ракети, випущені з Білорусі, як згодом запевнив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

У прилеглих будинках вибило вікна.

Загинули двоє чи троє військових. Людей буквально розірвало на шматки.

 

Перед вибухами над районом промчав літак.

Коротше, коли вам кажуть чи сигналізують іти в укриття  – підіть в укриття.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
Tagged with: ,
  • Розкажу iншим:

Також читають

1.5 8 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
4 місяців тому

І все ж таки їх було троє… Чому влада так довго мовчала?

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Так. Чому? Чому не перехопили на підльоті до Володимира? Велику військову частину має охороняти ППО. Я пам’ятаю, не так щоби і давно, за Володимиром стояли стаціонарні радари, які контролювали північно-західний напрямок. Куди вони поділися?

Анатоль_ БІДЗЮРА
4 місяців тому
Відповісти  РАДАР

Суспільне радіо повідомило сьогодні вранці: “Білоруські війська вирушили у волинському напрямку”. Зателефонував до родичів. Вони кажуть, що ти, мовляв, з бика впав і дуже забився головою? У нас все тихо. У часи 2-ї Світової війни була така приказка: “Болтун – находка для шпиона!”. Цікаво, для чого Суспільне розповсюджує такі слухи, і хто за цими туманними повідомленнями стоїть?

Катя
3 місяців тому

Зараз всі встали на воєнні рейки Київстар і інші дають бескоштовні послуги, але ні в нас знаходяться бариги які в умовах війни відключають абонентів від інтернету за несплату, не надаючи ніяких відстрочок. Як ви думаєте хто ж то такий в Нововолинську. Наше доблесне ТТІ. Їм мало грошей, треба більше. Як жалко що в нас вони монополісти.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 місяців тому
Відповісти  Катя

Ну, чому ж? Є ще “Укртелеком”. Хоча, і мене він, теж відмикав… І, мабуть ще відімкнуть, якщо не заплачУ. Проте, не заплАчу. Всяко може бути. Обійдусь. Є смартфон та інші варіанти. Гм. “Кому війна – а кому мать родна”, казав, деколи, мій дядько.

Ірина Колбун
3 місяців тому

з п. Михайлом Подоляком не знайома особисто, але про нього чула з розповідей його мами п.Подоляк, яка була керівником хору “Надвечіря”, учасницею якого недовгий час я була. Попередньо на протязі двух років я співала в Луцькому обласному хорі “Посвіт”, керівником якого був п.Кушнірук, репертуар пісень якого був “більш українським”