Шановні садівники масиву “Прикордонник”!

Існування нашого товариства під великою загрозою.

Про це йдеться у зверненні, яке РАДАР публікує без змін.

 

Після того як Веселов оскаржив у суді рішення конференції за 2017 рік (бо не було кворуму), його команда: Ушаруки, Кондрат, Лещуки, Терефельський, обоє Веселових – зняла законного голову масиву (якого обрали на конференції садівники) і призначила головою – з порушенням Статуту СТ “Прикордонник” – Веселова І.В.

Зламавши двері, вони самовільно зайняли офіс і почали керувати масивом.

 

 

Порушуючи Статут і закони України, правління, яким фактично керує дружина Веселова Наталія, переобрало членів правління на своїх, потрібних їм людей,призначило Веселову І.В. (як голові товариства) зарплату 5000 грн. і навіть не збирається оголошувати загальні збори (конференцію, збори уповноважених).

Як бачите, Веселов І.В. відразу почав дбати про свій добробут, не питаючи вашої згоди. Згідно зі Статутом нашого товариства право ОБИРАТИ голову товариства, членів правління, ревізійну комісію належить тільки ЗБОРАМ товариства садівників. Визначати оплату праці голови товариства – ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО зборів садівників.

Для цієї групки порушників Статуту не існує 2560 членів товариства. І ВАШІ РІШЕННЯ НА ЗБОРАХ для угруповання Веселова нічого не означають.

Згадайте 2012, 2013, 2014 роки, коли керував Веселов І.В. Висновки ревізійної комісії за ті роки є доказом його зловживань, щодо деяких відкриті кримінальні справи, триває слідство. Дуже важко добитися правди в наших слідчих органах, але є очевидним факт затягування розгляду цих справ і небажання слідчих преедати їх до суду. Та хай там як, а нашим садівникам добре відома ПРАВДА про ДІЯННЯ Веселова І.В. за підтримки його дружини Веселової Н., Ушарука, Кузьмич.

Протизаконні дії Веселова І.В. підтримує наш мер, бо незаконна реєстрація в державному Реєстрі не обійшлася без підтримки  керівництва міста.

Що треба робити, аби відстояти свої права садівників?

НЕ ВИЗНАВАТИ САМОЗВАНЦЯ ВЕСЕЛОВА І.В. ГОЛОВОЮ ТОВАРИСТВА!

НЕ ЗДАВАТИ ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСКІВ ДО ОБРАННЯ ЗБОРАМИ САДІВНИКІВ ЛЕГІТИМНОГО ГОЛОВИ.

 

 

Напишіть від свого імені заяву, де вкажіть номер дачної ділянки, свою адресу і номер телефону, якщо є. У заяві зазначте:  НЕГАЙНО ВИМАГАЮ ПРОВЕДЕННЯ ЗБОРІВ САДІВНИКІВ ІЗ ПИТАННЯ ОБРАННЯ ГОЛОВИ ТОВАРИСТВА!

Зробіть ксерокопію своєї заяви. В офісі садівничого товариства вимагайте, щоб вашу заяву зареєстрували і щоб  на ксерокопії написали вхідний реєстраційний номер. Зробити ці дії на вашу вимогу в офісі зобов’язані!

Якщо вам відмовляють, відразу телефонуйте на номери, вказані нижче. Буде вжито заходів, щоб ваш голос і вашу вимогу зареєстрували НЕГАЙНО.

Прохання до всіх садівників: ВИМАГАЙТЕ НЕГАЙНО ПРОВЕСТИ ЗБОРИ!

НІХТО, КРІМ ВАС, НЕ ВПРАВІ ВИРІШУВАТИ, ХТО МАЄ БУТИ КЕРІВНИКОМ ТОВАРИСТВА.

НЕ ВІДДАВАЙТЕ СВОГО ПРАВА НІКОМУ! Тим більше – злодіям і шахраям.

 

Уже вдруге у цьому сезоні Веселов зламав двері й замінив замок…

 

Якщо ви не ходите на збори садівників, ваша заява все одно матиме ГОЛОС на зборах.

Садівники! Ставайте на захист своїх прав! Факти зловживань Веселова у 2012-2014 рр. на посаді голови садівничого товариства дають підстави вважати, що ті зловживання триватимуть і надалі! Ревізійна комісія хоч і виявить такі зловживання, та домогтися справедливого покарання дуже важко.

Під загрозою наші дачні ділянки і членські внески!

Хто не хоче своїми коштами поліпшувати добробут родини Веселових, хто хоче, щоб у товаристві був законно обраний ЧЕСНИЙ КЕРІВНИК, який дбатиме про покращення добробуту на масиві, а не про збільшення своєї зарплати, – об’єднуйтесь для спільних дій в ініціативну групу! Пишіть заяву про негайні збори!

Телефони:

067 596 65 74 (голова ревізійної комісії Чужикова Ірина),

068 563 80 80 ( Тетяна, садівник).

Прочитав сам? Поділись з іншими: