Садівники, не здавайте внесків аж до обрання голови “Прикордонника” на зборах! Звернення до нововолинців

5 1477

Шановні садівники масиву “Прикордонник”!

Існування нашого товариства під великою загрозою.

Про це йдеться у зверненні, яке РАДАР публікує без змін.

 

Після того як Веселов оскаржив у суді рішення конференції за 2017 рік (бо не було кворуму), його команда: Ушаруки, Кондрат, Лещуки, Терефельський, обоє Веселових – зняла законного голову масиву (якого обрали на конференції садівники) і призначила головою – з порушенням Статуту СТ “Прикордонник” – Веселова І.В.

Зламавши двері, вони самовільно зайняли офіс і почали керувати масивом.

 

 

Порушуючи Статут і закони України, правління, яким фактично керує дружина Веселова Наталія, переобрало членів правління на своїх, потрібних їм людей,призначило Веселову І.В. (як голові товариства) зарплату 5000 грн. і навіть не збирається оголошувати загальні збори (конференцію, збори уповноважених).

Як бачите, Веселов І.В. відразу почав дбати про свій добробут, не питаючи вашої згоди. Згідно зі Статутом нашого товариства право ОБИРАТИ голову товариства, членів правління, ревізійну комісію належить тільки ЗБОРАМ товариства садівників. Визначати оплату праці голови товариства – ВИКЛЮЧНЕ ПРАВО зборів садівників.

Для цієї групки порушників Статуту не існує 2560 членів товариства. І ВАШІ РІШЕННЯ НА ЗБОРАХ для угруповання Веселова нічого не означають.

Згадайте 2012, 2013, 2014 роки, коли керував Веселов І.В. Висновки ревізійної комісії за ті роки є доказом його зловживань, щодо деяких відкриті кримінальні справи, триває слідство. Дуже важко добитися правди в наших слідчих органах, але є очевидним факт затягування розгляду цих справ і небажання слідчих преедати їх до суду. Та хай там як, а нашим садівникам добре відома ПРАВДА про ДІЯННЯ Веселова І.В. за підтримки його дружини Веселової Н., Ушарука, Кузьмич.

Протизаконні дії Веселова І.В. підтримує наш мер, бо незаконна реєстрація в державному Реєстрі не обійшлася без підтримки  керівництва міста.

Що треба робити, аби відстояти свої права садівників?

НЕ ВИЗНАВАТИ САМОЗВАНЦЯ ВЕСЕЛОВА І.В. ГОЛОВОЮ ТОВАРИСТВА!

НЕ ЗДАВАТИ ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСКІВ ДО ОБРАННЯ ЗБОРАМИ САДІВНИКІВ ЛЕГІТИМНОГО ГОЛОВИ.

 

 

Напишіть від свого імені заяву, де вкажіть номер дачної ділянки, свою адресу і номер телефону, якщо є. У заяві зазначте:  НЕГАЙНО ВИМАГАЮ ПРОВЕДЕННЯ ЗБОРІВ САДІВНИКІВ ІЗ ПИТАННЯ ОБРАННЯ ГОЛОВИ ТОВАРИСТВА!

Зробіть ксерокопію своєї заяви. В офісі садівничого товариства вимагайте, щоб вашу заяву зареєстрували і щоб  на ксерокопії написали вхідний реєстраційний номер. Зробити ці дії на вашу вимогу в офісі зобов’язані!

Якщо вам відмовляють, відразу телефонуйте на номери, вказані нижче. Буде вжито заходів, щоб ваш голос і вашу вимогу зареєстрували НЕГАЙНО.

Прохання до всіх садівників: ВИМАГАЙТЕ НЕГАЙНО ПРОВЕСТИ ЗБОРИ!

НІХТО, КРІМ ВАС, НЕ ВПРАВІ ВИРІШУВАТИ, ХТО МАЄ БУТИ КЕРІВНИКОМ ТОВАРИСТВА.

НЕ ВІДДАВАЙТЕ СВОГО ПРАВА НІКОМУ! Тим більше – злодіям і шахраям.

 

Уже вдруге у цьому сезоні Веселов зламав двері й замінив замок…

 

Якщо ви не ходите на збори садівників, ваша заява все одно матиме ГОЛОС на зборах.

Садівники! Ставайте на захист своїх прав! Факти зловживань Веселова у 2012-2014 рр. на посаді голови садівничого товариства дають підстави вважати, що ті зловживання триватимуть і надалі! Ревізійна комісія хоч і виявить такі зловживання, та домогтися справедливого покарання дуже важко.

Під загрозою наші дачні ділянки і членські внески!

Хто не хоче своїми коштами поліпшувати добробут родини Веселових, хто хоче, щоб у товаристві був законно обраний ЧЕСНИЙ КЕРІВНИК, який дбатиме про покращення добробуту на масиві, а не про збільшення своєї зарплати, – об’єднуйтесь для спільних дій в ініціативну групу! Пишіть заяву про негайні збори!

Телефони:

067 596 65 74 (голова ревізійної комісії Чужикова Ірина),

068 563 80 80 ( Тетяна, садівник).

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Свята правда!

Вікторія
5 років тому

Я як член садівничого товариства з 1990 року ВИМАГАЮ негайно провести позачергові загальні збори!!!!!! Якщо Веселов достойний стати головою масиву і більшість проголосує за нього на зборах, то так і буде! Але я впевнена, що громада буде проти нього!!!
Була присутня на зборах кожен рік – і ніколи за нього більше 15-20 членів не голосували! І те, що він нав’язує себе силою садівникам, нікуди не годиться, майте совість, Веселов! Ви не даєте спокійно працювати масиву! Чекаєте, що це врешті набридне людям і вас винесуть із кабінету?

вовк
5 років тому

А непогано пристроїлися, я вам скажу – Веселов голова, Веселова секретар правління, як в народі кажуть – сплять друг дружку, а гроші в одну кружку! І все за наш народний рахунок!

Leon
5 років тому

Ситуація дуже небезпечна. Якщо Веселов знов про**** все майно і не буде мати чим заплатити за світло в зимовий період,це призведе до банкрутства, а в подальшому за рішенням суду вся спільна власність і майно перейде до органів місцевого самоврядування,тобто до Новіка, бо ОТГ до сих пір ще не набрало чинності!
А от вам і РЕЙДЕРСТВО!!!!

Анонімно
5 років тому

Повідомлення для садівників!
Шановні садівники! 01.08 правління масиву провело засідання, де були присутні 11 членів правління. На цих зборах було проголосовано та прийнято рішення обрати тимчасово виконуючим обов’язки голови масиву Солтана С.Г. Але це рішення не задовольнило Веселових та їх компанію! Тому вони дочекалися, коли частина членів правління поїдуть на відпочинок. і провели ще одне засідання правління, на якому 7 членів правління (меншість від усього складу правління) переголосували і обрали т.в.о. Веселова !!!!!! Очевидний факт фальсифікації рішень правління!!!
Ці 7 членів правління свідомо здійснили злочин, приховавши від Державного реєстратора попереднє рішення правління від 01.01.08! Завдяки чому Веселов нарешті досягнув своєї мети – дорватися до керівництва масивом та до наших коштів! Веселов почав керувати масивом з численними порушеннями Статуту: переобирає членів правління, не призначає дату позачергових Загальних зборів (щоб садівники обрали постійного голову масиву), не хоче надавати ніяких документів для перевірки ревізійній комісії, на вимогу ревізійної комісії не створює комісію по передачі документів та матеріальних цінностей! Існування нашого садівництва під загрозою!!!
Оприлюднюю список членів правління, які здійснили злочин по фальсифікації рішень правління:
1. Веселова Н.А.
2. Ушарук В.М.
3. Лещук В.Г.
4. Лещук В.Р
5. Терефельський С.
6. Ярославцев Р.Б.
7. Твардовський М.С
.
У кожного члена нашого товариства є можливість запитати у цих людей, навіщо вони так вчинили, та вимагати діяти згідно Статуту СТМ “Прикордонник” та Законів України!