“Самопоміч”: Бабійчук і четверо його працівників

7 1823

Коротенько, щоб устигнути до дня тиші.

Кандидатів від “Самопомочі” в Нововолинську міськраду очолює Борис Бабійчук, 43 роки, підприємець.

У першій трійці Павло Лазаренко, 44 роки, менеджер “Карітасу”, та Володимир Демчук, 67 років, пенсіонер. Володимир Іванович – батько загиблого героя. Офіцер запасу.

У списку також викладач Микола Нагірний, волонтер і менеджер Олександр Мазурок, пенсіонер Віктор Семікін, студент Андрій Ільницький, майстер дільниці УЖК №1 Віта Сєргєєва, інші достойники.

Аж троє працівників “Нової пошти”.

І аж четверо кандидатів працюють під керівництвом Бабійчука у  ФОП “Бабійчук Б.Ф.”

Однозначно, це перебор. Хоча магазин хороший. 🙂

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Бабійчук Борис
1 рік тому

Я веду в міську раду людей активних, перевірених. Людей, які не один рік віддавали свій час громадській роботі. Людей, які не опустять голову і не будуть мовчати. Людей, в яких я можу бути впевнений, яким можу довіряти. Незалежно від місця роботи я веду за собою команду з людей, які мене підтримували з 2013 року під час Майдану, підтримували роки волонтерства і депутатської роботи. Якби в мене не було надійної опори, – я не встиг би зробити багато справ, тому що і годувати сім’ю також потрібно. Мені приємно, що мої працівники підтримують мою громадську роботу і вирішили бути цією надійною опорою і надалі, що також хочуть допомогти мені привести в міську раду достойних депутатів. В нашому невеликому колективі вільні погляди. Є люди, які підтримують кандидатів від ЄС, є ті, хто підтримує Свободу, є – Самопоміч. Незважаючи на особисті переконання, ми якісно робимо спільну роботу, сумлінно сплачуємо податки і не втікаємо за кордон в пошуку кращого життя, «бо там більше заробити можна». Ми – патріоти свого міста, і мені це приємно!

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Бабійчук Борис

Персонально я за ЄС,але не Нововолинську…і що мені робити? І ще…обережніше з висловами…люди не всі за кордон втікають…хтось їде і за досвідом,хоче чогось навчитись. Була б моя воля,я б не допускав нікого до політики,хто не пожив за кордоном і нічого не добився. Не всі заробляють на “контрабасі” і ” туалети миють”… В КонтролЗеті все чисто і прозоро?… Можете не відповідати.

Справедливість
1 рік тому
Відповісти  Бабійчук Борис

Це одна із партій у якій кандидати дійсно достойні представляти нашу громаду