Нововолинський міський голова, безумовно, задіяв соціологів для з’ясування настроїв і вподобань свого електорату. Він так завжди робив перед виборами, нині ж і поготів!

А ще він оперативно, хоча й хворобливо реагує на  відгуки про нього в соцмережах.

А там йому закидають політичну проституцію, зміну картузів, як ото у “Весіллі в Малинівці”… і фарбують йому вуса у зелений колір.

Тож Віктор Борисович вирішив не прив’язувати себе до конкретної партії, хай навіть президентської, а пройти між крапель – і за підтримки різних політичних ресурсів.

Він піде на вибори самовисуванцем, запевнило РАДАР джерело в міській раді.

За Сапожнікова дружно агітуватимуть і місцева “Європейська солідарність” на чолі з начальницею відділу освіти виконкому Ольгою Лакиш, і “Слуга народу”, як заявив голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

І залишки Радикальної партії Ляшка, і недобитки “Батьківщини”, яку в Нововолинську очолює секретар міськради, перший заступник міського голови Андрій Сторонський.

Звично продемонструє угодовську позицію голова МО Народного Руху Федір Захарчук.

Навряд чи здивують нас і нібито аполітичний терком профспілки вугільників, і профспілки освітян та медиків, і спілка інвалідів шахтарської праці, і ветеранські організації.

Сценарій відпрацьований впродовж двох із гаком десятиліть.

Будуть і колективні заяви з одобрямсом у вже приватній газеті “Наше місто”, і славослів’я на приватному ТТІ, і ще багато дечого.

Особливо зворушує агітлисток “Волинь.Правди”“інформаційне видання для нововолинців”.

Хто не знає, засновником і керівником “Волинь.Правди”(редакція розміщена на вул.Шопена, 12 у Луцьку) є колишній медвечукіст Олексій Шумик. Це він тривалий час очолював СДПУ (о) на Волині.

О-о-о… нежданчик! У державному реєстрі юридичних осіб і громадських формувань пан Шумик іще й досі керує СДПУ (о) у Волинській області!

Колишніх медведчукістів не буває!

А ви кажете – Сапожніков позеленів….

Та наш вічний мер служить усім партійним богам нараз! 🙂

Проте головні політичні бої розгорнуться не в інтернеті й не в телевізорі, а в дачних автобусах.

Вони в нас тепер і від виконкому, і від благодійного фонду “Тільки разом”, який підтримує партію “За майбутнє”.

А від цієї партії на мера піде Борис Карпус.

І питання у тих дебатах стоятиме руба: Сапожніков чи Карпус?

За минуле чи все ж таки за майбутнє?

Вибір за нами, нововолинці.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: