Сапожніков буде самовисуванцем? Іти на мера від “Слуг” передумав

34 1722

Нововолинський міський голова, безумовно, задіяв соціологів для з’ясування настроїв і вподобань свого електорату. Він так завжди робив перед виборами, нині ж і поготів!

А ще він оперативно, хоча й хворобливо реагує на  відгуки про нього в соцмережах.

А там йому закидають політичну проституцію, зміну картузів, як ото у “Весіллі в Малинівці”… і фарбують йому вуса у зелений колір.

Тож Віктор Борисович вирішив не прив’язувати себе до конкретної партії, хай навіть президентської, а пройти між крапель – і за підтримки різних політичних ресурсів.

Він піде на вибори самовисуванцем, запевнило РАДАР джерело в міській раді.

За Сапожнікова дружно агітуватимуть і місцева “Європейська солідарність” на чолі з начальницею відділу освіти виконкому Ольгою Лакиш, і “Слуга народу”, як заявив голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

І залишки Радикальної партії Ляшка, і недобитки “Батьківщини”, яку в Нововолинську очолює секретар міськради, перший заступник міського голови Андрій Сторонський.

Звично продемонструє угодовську позицію голова МО Народного Руху Федір Захарчук.

Навряд чи здивують нас і нібито аполітичний терком профспілки вугільників, і профспілки освітян та медиків, і спілка інвалідів шахтарської праці, і ветеранські організації.

Сценарій відпрацьований впродовж двох із гаком десятиліть.

Будуть і колективні заяви з одобрямсом у вже приватній газеті “Наше місто”, і славослів’я на приватному ТТІ, і ще багато дечого.

Особливо зворушує агітлисток “Волинь.Правди”“інформаційне видання для нововолинців”.

Хто не знає, засновником і керівником “Волинь.Правди”(редакція розміщена на вул.Шопена, 12 у Луцьку) є колишній медвечукіст Олексій Шумик. Це він тривалий час очолював СДПУ (о) на Волині.

О-о-о… нежданчик! У державному реєстрі юридичних осіб і громадських формувань пан Шумик іще й досі керує СДПУ (о) у Волинській області!

Колишніх медведчукістів не буває!

А ви кажете – Сапожніков позеленів….

Та наш вічний мер служить усім партійним богам нараз! 🙂

Проте головні політичні бої розгорнуться не в інтернеті й не в телевізорі, а в дачних автобусах.

Вони в нас тепер і від виконкому, і від благодійного фонду “Тільки разом”, який підтримує партію “За майбутнє”.

А від цієї партії на мера піде Борис Карпус.

І питання у тих дебатах стоятиме руба: Сапожніков чи Карпус?

За минуле чи все ж таки за майбутнє?

Вибір за нами, нововолинці.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
34 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Лазарус
1 рік тому

Погуляйку є над чим попрацювати. Як так, щоб ослухатися?

Кефіра нема
1 рік тому

Це якраз той випадок, коли треба дивитись в майбутнє. Інакше місто загнеться від Кроноспанів, Коптюків. І навіть Мороз їх не вилікує, бо від нього місто теж загинається.
Місту потрібні зміни!
Інакше кранти!

Громвдянка
1 рік тому

Так, дармоїд і трутень, і команда його такі ж дармоїди та труні. Гнати його треба разом з його командою.

Громадянин України
1 рік тому
Відповісти  Громвдянка

100%

Уууу
1 рік тому

Гарні вуса! Так стильно і влучно)).

РАДАР
1 рік тому

Насправді тут є політична сенсація. Для вдумливих читачів. Пана Сапожнікова підтримує і рекламує СДПУ (о) Медведчука. За які заслуги? Гроші грішми, але тут іще шось, окрім проплаченого піару.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому

Заміна дачного автобуса…

РАДАР
1 рік тому

На новий і комфортний. Перші 30 нововолинців, які ним поїхали, почувались людьми, а не оселедцями. І ті, що їздять тепер, – так само людьми.
А взагалі це гарний стьоб над регулярними погрозами-мантрами Віктора Борисовиа, що якщо не він чи не так, як йому вигідно, то возити пенсіонерів на дачу безоплатно ніхто не буде.
Буде!

Вікторія
1 рік тому

А я запишу декілька питань і залишу їх тут. Для історії.
1. Скільки часу після виборів буде курсувати шикарний автобус, у якому електорат почуває себе людьми?
2. Як вирішиться питання(якщо взагалі вирішуватиметься) з Кроноспаном та смородом з Курчака? Які ще заводи, що труїтимуть та вбиватимуть населення міста з’являться?
3. Наскільки зміниться інфраструктура міста Нововолинська, зокрема парк радянського періоду та усі радянські локації у ньому, починаючи з атракціонів, “літньої естради”, убогих лавок, асфальтових (дуже важко назвати) доріжок і закінчуючи великим смітником, що біля громадського туалету, біля котрого безхатьки та вуличні тварини шукають поживу?
Про заміну тих “корчів”, які голосно називаються громадським транспортом не варто писати, то напевно наші внуки, які будуть мерами будуть вирішувати.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Це добре,що Ви вирішили “зав’язати”вузлик на пам’ять…у Вас є надія на краще,а у мене тільки сумніви…. Маємо одного “крепкого”хазяїна(дивлячись на стан орендованої хатинки),а будемо мати ще кращих…всі голови ОСББ з депутатами і головами ГО…я чекати не хочу…мені не зрозуміло,а для чого голові ОСББ йти в депутати? Як це пов’язано? А голови ГО?….щось не чув я раніше,що вам хтось заважає працювати…Окрім активності АБідзюри більше нічого не шевелиться… А депутати?… На минулих виборах від яких партій йшли? З Сапожнікова смієтесь? Не ви йому підголосовували? Як гидко все це бачити…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Додам: 4) Чи відкриють кримінальні справи по даруванню (продажу) комунального майна громади – шкіл, дитсадків, земельних ділянок, зокрема в Нововолинській ЦМЛ та ДДУ № 1 “Вишенька”, які входили в цілісний майновий комплекс цих закаладів, і котрі належать територіальної громади міста?
5) Коли поновлять кримінальну справу заведену (а потім закриту поліцією) на керівництво міськвиконкому НВ міськради за невиконання рішень судів по нерозміщенню публічної інформації, стосовно комунального майна міста та фінансів на офіційному сайті місцевої влади?
6) Чи повернуть міській громаді вкрадене і подароване своякам, кумам, родичам, дружбанам комунальне майно, громадські кошти, земельні ділянки тощо?

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Тобто, чи заживе достойним, небідним і справедливим життя наша об’,єднана, обкрадена, багатостражденна територіальна громада, чи побачить вона на власні очі і чи відчує смак справедливості, якої не бачила ніколи?… Чекати лишилося не так багато, чи не так довго…

гість
1 рік тому

Думаю, що Сторонський не буде агітувати за мера. Почав свою гру грати. Тим більше, що посварились вони дуже.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  гість

Якби А. Сторонський та й був трохи розумніший ще раніше – цілком міг би балотуватися на мера. Проте, бажання швидко розбагатіти через вірнопідданість “папіку” взяло гору. Проте, людина він самостійна і в чужі ігри гратись не любить. Тому, вочевидь, він ще себе покаже з якогось іншого боку.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А чому б Сторонському не взяти приклад з мами Йулі і не позагравати з “За майбутнє”?…Коломойський, то -один на двох?

РАДАР
1 рік тому

Чому на двох? На трьох як мінімум. “Слуга народу” кого обслуговує? Так отож. Це якщо користатись міфом про всесильного Коломойського.

Уууу
1 рік тому

У пана мера є немаленька команда і ця команда зараз сама себе хвалить і перераховує свої минулі заслуги. Буде цікаво подивитись, як ці люди, коли не виграє діючий мер( а я дуже хочу, щоб не виграв) будуть підлаштовуватися під нового папіка, бо ці прихильники мера сходити із дистанції не збираються. Ото був би рух!…

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Я більш прагматичний…електронні замочки на поверхах познімають новоспечені слуги?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Ще й ці познімають, до виборів, замочки і мікрофони з дверей. Ще до місцевих виборів. Я готую позов до суду. Все це були протиправні дії, які кардинально заперечують статті Конституції та вступили в протиріччя зі законодавством України. Особливо, зі ст. 5 Конституції, Розділу І: “Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування”. Крапка. Як народ має здійснювати свої владні функції, коли обрані ним наймити не допускають представників народу у приміщення місцевого самоврядування, де має здійснюватися його (народу) святе право на владу?? Це повна узурпація народних владних повноважень, які захопили ОЗУ та представники “зони сапогізму”. Очікуйте повідомлень про судові засідання!

Орденок від Януковича
1 рік тому

А й справді, чому Сапожнікова так ревно підтримує волинський вождь партії Медведчука???

Уууу
1 рік тому

Сапожніков на випадок власного провалу на виборах як резервний варіант щоб не допустити до керма міста неугодних і інакомислячих і, не дай Боже!, справжніх патріотів і господарників готує на посаду мера своїх міськвиконкомівських людей Громика і ще декого. Народ, за міськвиконкомівців голосувати не треба, бо це підстава і нами знову керуватиме вічний мер Сапожніков, тільки у іншому амплуа

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Боже збав! Все правильно, “Ууу”. Буде ще багато сюрпризів від “господарника”. Ми мусимо не достити знову до влади жодного з його покидьків. Тих, для яких брехати, як дихати, а красти – як жити.

Уууу
1 рік тому

А Медведчук кум Путіна. От закрили б партію Медведчука