Не встиг народ отямитись від звістки, що Віктора Сапожнікова – колишнього мера Нововолинська призначили першим заступником голови Володимир-Волинської райдержадміністрації, аж тут нова радість стала! 🙁 

Шириться чутка, що юний орел – керівник РДА Юрій Лобач поїде працювати у Київ, а сивочолий Сапожніков очолить наш прикордонний район.

 

Голова Волинської ОДА Погуляйко у квітні представив колективу голову Володимир-Волинської РДА Лобача (праворуч)

 

Коли так, то піде на підвищення й А.Сторонський – колишній перший заступник нововолинського міського голови. Зараз він у Лобача – просто заступник, а стане, ймовірно, знову першим.

Лобач – член і ставленик партії “Слуга народу”. Логічно припустити, що Сапожніков вступив туди ж.

На посаді міського голови він намагався бути чи бодай виглядати позапартійним. Задля крісла в райдержадміністрації у свої 67 років мусить відчутно “позеленіти”.

Отака вимальовується кадрова і політична інтрига.

 

“Мы с Тамарой ходим парой”. Дуплетом виходять із влади, дуплетом заходять

 

РАДАР особливо вболіває за пана Сторонського. Якщо він стане першим заступником голови РДА, то зможе врешті-решт сплатити 454 грн. судового збору за подання апеляційної скарги на рішення Іваничівського районного суду.

Андрій Сторонський, нагадаємо, судиться з новою владою Нововолинська – оскаржує своє звільнення з посади директора міської лікарні.

Суд першої інстанції його позов залишив без розгляду, бо заявник, посилаючись на матеріальну скруту, не сплатив судовий збір (кілька тисяч гривень). 

Не сплатив він і за апеляційну скаргу – оті 454 гриваки. Хоча 10 тис. грн. на адвокатів десь знайшов. 

Тому вся наша надія – на його підвищення! Щоб вирвався зі скрути! 🙂

 

 

Цікаво, яка платня у керівництва РДА? І як дістаються пп.Сапожніков і Сторонський на нову роботу з Нововолинська у Володимир-Волинський: своїм транспортом чи службовим? Маршруткою ж не їдуть.

Може, Віктор Борисович підвозить Андрія Мироновича? Бо той, якщо вірити декларації, свого легковика вже не має – продав рік тому. Лишився хіба гараж. 

Ви спитаєте, а як же граничний вік держслужбовця? Він становив 65 років.

А його змінили цьогоріч. Тепер чиновники можуть спокійно сидіти у теплих кріслах аж до 70 рочків!

Як той казав, було добре… а стало ще краще 🙁

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: