Серійного злодія, який втік від тюрми і рік був у розшуку, суддя Ушаков відпустив під домашній арешт

43 3631

Нововолинських правоохоронців важко чимось здивувати, але це рішення гуманного суду їх не лише шокувало – обурило.

“Ситуація кричуща!” – заявили вони РАДАРУ.

Справді, вся їхня робота – коту під хвіст і судді під стіл, бо…

Нововолинець Юрій Луньов мав би вже давно сидіти за гратами. Ще понад рік тому за низку крадіжок цьому молодику присудили 2,5 роки тюрми. Але він утік – під варту в залі суду його чомусь не взяли.

Нововолинська поліція ганялася за спритним злодієм цілий рік. Оголосили в розшук, встановлювали місцеперебування. І от учора нарешті затримали – на митниці в Устилузі.

Луньов повертався з Польщі. При собі мав аж 10 польських страховок і з десяток польських сім-карток. Речі явно крадені.  Тобто і там “відзначився”…

Працівники Нововолинського відділення поліції привезли злочинця з митниці й доправили сьогодні в міський суд. Справу про запобіжний захід розглядав суддя Микола Ушаков.

І він вирішив: серійний злодій, який цілий рік був у бігах, може спокійно посидіти кілька тижнів під домашнім арештом – до наступного рішення суду, за яким має піти у тюрму.

“Отдохни!”  – як закликає реклама.

 

 

Злочинця суд сьогодні відпустив  – попри всі наявні ризики. Навряд чи Луньов сидітиме вдома за книжкою чи збиратиме жуків на городі. Велика ймовірність, що знову втече.

І поліція знову витрачатиме час і кошти на його розшук,  спалюватиме бензин, а суддя розведе руками.

Луньов не відшкодував за цей час ані гривні обікраденим громадянам. Для них це рішення суду – просто ляпас. Знущальним його вважають і поліцейські.

А ви?

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

43
Коментуймо!

3000
9 Коментарі теми
34 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
20 Автор коментаря
АНАТОЛЬ Бідзюра

Іще жодного разу, ЖОДНОГО! Микола Ушаков та й інші судді нововолинського суду теж, не допомогли мені у моїй боротьбі із місцевою протиправною владою за всі ці роки. Тільки шкодили. Вони – у системі, як вбачається, – мафіозно-корупційній.

Чхати на приниження

А чого Вам допомагати, Ви ж не Коптюк, заплатіть і Вам допоможуть. Скоро річниця по трубам теплотраси Маяковського. Васьовчик пішов на підвищення, може ще героя України дадуть.

Вадим

Такі в нас закони. Треба терміново міняти закони та депутатів.

Сам собі на умі

Суддя молодець.це закон.респект і уважуха.а блатарі на гроші з крадіжок будують магазин навпроти молитвеного дома.коптюк, кажуть, краде вагонами, в селі біля володимира вкрав 20 машин асфальту.і його ніхто не шукае. і під варту не бере.

editor

на .Коптюка і блатарів стрілки не переводьте.

Сам собі на умі

А чому одним красти можна а іншим ні.то де закон.ви напевно в долі з ними

editor

ага, в долі. Наберіть отут на сторінці РАДАРА у віконці “Пошук” прізвище Коптюк і подивіться, як ми з цим другом мера співпрацюємо. 🙂
А якщо серйозно , то так. Украв – побігав – узявся за розум – відшкодував людям усе – а далі живи як порядна людина.

Тролик

Я думаю, потрібно від громади написати скаргу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України на суддю Ушакова. Може, петицію збацаємо? цікаво, а поліцейські підпишуть її чи дипломатично промовчать?

Вадим

А Ушаков щось порушив? Якщо такий недолугий кпк то що суддя може зробити? Закриє… то подадуть аппеляцію і відпустять всеодно.

АНАТОЛЬ Бідзюра

Хороша пропозиція. Звичайно, добре було б. А я особисто – результати петиції відправив би Уповноваженій з прав людини та у міністерство юстиції. Якщо відверто, то задовбало вже це тупе міське “правосуддя”. Потім, як не допоможе – пропікетуємо суд.

1313 Наталі

Значить цей злодій не побував у високоповажних членів міста, тому й відпустили. А прості обкрадені громадяни страждають зі всіх сторін, що держава не вижме комуналками, то злодюги винесуть.

Юрій Луньов

Ну да а моя вина доказана якщо слідчий докаже я сам поіду а про те що я був на лікуванні ні слова ужас і не рік часу а 5місяців і з яких таких законів мене мали право писати моє імя фамілію ??? І де таємниця слідства і що я маю відшкудувати і кому ??

editor

слідство завершилось, є вирок суду, чи не так? Отже, немає таємниці.
Я ж кажу, права злодія в нашій державі – над усе… Сховайтесь і сидіть тихо, чесні громадяни. Державна машина працює не на вас.

Тролик

Розслідування кримінальної справи, будь-якої коштує державному бюджети від 20000 грн. Зарплата слідчому, судді, прокурору, операм, соцнавантаження, податки, витрати паперу та бензину і тд… І оце ми заплатили з бюджкту 20 тисяч за рослідування , а Ушаков його відпустив?

анти чобіт

а скільки справ навіть не доходить до суду

тролик

Питання в іншому, а чи потрібна нам така ситема, яка за наші податки випускає злодіїв, а суддям дозволяє збагачуватися та купувати будинки вартість понад 100 доларів навпроти податкової?

222

А ви в судді лизун запитайте яка класна роблта судді яка відробивши лише два роки суддею в новіку і звільнилася сказавши що вона мала десь таке шаленне навантаження і велику “вдяку” від суспільства

АНАТОЛЬ Бідзюра

Ох ці вже мені, анонімні коментатори! До “222”: суддя Лизун працює суддею, як і працювала. А якби й звільнилася, то не через “шалене навантаження”, а через втручання, як вбачається, місцевих владних керівників у її та інших суддів роботу.

Іра

Взагалі то так, дійсно звільнилася. Анонімність тут не при чому

АНАТОЛЬ Бідзюра

Не звільнилась. Зайдіть на сайт міського суду – у неї сьогодні 4 засідання після обіду. :)))

орбд

Тролику приходь на роботу в нововол суд там три вакансії і наведи порядок

Тролик

От прокуратура “ду*ою” відчула, що можуть початися народні хвилювання і когось могли пустити на мило, разом із нею та наркоточкою. Терпець у народу помаленьку закінчується…

Тролик

Що тільки Тролику не пропонували -і поліцейським, і на хлібзавод, і в зелене господарство, і в жек, і народним дружиником, і лікарем. Друзі, СТОП я плачу податки, НЕМАЛІ тому маю право вимагати від бюджетників роботу. а вам не подобається робота- звільняйтеся, а не скигліть за гроші причому нічого не роблячи.

Артур не Артем

Немає ще віроку суду, вот іменно что ще нічого не доказано … Суд триває, а домашній арест це запобіжна міра …

Тролик

Головне злодій у тюрмі!

Тролик

Луньов підкажи , які розцінки сьогодні у суддів?

Громадяни

Скоріше всього це прогалини в законі..
Він нещасний наркоман.. не думаю, що він може достойно заплатити..

Кузькіна мать

То він в розстрочку за волю платитиме….

Громадяни

Відшкодувати те, що накрав!
Люди заробляли і наживали собі майно не для того, щоб ти їх обкрадав на свої наркотики!!!
І взагалі, матір свою пожалій..

1111

Ушаков ухвалив клопотання прокурора з порушенням КПК і закрив справу по покійному обвинуваченому Наймушину І.В.

editor

ухвалив чи відхилив? а що за справа?

11111

Ухвалив

куку

Адвокат хотів щоб суд виправдав покійного наймушина який торгувкв наркотою 10 років а суд закрив справу у звязку зі смертю наймушина і знову суддя поганий. Народ то може з вами якісь проблеми?

???

Якщо злодюга втече , то 20 тисяч з ушакового заробитку у бюджет забраnи. А полиция та прокуратура у ВРС. слабо поскаржитися???. Чи все це братия служаки того самого королевства.???

222

Він під домашнім арештом цілодобовим і обовязок його перевіряти лежить на поліції тепер нехай проявлять свій професіоналізм

editor

хай би краще інших злодіїв ловили, ніж пасти цього.

анти чобіт

це той шо в сізо вмер чи ні?

куку

А ви великий знавець кпк? То може в нововол суд підете на посалу судді там три вакансії є

1111

да приходилось вивчати кпк

editor

Прокуратура оскаржила ухвалу судді М.Ушакова. Апеляційний суд узяв до уваги аргументи прокуратури. Громадянина Луньова взяли під варту в залі Апеляційного суду й доправили у СІЗО.

Тролик

А самого суддю не хочуть оскаржити?

АНАТОЛЬ Бідзюра

Треба було б. І то давно.

editor

Артур не Артем – у бан за хамство.