Нововолинських правоохоронців важко чимось здивувати, але це рішення гуманного суду їх не лише шокувало – обурило.

“Ситуація кричуща!” – заявили вони РАДАРУ.

Справді, вся їхня робота – коту під хвіст і судді під стіл, бо…

Нововолинець Юрій Луньов мав би вже давно сидіти за гратами. Ще понад рік тому за низку крадіжок цьому молодику присудили 2,5 роки тюрми. Але він утік – під варту в залі суду його чомусь не взяли.

Нововолинська поліція ганялася за спритним злодієм цілий рік. Оголосили в розшук, встановлювали місцеперебування. І от учора нарешті затримали – на митниці в Устилузі.

Луньов повертався з Польщі. При собі мав аж 10 польських страховок і з десяток польських сім-карток. Речі явно крадені.  Тобто і там “відзначився”…

Працівники Нововолинського відділення поліції привезли злочинця з митниці й доправили сьогодні в міський суд. Справу про запобіжний захід розглядав суддя Микола Ушаков.

І він вирішив: серійний злодій, який цілий рік був у бігах, може спокійно посидіти кілька тижнів під домашнім арештом – до наступного рішення суду, за яким має піти у тюрму.

“Отдохни!”  – як закликає реклама.

 

 

Злочинця суд сьогодні відпустив  – попри всі наявні ризики. Навряд чи Луньов сидітиме вдома за книжкою чи збиратиме жуків на городі. Велика ймовірність, що знову втече.

І поліція знову витрачатиме час і кошти на його розшук,  спалюватиме бензин, а суддя розведе руками.

Луньов не відшкодував за цей час ані гривні обікраденим громадянам. Для них це рішення суду – просто ляпас. Знущальним його вважають і поліцейські.

А ви?

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: