Шахтарі звернулись до Зеленського. Вимагають справедливості

5 1458

Протестна акція на шахті “Бужанська” триває вже третю добу.

Сьогодні вранці там відбулися збори, де затвердили звернення до керівників держави.

Вимоги гірників дуже конкретні: справедливе нарахування пенсії, вчасна виплата  заробітку.

А ще вони нагадують президенту, прем’єру і парламенту, що а держбюджеті-2020 коштів на підтримку вугільної галузі чомусь не закладено.

 

Це фото – Петро Юровчик

 

Профспілковий активіст,  підземний працівник “Бужанської” Богдан Макарчук роз’яснює державним мужам:

 

 

У ТЕМУ:

https://radar.in.ua/protesty-na-buzhanskij-4-misyatsi-bez-platni/

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

5
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
1 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Шахтар

Держава взагалі забула звідки береться те вугілля доки не станеться чогось страшного

Дідо

“Чолом батенька прошу не вели кознить а вели помиловать”
НАВІТЬ не знаю чи сміятися, чи плакати….

Анатоль_ Бідзюра

Державні високі службовці у Києві, мають право взагалі не відповідати на це анонімне, як вбачається, повідомлення – без зворотньої поштової адреси від конкретного заявника, (куди надсилати відповідь) зазначених загальних даних вугільної копальні тощо. Навіть міста, де це відбувається, не вказали. Добре, хоч № протоколу та назву шахти повідомили. Отаку й відповідь будете мати. Все, як завжди.
Мене, Богдане, хоча б у телефонному режимі – про правильність написання ЗАЯВИ (не ПОВІДОМЛЕННЯ! – на нього відповідь не надають згідно “ЗУ Про заяви та звернення громадян”), можна було запитати??

Ворожка

Не можу повірити, що я це читаю і бачу. Внизу під переліком особ, яким адресоване ЗВЕРНЕННЯ, має бути вказано від кого те звернення і точна адреса з контактними номерами телефонів/телефона. Хтось же ж там є старший у шахтарів?Та невже гірники не могли проконсультуватись у адвоката як такі звернення оформляють і надсилають? Я просто впевнена, що гірники не тільки адреси зворотньої не вказали, а і надіслали звернення неправильно:-(( Що ж тепер вони отримають і куди?

гірник

здається , божко кричав на зборах з венгріним , що порох такий поганий і він вже їде на заробітки … і він виконав свою обіцянку , але не про порохові , а при ЗЕ . впишіть в це звернення ще Коломойського . він *допоможе * , як допоміг королевській привезти російське вугілля на ЦЗФ .