Ще один елітний будинок посеред бараків?

11 3257

У Нововолинську в районі вулиць Олени Пчілки та Небесної сотні зведуть 5-поверхівку поліпшеного планування.

Імовірно, вона примикатиме до вже збудованої. Буде така собі літера Г.

5-поверховий будинок постане на ділянці площею 0,2135 га, площа забудови – 688 кв.м, кількість квартир – 20, кількість машино-місць в підземному паркінгу – 18, площа замощення – 586 кв.м, площа озеленення – 861 кв.м.

На сайті Нововолинської міськради ще 20 травня повідомили про початок процедури громадського обговорення.

“Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Нововолинської міської ради. Розробник містобудівної документації –  ФОП Семенюк В.Ф., м. Луцьк.

Підстава для розроблення – рішення Нововолинської міської ради від 16 травня 2018 року №23/23 «Про детальні плани територій (ДПТ) земельних ділянок в м. Нововолинську».

Фото зробила 2 місяці тому Ксюша Мері

Містобудівна документація розміщена на інформаційному стенді відділу архітектури: Нововолинськ, мікрорайон Шахтарський, 40.

Письмові пропозиції надаються особисто. Їх мають право подавати громадяни, що проживають на цій території; юридичні особи, чиї об’єкти нерухомого майна там розташовані; власники та користувачі земельних ділянок на цій території та суміжних із нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на цю територію; народні депутати України, депутати Нововолинської міськради.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Робін
3 років тому

Це погано чи добре ? допоможіть розібратись. Бо не знаю чи об**** чи хвалити 🙂

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Робін

А третього хіба не дано? просто поміркувати. Плюси, мінуси, зручності, незручності, перспектива. Може, щось і підказати забудовнику чи мешканцям.

Іван
3 років тому
Відповісти  Робін

Ще не оприділились… що краще смітник чи багатоповерхівка.

Лана
3 років тому

Чудове мicце. Там такой СМIТНИК!

Житель
3 років тому

Десятиліттями там справжній смітник серед старих розвалених сараїв та чагарників. Пора щось змінювати.

Ігор
3 років тому

Краще, ніж на території лікарні. Ранок. Балкон. Кава. І інфекційне відділення перед очима…

Антоніна
3 років тому
Відповісти  Ігор

Там більше! Є ще циклічні прогулянки людей з психоневрології довкола корпусу; хтось втікає з інфекції, хтось лізе до жінки у вікно в пологовий. Кіно.

РАДАР
3 років тому

Ірина Семенюк: Ну і правильно. Ті бараки давно потрібно знести,а людям надати квартири
Ірина Грищук: Так ніхто їх не зносить! Новий будинок з шикарним видом з вікна на бараки і сараї. А ще тут стоїть 10 контейнерів для сміття, не рахуючи того, що для пляшок ( якого вже давно замало, і треба ще один). Куди цю всю красу? Може варто хоча б частину перенести у інший двір? Наприклад до п”ятиповерхівки по вул О. Пчілки, чи ще кудись. Бо таке враження, що три квартали сюди сміття зносять. Такий собі міні- полігон

Мама
3 років тому
Відповісти  РАДАР

а куди ж там біля пятиповерхівки по Олени Пчілки,смітник поставити?!там діти не мають де погратися,ні пісочниці,ні качель!!!щей до того всього голова ОССБ пропала!!!

Іван
3 років тому

Тi трущоби знести, людям дати по квартирi вiдповідної квадратури, в одному будинку. Всю територію що залишилась забудувати багатоповерхівками. Чудовий район буде.
Але це на грані фантастики в Новіку…

Місцевий.
3 років тому

Бараки позорище міста. Якби нормальний мер,то б потрошку і їх би там не було. Все таки центр міста. А то тулять будинки де небудь. Генеральне планування!