Онлайн-покупки продовжують набувати популярності серед українців. Однією із найбільш запитуваних ніш є електроніка, вважають у Медіаексперті. Хоча ця категорія товарів і доволі непроста, проте щороку дедалі більше українців купуть телевізори, ноутбуки, планшети, смартфони саме через Інтернет, а не у звичних офлайн-магазинах за рогом.

-Сформувався чіткий стереотип, що товари з європейського ринку значно переважають аналогічні товари ринку СНГ, – діляться враженнями у інтернет-магазині Медіаексперт. – Саме тому ми орієнтуємося на поставки в Україну товарів з Польщі, Німеччини, Італії, Іспанії. Зазвичай та ж сама електроніка там не лише в рази дешевша від нашої, але ще й в рази якісніше зроблена.

Те ж саме стосується великої та дрібної побутової техніки, товарів для дому і саду, одягу і т.п. Клієнти, які у нас в магазині купували телевізор, комп’ютер чи принтер, згодом телефонують і просять замовити їм ще товари з інших категорій. Скажімо, пралку, посудомийку чи холодильник.

Найбільш популярними та простими в обслуговуванні лишаються товари марки LG та Samsung. Величезна кількість сервісних центрів на території України дозволяє уникнути потреби в гарантійному обслуговуванні поза межами країни. Хоча і це не проблема. До прикладу, ті ж поляки охоче здійснюють гарантійний ремонт техніки, від якого вітчизняні спеціалісти відмовляються.

Прочитав сам? Поділись з іншими: