16 серпня 2015

Скандал, що трапився рано-вранці у маршрутці Нововолинськ — Ковель, підірвав соцмережі. Водій не хотів підвезти за спасибі двох учасників АТО. Обуреній пасажирці заявив:
— Мені їх тепер що, у задницю цілувати?!

Увечері ця пасажирка написала таке:

“Кошмар!!! Я починаю ненавидіти людей!

Мій дурний день розпочався о 7-й ранку зі скандалу в маршрутці. Сідали 2 хлопці у формі, з величезними тумаками, питають у водія, чи можна до Ковеля, бо волонтери привезли до Нововолинська, за останні гроші купили квіти, на що водій сказав своє категоричне “ні”.


У цих “корочках” — кривавий шмат життя. Спасибі, що живий, солдате!

На моє: “Так, може, Ви їх зміните там, на лінії фронту, де немає в принципі лінії?” — водій не розгубився, спитав: “Мені їх що, у задницю тепер цілувати?”

І тут мене понесло…

Він узяв їх безкоштовно, але усю дорогу нарікав на алкоголіків, хоч ці хлопці явно не схожі на таких.
Але заболіло в душі не від довбаня-водія, а від того, що в маршрутці була купа людей, які, блін, слова не сказали на їхній захист, а на мене дивились, як на дурну, так і хотілось вклеїти кожному…


Це трапилось у Володимирі-Волинському. Рейс Нововолинськ — Ковель, перевізник — із Ковеля

Апофеоз настав згодом. Повертаючись із аптеки, бачу картину, як гарні “пацики клеять на бесі малишок”, в той час телефонує ВОЇН Правого Сектора, якій зараз на самій передовій, чую в трубці гуркіт, вчора запевняв, що це грім, а сьогодні спокійно так каже: “Та то міномети валять”…

Мать Вашу, коли Ви вже усвідомите: в країні війна і там гинуть молоді хлопці за те, щоб ми тут могли спокійно спати, радіти життю! Та коли в Вас проснеться вже та совість??? Коли Ви вже перестанете забивати свій інстаграм туфлями і модними штуками, коли почнете постити пости, де збирають на пораненого, а не “я люблю тебе, а ти засранець і життя без тебе гівно…”

Знаєте, що таке гівно?? Це коли він на передовій 7 місяців їсть кашу з тушонкою (не завжди) і вже забуває, як це — торкатись коханої, як це — коли обіймає мама, і який смак має шоколад. Оце гівно, від якого так тікають деякі “патріоти” з вишиванками на машинах… Це гівно, яке бійці вибрали і хлібають ложками за нас з Вами!!!

А знаєте, що таке біль???
Це коли дитина питає, коли прийде тато, а ти їй ліпиш історію про небо!!! Біль — це коли ти чекаєш 10 місяців з полону свого чоловіка, сина і кожен день молиш Бога, щоб тільки він його вберіг!!! Біль — це коли кохаєш людину і дзвониш до неї, чуєш ці мінометні обстріли і його: “Маленька, я люблю тебе, і я повернусь, ти ж чекаєш??”
Оце біль!!!

МИ Ж УСІ ЛЮДИ, ЗАДУМАЙТЕСЬ, УСВІДОМТЕ!!! СТАНЬТЕ ТРІШКИ СКРОМНІШИМИ, КУПІТЬ УПАКОВКУ ЗНЕБОЛЮЮЧОГО ЗАМІСТЬ ПЛЯХИ ПИВА І ПЕРЕДАЙТЕ НА ПЕРЕДОВУ!!! ПОЧНІТЬ ЦІНУВАТИ НАШИХ СОКОЛИКІВ, МОЛІТЬСЯ ЗА НИХ ЩИРО В СВОЇХ МОЛИТВАХ!!! УСВІДОМТЕ, ЩО ЦЕ ВІЙНА І В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ ВОНА МОЖЕ ТОРКНУТИСЬ І ВАС!”


Мирний автобус, розстріляний під Волновахою. Загинули майже всі пасажири

Якщо в нововолинській маршрутці люди змовчали, то в соцмережах просто шквал реплік.
Думки різні. Але нам цікаво, що думаєте саме ВИ. Коментуйте!
І да, ми вже знаємо, хто була ця небайдужа, бойова пасажирка. Дочекайтеся, буде продовження історії…

На фото вгорі: бувало, що солдати поверталися з АТО автобусом без вікон і дверей…

ДОПОВНЕНО!
А ось і наша геройська пасажирка тієї маршрутки. Ми розшукали в інтернеті авторку запису.
Це був рейс Нововолинськ — Ковель, а їхала тоді, 24 червня, з Володимира-Волинського до Ковеля Наталя Боярина. Ось вона:

Ця відома на Волині волонтерка врятувала десятки військовополонених…

А водій на тому рейсі уже не працює. Перевізник його звільнив.

А двоє бійців безгрошівних повертались додому з війни.
Волонтери зі Сходу доправили їх до Нововолинська. Звідти попутками хлопці дісталися до Володимира.
Лишився останній етап — доїхати до Ковеля, до родини.
І тут усе нараз: жлоб-водій і відчайдушна волонтерка.
І ДУЖЕ БАГАТО занімілих пасажирів…

Наталю, респект!

Наталці Бояриній вдячні бійці не лише 51-ї бригади

Земляки-пасажири — ганьба, що змовчали.
Бійці-атошники, здоров’я і добрих людей на шляху!

Н.Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: