Скандал у маршрутці з Нововолинська підірвав соцмережі

10 11117

16 серпня 2015

Скандал, що трапився рано-вранці у маршрутці Нововолинськ — Ковель, підірвав соцмережі. Водій не хотів підвезти за спасибі двох учасників АТО. Обуреній пасажирці заявив:
— Мені їх тепер що, у задницю цілувати?!

Увечері ця пасажирка написала таке:

“Кошмар!!! Я починаю ненавидіти людей!

Мій дурний день розпочався о 7-й ранку зі скандалу в маршрутці. Сідали 2 хлопці у формі, з величезними тумаками, питають у водія, чи можна до Ковеля, бо волонтери привезли до Нововолинська, за останні гроші купили квіти, на що водій сказав своє категоричне “ні”.


У цих “корочках” — кривавий шмат життя. Спасибі, що живий, солдате!

На моє: “Так, може, Ви їх зміните там, на лінії фронту, де немає в принципі лінії?” — водій не розгубився, спитав: “Мені їх що, у задницю тепер цілувати?”

І тут мене понесло…

Він узяв їх безкоштовно, але усю дорогу нарікав на алкоголіків, хоч ці хлопці явно не схожі на таких.
Але заболіло в душі не від довбаня-водія, а від того, що в маршрутці була купа людей, які, блін, слова не сказали на їхній захист, а на мене дивились, як на дурну, так і хотілось вклеїти кожному…


Це трапилось у Володимирі-Волинському. Рейс Нововолинськ — Ковель, перевізник — із Ковеля

Апофеоз настав згодом. Повертаючись із аптеки, бачу картину, як гарні “пацики клеять на бесі малишок”, в той час телефонує ВОЇН Правого Сектора, якій зараз на самій передовій, чую в трубці гуркіт, вчора запевняв, що це грім, а сьогодні спокійно так каже: “Та то міномети валять”…

Мать Вашу, коли Ви вже усвідомите: в країні війна і там гинуть молоді хлопці за те, щоб ми тут могли спокійно спати, радіти життю! Та коли в Вас проснеться вже та совість??? Коли Ви вже перестанете забивати свій інстаграм туфлями і модними штуками, коли почнете постити пости, де збирають на пораненого, а не “я люблю тебе, а ти засранець і життя без тебе гівно…”

Знаєте, що таке гівно?? Це коли він на передовій 7 місяців їсть кашу з тушонкою (не завжди) і вже забуває, як це — торкатись коханої, як це — коли обіймає мама, і який смак має шоколад. Оце гівно, від якого так тікають деякі “патріоти” з вишиванками на машинах… Це гівно, яке бійці вибрали і хлібають ложками за нас з Вами!!!

А знаєте, що таке біль???
Це коли дитина питає, коли прийде тато, а ти їй ліпиш історію про небо!!! Біль — це коли ти чекаєш 10 місяців з полону свого чоловіка, сина і кожен день молиш Бога, щоб тільки він його вберіг!!! Біль — це коли кохаєш людину і дзвониш до неї, чуєш ці мінометні обстріли і його: “Маленька, я люблю тебе, і я повернусь, ти ж чекаєш??”
Оце біль!!!

МИ Ж УСІ ЛЮДИ, ЗАДУМАЙТЕСЬ, УСВІДОМТЕ!!! СТАНЬТЕ ТРІШКИ СКРОМНІШИМИ, КУПІТЬ УПАКОВКУ ЗНЕБОЛЮЮЧОГО ЗАМІСТЬ ПЛЯХИ ПИВА І ПЕРЕДАЙТЕ НА ПЕРЕДОВУ!!! ПОЧНІТЬ ЦІНУВАТИ НАШИХ СОКОЛИКІВ, МОЛІТЬСЯ ЗА НИХ ЩИРО В СВОЇХ МОЛИТВАХ!!! УСВІДОМТЕ, ЩО ЦЕ ВІЙНА І В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ ВОНА МОЖЕ ТОРКНУТИСЬ І ВАС!”


Мирний автобус, розстріляний під Волновахою. Загинули майже всі пасажири

Якщо в нововолинській маршрутці люди змовчали, то в соцмережах просто шквал реплік.
Думки різні. Але нам цікаво, що думаєте саме ВИ. Коментуйте!
І да, ми вже знаємо, хто була ця небайдужа, бойова пасажирка. Дочекайтеся, буде продовження історії…

На фото вгорі: бувало, що солдати поверталися з АТО автобусом без вікон і дверей…

ДОПОВНЕНО!
А ось і наша геройська пасажирка тієї маршрутки. Ми розшукали в інтернеті авторку запису.
Це був рейс Нововолинськ — Ковель, а їхала тоді, 24 червня, з Володимира-Волинського до Ковеля Наталя Боярина. Ось вона:

Ця відома на Волині волонтерка врятувала десятки військовополонених…

А водій на тому рейсі уже не працює. Перевізник його звільнив.

А двоє бійців безгрошівних повертались додому з війни.
Волонтери зі Сходу доправили їх до Нововолинська. Звідти попутками хлопці дісталися до Володимира.
Лишився останній етап — доїхати до Ковеля, до родини.
І тут усе нараз: жлоб-водій і відчайдушна волонтерка.
І ДУЖЕ БАГАТО занімілих пасажирів…

Наталю, респект!

Наталці Бояриній вдячні бійці не лише 51-ї бригади

Земляки-пасажири — ганьба, що змовчали.
Бійці-атошники, здоров’я і добрих людей на шляху!

Н.Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юрій Хамініч
5 років тому

1. Ну, знаючи Наталію Боярину особисто, не здивувався, можна сказати, що водій маршрутки відбувся переляком, хоч і звільнили.
2. Жодного разу не виникало проблем, коли брав квиток у касі по посвідченню.
3. Життя там (у зоні проведення бойових дій) і тут – це різні світи, так було і буде, поки не оголосять воєнний стан!

Наталія Боярина
5 років тому
Відповісти  Юрій Хамініч

я само спокойствіє 🙂

Rand
5 років тому

…в подібних випадках найбільше шокує ГРІШНА БАЙДУЖІСТЬ т.з. пасажирів…! …ці совко-****** при любій владі будуть піднімати відповідні прапори… …це і є чистої води >>> СЕПАРАТИЗМ , ПРОДАЖНІСТЬ , С*ЧІСТЬ більшості населення України !!! …тому…маємо те , що маємо і…не бачити в Україні життя європейського… …бо якщо…хоча б 50 % народу не є по-істинно ПАТРІОТИЧНИМ , НАЦІОНАЛІСТИЧНИМ , ВОЛЕЛЮБИВИМ , ГІДНИМ , то такий народ / нація заслуговує бути вічними рабами під внутрішніми чи зовнішніми окупантами (з будь яких боків) , а це > злидні , руїна , поневіряння… !

Михайло
5 років тому

Як на мене (а я багато поїздив пол Україні по роботі) волиняни – це найпривітніші українці. І це обумовлено історією цього краю, втратами від польських бандитів, визвольним рухом, добросусідськими відносинами з польськими селянами і т.і. Але не зважаючи на все це є, на жаль, і немало виключень. І все-таки волиняни -ви найкращі. Про це говорить навить вчинок бізнесмена, який звільнив жлоба – водія.

Алена
5 років тому

Что касается водителя, то считаю что он на 100 % не прав…. Что бы ни случилось у нас в жизни, в первую очередь надо оставаться человеком….
То, что его уволили, ну не считаю что это правильно…. 🙂 почему? спросите Вы недовольным тоном … Да потому, что это не выход….Уволить человека проще простого, на его место придет другой водитель, пару дней будет вежливый и “пушистый” а потом начнется очередная профессиональная деградация….и снова будет тоже самое…
“Совок” приплетать нечего… ну честное слово. не нужно искать тупых оправданий в далеком прошлом, это есть прошлое…. надо думать что делать уже и сейчас…

Лично я сталкивалась с подобной ситуацией… В маршрутке в нашем городе ехал мой отец. Заходит бабушка в автобус и просится проехать бесплатно, но два места которые даются в рейс без денег уже были заняты. Водитель в грубой форме ответил бабушке и мой отец за нее заступился, достал деньги и сказал водителю. мол на тебе, я за нее заплачу…. Водитель расверепел еще больше, деньги у папы не взял, бабушку провез бесплатно, очень долго возмущался….

Кто в этом всем виноват? Вы скажете водитель! Я тоже так скажу. Но если такая ситуация уже произошла, то не надо ее усугублять, ее надо решать на уровне властей и директоров. Создавать правила или распоряжения для решения таких вопросов…

Могу продолжать писать о возможных вариантах но думаю, что и так понятно…

Галина
5 років тому

Ми тут умирі і достатку зажерлися і, здається, втратиливідчуття реальності війни. Треба схаменутися. Добро має перемогти. Це добро ніхто не приносить нізвідки, його треба шукати в собі всередині кожного.

nata avramenko
5 років тому
Відповісти  Галина

Я не дуже вірю, що водія звільнили. До воїнів повинно бути ставлення, як до тих, хто стоїть за наше мирне життя, ризикуючи своїм. У кожному місці, де таке трапляється, мають бути десятки людей, готових заплатити за них свої невеликі кошти.

БАНДЕРА
4 років тому
Відповісти  nata avramenko

Байдужості нема, а лише ВАТНИК ********! жаль, він мені так не сказав! *******порвав би *****!

Олег
4 років тому

Респект, Наталі, молодчина.

Nemo
4 років тому

Фігня якась, самі ведуться на обдурилово влади, самі роздмухують війну, створюють умови до розкрадання і злиднів, а потім їм за це дякуй я повністтю за водія тимпаче хто знає що він пройшов і хоч лусніть, якби до нас їхало купа донецьких + пропоганда ми були би ними, не треба вестись, земля не варта крові тим більше що ніхто з нас її не створював.