Скандал в Іваничах: після нападок на громадській раді при РДА редактор районки написала заяву на звільнення

38 4159

Учора на засіданні громадської ради при Іваничівській райдержадміністрації понад годину обговорювали районну газету “Колос” та її редактора Тамару Гаврилюк.

На совкову “чистку” Тамара Павлівна відреагувала сьогодні заявою про звільнення за власним бажанням.

Як дізнався РАДАР від пані Гаврилюк, її на засідання не запрошували, про розгляд газетного питання не повідомили, на громадську раду вона завітала просто як репортер. Аж раптом виявилося, що “Колос” – у центрі уваги і що питання по газеті виникло не спонтанно, а планувалося заздалегідь.

На засіданні заявили, що роботу райдержадміністрації на чолі з Лілією Кревською газета висвітлює недостатньо, а от районній раді та “свободівцям” приділяє забагато уваги. Особливо обурювався Я.Гиць, вимахуючи книжкою.

Редактор зазначила, що “Колос” регулярно висвітлює діяльність різних служб і відділів РДА.

Члени громадської ради при РДА Сергій Сівер та Ярослав Гиць її зухвало перебивали, підвищували голос і були налаштовані вкрай неконструктивно.

 

 

 

Пан Сівер закидав пані Гаврилюк. що вона “не редактор, а філолог”. Вочевидь, товариш не в курсі, що приміром, найпопулярнішу в нашому краї газету “Волинь” очолював свого часу агроном Сачук, а нині редагує філолог Згоранець.

Що ж до Тамари Гаврилюк – вона є членом Національної спілки журналістів.

 

Тамара Гаврилюк із маленьким колективом районки

 

 

Зауваження Сіверу за некоректну поведінку зробив депутат селищної ради Василь Ігнатюк (він не входить до громадської ради). Ігнатюк фіксував засідання на відео й виклав запис у фейсбук-спільноті “Іваничівщина”.

Користувачі самі побачать незворушність голови РДА (до речі, педагога за фахом) – пані Кревська фактично дозволила своїм прибічникам принижувати редактора районки.

 

 

 

Зведення порахунків із редактором “Колосу” тривало понад годину. Головна провина Гаврилюк. як вбачається, – шо не друкувала без упину фотографій пані Кревської у профіль і анфас, не вихваляла очільницю РДА.

Найабсурднішим виглядав закид Я.Гиця, що його віршів “Колос” уже два роки не друкує. Т.Гаврилюк нагадала, що пропонувала йому газетні шпальти, однак Гиць їй тоді заявив, що не надаватиме в районку нічого, поки перед ним не вибачаться А.Бадзюнь (голова Іваничівської районної ради) й О.Пирожик (заступник голови Волинської обласної ради).

Де Пирожик, а де “Колос”, де вірші, а де вибачення… але то таке. 🙂

Також Гиць обурювався, що районка мало пише про Поромівську територіальну громаду, тож передплачувати газету там, мовляв, не будуть.

Одне слово, замість конструктивної розмови був парад провінційних амбіцій та безпідставних закидів. Пані Кревську хамуватий формат обговорення чомусь цілком влаштував.

 

 

Не дивно, що Тамара Гаврилюк вирішила подати у відставку.

Це її відповідь на совково-партєйну чистку, яку провели члени громадської ради під патронатом голови РДА.

 

Наталя Камишникова

Відео – Василь Ігнатюк

 

ВІДЕОЗАПИС ПОВНІСТЮ – тут:

 

 

Довідково

Склад громадської ради при Іваничівській РДА

№ п/п Делегований представник Назва ІГС
1 Березюк Віктор Григорович Іваничівська районна молодіжна ГО «Футбольний Клуб «Західний Буг»
2 Бухович Олена Леонідівна Районна організація Профспілок працівників освіти і науки
3 Гиць Ярослав Григорович ГО «Оберіг» сіл Бужанка, Шахтарське
4 Дячук Лариса Леонідівна Районна дитяча ГО «Молода Січ»
5 Міндзя Андрій Васильвич ГО « Всеукраїнський конгрес молодих аграріїв України» у Волинській області
6 Микитюк Анатолій Віталійович Асоціація фермерів району
7 Нагайовський Петро Павлович Благодійна організація «Благодійний Фонд Нововолинський Центр Допомоги Військовослужбовцям»
8 Паламарчук Степан Валерійович Волинське обласне відділення Всеукраїнського об’єднання Ветеранів
9 Пархомук Василь Анатолійович ГО «Іваничівська районна організація ветеранів АТО»
10 Пасічник Іван Миколайович Іваничівська районна спортивна ГО « Федерації футболу»
11 Приступа Олександр Степанович Первинна ветеранська організація асоціації ветеранів Міністерства Внутрішніх Справ України в Іваничівському районі
12 Рубан Надія Миколаївна ГО «Спілка матерів військовослужбовці»
13 Сівер Сергій Павлович Асоціація захисту прав малого та середнього бізнесу «Перспектива»

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
38 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Насправді це дуже сумно. Заради піару чиновниці отак привселюдно розправлятися з журналістом.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Переслідування журналістів карається законом. Перешкоджання їхній законній професійній діяльності “тягне” на арешт терміном до 6 місяців або обмеження волі до трьох років.
Шкода, що п. Т. Гаврилюк здалася без боротьби. Все законодавство – на її боці.

editor
5 років тому

Степан Паламарчук повідомив, що вчора на засіданні громадської ради не був – не зміг.

Ярослава Вознюк
5 років тому

Про такого поета навіть не чула і рада, що не чула. Кревська ще дивується, що її не люблять.
Я б на місці редакторки пішла в жорстку опозицію, випустила порожню першу шпальту і в кожний наступний номер давала фото і в профіль, і анфас, і раком, і боком зарозумілої головихи. Газетна чистка – круче совкової

Оксана
5 років тому

Гидко! Кревська – активна учасниця так званої “Революції гідності” поводить себе як справжній секретар райкому партії! Оце так зажили “по-новому”!

Віктор
5 років тому
Відповісти  Оксана

Дорогі мої земляки Іваничівці! Якось зумів, пересилюючи негатив, додивитись цей театр та пантоміму.В одній із реплік було згадано мене, а тому відповім тим, що я і надалі буду спілкуватись та вітатись з кожним кого знаю, а може і не знаю. Єдиних кого ненавиджу особисто, це перевертнів, а тим паче політичних повій. Не хочу переходити на особистості. Райком рулить.

editor
5 років тому

Важливий для мене коментар від Сергія Козака – вихідця з Іванич, колишнього командира тербату “Волинь”:

Сумно, що ця совдепія ніяк не полишає ці голови… А Ігнатюк Василь МО-ЛО-ДЕЦЬ ,- вчинив достойно…
А ще ця коронна фраза “голови”: ” Вася, ТИ мені не тикай, не тикай мені. Я нікому не тикаю”… А те ” Вася – ТИ”, то не тикає, а ніби так глибоко завуальовано викає.

Сумно за Іваничі…

((((
5 років тому

Шкода, що всі образи і провокації зі сторони “Васі-молодця” затерті в цьому відео. Дійсно, сумно за Іваничі, де серед депутатів є такі люди як пан Василь. Залишається сподіватись, що після виборів все стане на свої місця, що прийде час без інтриг, провокацій, проплаченої преси.

Давайте хоч тут без передвиборної агітації, ОК? Її видалено.
Модер

editor
5 років тому
Відповісти  ((((

А де у вас проплачена преса? Цікаво, розкажіть.

Василь Ігнатюк
5 років тому
Відповісти  ((((

Шкода, що Ви, шановний аноніме, не розумієтесь в питаннях, які намагаєтесь донести людям.
Я передбачив, що подібного роду розумники спробують робити такі закиди, а тому зробив пряму трансляцію у ФБ, а тепер спробуйте мені чи людям розповісти, як можна затерти прямий етер.
Посилання на оригінальне відео я вкладу нижче. Ви обов’язково передивіться та напишіть, на якій хвилині і яка образа/провокація там присутня, бо в іншому випадку Ви будете звичайним брехуном.
https://www.facebook.com/VasilIhnatjuk/videos/1541210492589074/

Олександр
5 років тому
Відповісти  Василь Ігнатюк

Гиць ****, бігав по владних кабінетах, але Вася і вся “свободівська” братія точно сказано – під час революції тільки бухали, запарювали мівіну в пластиковій посуді та пили самогон від каштана. Свобода була при владі, і зараз там, а зробили – 0!

editor
5 років тому
Відповісти  Олександр

вам тоді мівіни не вистачило? 🙂

Наталя
5 років тому

У світі, який не є в найкращому стані, усе тільки погіршуватиметься, якщо кожен з нас не докладе до його порятунку максимальних зусиль. Ви їх доклали немало, отож не здавайтесь. Правда за вами, Тамаро Павлівно. Будьте сильні, удачі вам.

editor
5 років тому

У групі “Іваничівщина”:
Valentina Petrenko: Господи! Зглянься на нас. Доки нашою державою будуть керувати бездарні хами та злодії ? ЛЮДИ, досить терпіти, досить промовчувати. Тамаро Павлівно, ми з вами. Ви не маєте права опускати руки. Не маєте права.
Марія Гошко: Тамаро Павлівно, ми з вами, пам’ятайте: Ісус не таке терпів, терпіння, дорогенька. Вже скоро прийде кінець цим свавіллям, голову вище і вперед, я взагалі в шоці, на що дивиться громада.

editor
5 років тому

Юрій Мазурок: Шановні земляки, а може, через ФБ попросимо Тамару Павлівну повернутись і продовжити боротьбу з “нечистю”?

((((
5 років тому

А це все, що відбулось на громадській раді, хіба не є передвиборчою агітацією, хіба не для того “Вася-Молодець” туди прийшов і спровокував все з самого початку, ще й камеру прихопив з собою? Це все брудні ігри, без яких вони просто не можуть, бо не вміють по-іншому. Хоча, я думаю іваничівці і без моїх коментарів добре все розуміють. А щодо відео зйомок, то камеру нехай візьмуть з собою в “Барвінок”, я думаю буде що показати людям

editor
5 років тому
Відповісти  ((((

Аноніме-Боягузе, наскільки знаю – Василь Ігнатюк прийшов туди відзняти зовсім інше питання. Але виявилося, що засідання присвятили “Колосу”.
Брудні ігри – на цьому відео. Організатором їх є голова РДА. Не може, не вміє по-іншому? Шкода.

((((
5 років тому

от в тому то і справа, він прийшов зазняти інше питання для піару, а оскільки не вдалось, то довелось спровокувати на інше. А відео зявилось в інтернеті швидше, ніж в ТСН інформація про цунамі. Я вважаю Вас, пані Наталя, кваліфікованим і незаангажованим журналістом, тільки тому я і переглядаю ваш ресур. Тому моя Вам порада, розберіться в ситуації, щоб не повторилась така ситуація, як з “Колосом”.
P.S. Тамара Павлівна, на мою думку, хороший спеціаліст і добра, приємна людина, я проти неї нічого не маю. Просто вона заручник ситуації. А Вася і його суфлери краще б роботою зайнялись, а не вставлянням палки в колеса

editor
5 років тому
Відповісти  ((((

та ж і я – філолог 🙂

Виборець
5 років тому

Прийшли виганяти Петрощук! а Вася Ігнатюк так надоказував , що аж Гаврилюк звільнилась, якби не Васіні ігри осталось би все на свому місці.

editor
5 років тому
Відповісти  Виборець

ага, вам Вася винен. А Лілія біла… і пухнаста. Разом зі своїми лакузами.

(((((
5 років тому
Відповісти  editor

Пані Наталя, а “хай живе свобода”, це не передвиборча агітація. Та тільки в нас вона ще й живе ця партія….

editor
5 років тому
Відповісти  (((((

агітацію видалила, хоча це радше контрагітація.
Зате в нас всюди буйно квітне “Батьківщина”…
І БПП.

(((((
5 років тому
Відповісти  editor

повірте, “Батьківщину”, я не поважаю ще від часів помаранчевої революції.

editor
5 років тому
Відповісти  (((((

ого

Іваничівець
5 років тому

совок совком, як і все в Іваничах. а совкову газету Колос давно пора закрити

editor
5 років тому
Відповісти  Іваничівець

тільки після РДА 🙂

Ігор22
5 років тому
Відповісти  editor

після нового року не буде потреби в райраді, буде Бадзюнь без роботи

editor
5 років тому
Відповісти  Ігор22

не буде потреби в РДА, буде Кревська без роботи.

Фактор М.
5 років тому
Відповісти  editor

Колос – іваничівське СТН.

editor
5 років тому
Відповісти  Фактор М.

Та ні, звичайна собі районка бюджетним коштом. Ніякий друг мера її не фінансує і не проштовхує там свої інтереси.
Газета намагається збалансовано висвітлювати діяльність двох гілок влади й життя району. Іноді навіть креативно, от сайт мають цікавий.

Фактор М.
5 років тому
Відповісти  editor

“Головна провина Гаврилюк. як вбачається, – шо не друкувала без упину фотографій пані Кревської у профіль і анфас, не вихваляла очільницю РДА. ”
Навіщо коли можна це ж саме робити з А.А. ?

editor
5 років тому
Відповісти  Фактор М.

і хочеться ж вам…
Голова РДА сидить на громадській раді у приміщенні РДА в робочий час – ВОНА ПРАЦЮЄ 🙁 – і з неприхованим задоволенням слухає брутальні нападки на іншу жінку. Це сумно.
Ще сумніше, що та чистка нагадує застійні часи. Наш матеріал – про це.
Щодо газети. Візьміть у руки “Наше місто”, порівняйте з “Колосом”. І як?..

Фактор М.
5 років тому
Відповісти  editor

Тормозок краще загортати в Наше місто, бо краща якість бумаги.
В іншому нема чого рівняти, бо в кожній з них співають оди своїм доморощиним фюрерам.

editor
5 років тому
Відповісти  Фактор М.

Наш мер відрізняється від іваничівського керівника райради щонайменше так, як Яремине СТН – від Радара.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Дякую. Дуже влучно і, найголовніше, – правдиво.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Фактор М.

Не робіть того – отруїтесь, як блідою поганкою. Всі волинські ЗМІ, що фінансуються із місцевих бюджетів співають дифірамби своїм “фюрерчикам” – Сапожнікову, Гунчику, Саганюку, Кіндеру та іншим.

журналіст
5 років тому

Це не громадська рада, а базар. Це називається забалакати тему. Оскільки основні питання розглянуті не були. Оцей тамада, котрий сидить в центрі столу, для повноти картини ще б головою об стіл постукався. Це ж треба так верещати)))
Правду один з них сказав: ” Я член, а ти гість”. Що члени, то члени.
А ця пані блонда з білими рукавами іваничівський кризис-менеджер: ” я ще й магістр”. Хочеться додати …”чорної магії”.
Ви, шановні члени, доростіть до рівня Тамари Павлівни як педагога і як редактора. А то на старості років так і лишитеся членами і магістеркою. От і усі ваші надбання😂😂😂