Скандальну ситуацію розгляне головлікар

2 1228

РАДАР дочекався офіційної відповіді на свою публікацію про примусово-добровільні внески у лікарні Володимира-Волинського. 

Ярослав Матвійчук – перший заступник володимир-волинського міського голови повідомив РАДАРУ:

– Із цією ситуацією розбирався. У нашій ЦРЛ дійсно є лікарняна каса, що збирає благодійні внески. Зібрані кошти використовуються на найнагальніші потреби. Неодноразово головний лікар звітувався про використання цих коштів.

Такі лікарняні каси є і в інших лікарнях. Я особисто проти збору будь-яких коштів, а за введення страхової медицини.

Конкретну ситуацію дано доручення головному лікарю розглянути на оперативці з лікарями. Був зайнятий початком опалювального сезону, тому вчасно не відповів.

Тепер РАДАР чекає на офіційну реакцію головлікаря територіального медичного об’єднання (колишня ЦРЛ) Олександра Георгійовича Клачука. 

У тему: “Благодійний внесок примушують сплатити навіть хворого з гострим болем!”

http://radar.in.ua/blagodijnyj-vnesok-prymushuyut-splatyty-navit-hvorogo-z-gostrym-bolem/

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
2 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Ненадання посадовою особою, відповіді громадянамі вчасно – це порушення “Закону України про заяви і звернення громадян”, (ст. 7 п. 1.) Особа, що подала заяву має право: 1) Особисто брати участь у її розгляді; 2) Знайомитися зі матеріалами перевірок у ході перевірок, персонально; 3) Надавати додаткові матеріали; 4) Бути присутнім під час перевірки заяви для ознайомлення і контролю; (Ст. 18 п. 1.) Максимальний термін розгляду заяв громадян – 30 днів. У особливих випадках – 45. (Ст. 20 п. 1. ) Посадові оособи, винні у порушення цього закону, несуть кримінальну відповідальнсть згіднго ККУ. (Ст. 24 п. 1) Так, що всі закони і Конституця України не на боці місцевого і державного чиновництва, а простих громадян. Не ми для них, а вони для нас! Одна умова: Не боятися! Когось чи чогось. У першу чергу, себе улюбленого і найдорожчого. Спробуйте, хоча б 1 раз в житті. І все вийде!

editor
5 років тому

Володимиряни, от усе ж таки ваші чиновники не такі заскорузлі, як у Нововолинську. Людина чемно відповідає, якось реагує. І що особливо зворушує – НЕ ХАМИТЬ! У нас друга особа в мерії чомусь починає саме з хамства. Або з матюків, Бідзюра в курсі. 🙂