Скласти руки чи діяти? У соцмережах обговорюють “утилізатор” Мартиняка

6 2548

Жвава дискусія виникла у фейсбук-спільноті “Іваничівщина” під публікацією РАДАРА про будівництво заводу “Біопротеїн” на землях села Мишів.

Згадали і політику, і нардепа Гузя, і залаштункового ініціатора смердючого проекту – нардепа Мартиняка, і місцеву владу, як же ж без неї…

Отже, хто винен і що тепер робити?

Василь Крикун: Це все буде робитись до тих пір, поки не буде справедливості, а буде корупція. А в дечому винні самі люди, бо продаються за мізерні копійки

Олександр Назарук: Люди заснули, а коли від смороду почнуть задихатись самі, їхні діти, внуки, правнуки – буде ПІЗНО.

 

Акція протесту у Турійську, де діє комбікормовий завод Мартиняка

 

Наталія Карпюк: Скоріше всього – вже пізно. Команда юристів забудовника + місцева влада, яка відкрито працює на інтереси цього ж забудовника. Дійсно думаєте, що можна пробити стіну власною головою? Місцеві жителі категорично проти будівництва. А толку? Юридично все правильно – працюють лицемірні чиновники. Кримінальне провадження не відкриєш. Що ще? які реальні дії допоможуть спекатися мордорського проекту?

РАДАР: Не пізно ще. Ідіть гуртом до нардепа Гузя і його приймальні. Він допомагав закрити підпільний “Екопротеїн” у Нововолинську. Він зацікавлений у вашій підтримці на наступних виборах. 🙂 І він допоможе вам зарубати цей проект двох інших нардепів: Мартиняка – Івахова. ЯКЩО ПІДНІМЕТЬСЯ СПРАВДІ ВСЕ СЕЛО.

Там і Древині сильно зачепить. Древині і Мишів – це зо півтори тисячі людей, так? Із них принаймні кількасот можуть зібратися докупи. І викликати на місце голову ОТГ Войтюка, депутатів від ОТГ, обласних і районних депутатів, нардепа. І пресу з ТБ. Дійте. І вже зараз збирайте підписи, створіть ініціативну групу, складіть план дій.

 

Нововолинськ, вулиця Сокальська. З набитої фури випали кури… точніше, курячі рештки

 

Так буде й у Мишеві, якщо громада змовчить

 

.Ігор Парафін Не допоможе. Більшість депутатів – Народний фронт. Керівництво ОТГ – Народний фронт. Гузь приїздив агітував за них і підтримував на виборах. Це вже використаний матеріал

Наталія Карпюк:  Було б смішно, якби не так гірко. Нові Іваничі, Древині, Мишів, Біличі – радіус 1.9 – 2.3 км. Санітарно-захисна зона навряд чи більше кілометра. І хто тут чим поможе? Відкладайте гроші на власний похорон. Найреальніший варіант.

 

Комбікормовий завод у Турійську. Можете поїхати нюхнути… 

 

РАДАР: То це купа людей, спроможних захистити свою власність і свою родину від екологічного лиха!

Можете нічого не робити, гірко усміхатись і стоїчно чекати, поки весь цей район засмердиться і просякне шкідливими викидами. А можете підняти депутатів, громаду, провести збори по селах, поїхати у Ковель чи Турійськ, розпитати людей, що мешкають біля ветсанзаводу і комбікормового заводу, викласти їхні відеорозповіді.

Заявити, що оголосите недовіру голові ОТГ й депутатам.. Підпрягти Гузя, бо це його виборці, хай там як він співпрацює з Войтюком.

Якщо громада буде активно проти – вас почують і Гузь разом з вами домагатиметься скасування будівництва. Якщо все обмежиться зітханнями в інтернеті – ну, я тут нікому не лікар.

Коли в нас починали “Кроноспан” 16 років тому, я зробила кілька тисяч відозв із інформацією про викиди. Роздавала їх у Нововолинську на площі та ринку, обійшла чи не кожну хату у Верхнові.

Розум свій нікому не вставила, але принаймні не маю гріха перед земляками, що знала, розуміла – і нічого не робила.

 

Сморід нестерпний. Увесь Турійськ блює, коли там виготовляють м’ясокісткове борошно…

 

Наталія Карпюк: Більшість депутатів і керівництво ОТГ – Народний фронт. І ваш вельмирозхвалений нардеп з тієї ж… м’яко кажучи… політсили. В нас є м а л е с е н ь к и й шанс – коли Яценюкова – знов-таки м’яко кажучи – компанія відійде від влади.

РАДАР: Гузь давно дистанціювався від НФ і заграє з УКРОПом. Давно не хизуються зв’язками з НФ і місцеві депутати. Загрозу бути відкликаним або стати для людей одіозним кожен із них сприйме серйозно.

А Гузь аж ніяк не мій і не мною вельми розхвалений. Просто треба використовувати всі можливості в боротьбі за відвернення еколиха. А в нардепа можливості є. І тут його давні опоненти: Івахів, Мартиняк

А коли “Яценюкова компанія” відійде від влади, у вас уже проведуть громадські слухання і виготовлять проектну документацію. Тоді буде пізно.

Поки що треба лише домогтися скасування рішення сесії ОТГ плюс закидати заявами Мінекології та ОДА. Але часу обмаль.

Отак ми поговорили. А ви що скажете? 

У ТЕМУ: 

Село перетворюють на полігон смердючих відходів. Мишів, не спи!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
вася
2 років тому

хворі люди. виїжаю жити в польшу

РАДАР
2 років тому

Не розслабляйтесь і ви, нововолинці. Мартиняк нещодавно прикупив у Новіку ще півгектара…

РАДАР
2 років тому

Новік опівночі, район третьої шахти. У повітрі звичний аромат із “Курчака” – “Трупель №5”.
То хто там хотів спалити цю фабрику парфумів?..

Хата з краю
2 років тому

Який там Гузь Мартиняку “давній опонент”?!!! І з яким УКРОПом цей всім відомий політик великого масштабу заграє? Придивляється під чий гаманець підстелитися перед наступними виборами, по-ходу вибрав Мартиняка… Так що чекайте Іваничівці, вирішить вам Гузь питання з Біопротеїном… І собі за одно “вирішить”…
Гузь і компанія то ваша остання пісня у Новіку, або й на політичній арені, на яку чудом дивним вдалося вибратися таким вискочкам. На парламентських виборах люди зроблять свій вибір. Точніше, вибір люди не зроблять… просто закріплять законодавчо бетон на тій ямі, яку ви самі собі й вирили…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Хата з краю

100%. Гроші до грошей йдуть. Крук круку око не виклює. Це одна і та ж сама мафія.

Хата з краю
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Оголошення: молода гузяка пропісяка (ну редакціє, пробачте, ну це слово так уже грає під текст…) шукає амбітних багатих людей, яких перед виборами можна розвести на бабло. Вимоги до кандидатів:
вміти єрепенити і нічого не робити та не слухати тих кого він уже розвів, тобто не прислухатися до думки більшості волинян.