Слуга, виходь! Майдан сьогодні

27 2316

У Києві почалась акція протесту проти можливої капітуляції України та поступок окупантам.

Організатори зібрали людей через соцмережі. Наголошують: акція позапартійна, суто громадська.

Виступають проти підписання формули Штайнмаєра та проти надання Донбасу особливого статусу.

 

 

 

Фото – Олексій Арестович, Мар’ян Кушнір

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
22 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
РАДАР

Що далі? Ваша думка

Ворожка

Я не голосувала за Зеленського саме через перспективу опинитись у такій ситуації. Він не мій президент

Ворожка

Майдан буде ще 14, на Покрову у День Захисника Вітчизни

Анатоль_ БІДЗЮРА

Буде. В Києві, “Ворожко”. А в Нововолинську буде “добровільно-примусова” хода зігнаних і пригноблених до напіврозваленої Могили вояків ОУН-УПА, що на пов. на шахту № 3, зініційована та організована керівниками й натхненниками “зони сапогізму і рожелюківщини”. Буде “мітинг” у присутності мовчазних (комунальних) овець-рабів системи – слуг “вічної і недоторканної”, ані прокурорами, ні СБУ, ні поліцаями… “його величності”. Буде служба Божа у виконанні підконтрольних ОЗУ, православних священиків. Будуть крокодилячі сльози за “зневаженою і розграбованою Ненькою” тих, хто обкрадав громаду і продовжує це робити, і коханий мною Нововолинськ. У виконанні підлих і безсовісних сволот, які не хотіли ставати під “бандерівське знамено”, і котрі,… Читати далі »

Ворожка

Я про Київ саме і писала, а про Нововолинськ усе правда – гниле це місцеі і безнадійне((

Сергій

Як буде майдан то буде й “другий поділ” України Росією. Російські війська зосереджені майже по всьому периметру кордону і чекають слушної нагоди.

Ворожка

Російські війська чекають слушної нагоди постійно, чекали слушної нагоди до совєтів і за совєтів, під час мирних мітингів Революції Гідності. І не тільки в Україні, а у Придністров’і і Абхаз її, Литві, Латвї, Естонії і до початку окупації Криму і під час окупації Криму. Російські війська “відзначились” у Сирії, на Кубі і по усій територї країн “соціалістичного табору” в Європі і не тільки. За часів союзу дітям у школі вдоблювали в голови, що ворог радянського союзу і усіх соціалістичних країн то американці і “весь світовий імперіалізм”. Росія продовжує будувати свою імперію і загарбувати чужі території заради світового панування, або як… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Угорщина, В’єтнам, Чехо-Словаччина, Корея, Венесуела, Конго, Єгипет, Сомалі, Сербія, Хорватія… куди тільки не пхав свого носа “старший брат!” Тепер – Україна. А перед нами, були Чечня і Грузія. І ще пхатиме. Ми, українці, вже повинні були б вщепити собі імунітет і розпочати внутрішнє єднання заради української Державності. Проте, цього не трапилось. Українців розвели а-ля – “лебідь щука й рак”. А ми такі недолугі, що не можемо ніяк повірити: “мишобрат” нам – ворог №1, у Європі на нас не чекають: їм і без нас комфортно, США вже не ті, що були 2 роки тому, ЄС поклав… То ви там, раби, виїжджайте… Читати далі »

Ворожка

Саме так! Про переляк і зраду я вже нагадую багато кому зі свого, хоч і не дуже близького, оточення. Але ті зрадники такі тупі, що ніяк не можуть докумекати що я їм тлумачу, хоча кажуть, що діти їхні будуть жити в Україні. А Україну для їхніх діітей, поки ті зрадники тікали і ховалися відвойовував і будував хто?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Поляки та інші сміливі народи боролися і будували свої держави не для українців – для себе. Ми ж їдемо до них на все готове: палець у палець не вдаривши ані у себе, ані в них. Вони ж вважають, що ми паразитуємо на їхніх патріотичних почуттях і на добробуті, якого вони досяли важкою працею і ціною великих жертв впродовж десятків, а то й сотень років. Крити нам нічим. Як можна любити Польщу чи Німеччину, Угрощину, Італію тощо, коли ми не спроможні любити і поважати свою Україну? І мало того: ми ще й не вміємо, як слід розмовляти рідною мовою! Хіба ми… Читати далі »

Ворожка

Гірко, але ваша правда. Та я все-таки люблю Україну і бачу і знаю людей готових на жертви, на важку працю тут в Україні. Ці люди насправді дуже скромні, вони мало розмовляють і багато працюють. Із пережитками і залишками колоніального минулого боротися важко, але потрібно. Україну і справді ділили і шарпали на протязі багатьох століть, і частина України була під Польщею. Саме звідти і походить відношення поляків до українців як до рабів. З однієї сторони росіяни, а з іншої поляки звикли бити і мордувати українців. От і настав час для боротьби із цими пережитками важкого минулого. “Борітеся – поборете” – писав… Читати далі »

Ворожка

І до речі – який може бути “другий поділ”, коли Росія ділить Україну вже багато століть. Вчіть історію, вчіть, і ще раз вчіть

марія

ВСІ МІСТА ВСТАЛИ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ! .НОВОВОЛИНСЬК ДЕ ВИ ? Невже всім байдуже як будуть жити наші діти внуки?

Анатоль_ Бідзюра

В Нововолинську не встануть. Їм байдуже, як будуть жити їхні діти й онуки. Бачите, щоб організувати мітинг потрібно потрудитися, все не так просто: Виготовити і розклеїти оголошення, подати їх в соцмережі, написати заяви про акцію громадської непокори, від свого імені (ПІБ) та зі своєю поштовою адресою й занести в поліцію та міську раду. Купити чи взяти в оренду озвучувальну апаратуру, національні прапори, символіку, організувати охорону, написати резолюцію мітингу, придбати папір і придумати та написати на ньому гасла й зробити іще з десяток інших дрібних, і не дуже, справ. А потім вислухати ганьбу на свою адресу: мовляв, чого так мало людей… Читати далі »

Роман

Хахахахах😂😂І шо ж їм заважає вже це зробити??

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви до кого анонімний Романе? Якщо до мене то я відповім. Заважає нам (мені і моїм товаришам) творити Україну старість, на жаль, на відміну від вас – молодих. Гравітація (земне тяжіння) дістає нас, і не дає жити нормально та повноцінно. :))) Деколи мені бридко дивитися, як молодь тікає від злиднів у закордоння. Замість того, щоби змусити українську владу, яку ми ж самі й вибрали, створити нормальні умови для життя власного народу. І щоб, не до поляків їздили ми на заробітки, а вони до нас. Всі передумови для цього є. Немає сили волі, у молодих, духу до спротиву скорумпованим владцям і… Читати далі »

Роман

Я не до вас, я до Сергія, якому росіяни понад кордоном ввижаються. Цікаво , то він особисто бачів?

Роман

На рахунок Польщі згідний👍

Роман

Якшо послухати Порошенка, то вони там вже 5 років стоять, вже з голоду повмирати мали б

макс п.

цікаво,що в шіснадцятому році Порошенко сам цю “формулу” проштовхував (https://www.youtube.com/watch?v=O7YgMUscMJ8 ) а тепер все заперечує (https://www.youtube.com/watch?v=GJMedmmoc6k )))))))))))))) ……

Олег

Так Порошенко тільки на людях такий націоналіст, бо йому таку тактику його лобісти визначили. А в нього син Української мови не знає і не розмовляє, бо як він казав “у нас в семье все на рюськом разгаваривают”. Барига він, а не патріот, забрали від корита, то треба якось вертатись. А брехати біля мікрофона він ще той мастак.

марія

Олег вже пів року як нема Порошенка .а що доброго зробив Зеленський ? Де знижка на тарифи?(я це ніколи не вірила в цю байку бо реально дивлюся на речі) Де обіцяні 4000 дол зарплати вчителям. підняття економіки. Коли слухала міністра аграрія .який казав як люди в селі продадуть землю і відкриють свій бізнес в селі .. хотілося підійти до нього і взяти за барки і притягнути в любе волинське село дати йому гроші хай відкриває бізнес. і всі такі спеціалісти при владі… До чого вони доведуть Україну?

Ворожка

Від 16-го року до 19-го ситуація дуже і дуже змінилась. Це факт, який потрібно враховувати

макс п.

згідний на всі 100%) “ситуація” змінилася кардинально))))))))))))))))))))))))))))) вже кум, не генеральний прокурор… тепер треба відовідати перед законом як всі “смертні”

Ворожка

макс п – у вас роботи – непочатий край і садити-непересадити тих, хто вам неугодний, але я жодного разу не чула, щоб Зеленський назвав Росію ворогом і агресором і не тільки я не чула, бо не називав. Власне кажучи, я і не сполівалась це від нього почути. Кажу ж – не мій президент

Петро

А що таке формула Штайнмаєра?? І шо за кипіш навколо неї??

Людмила Зіменко

Німець Штайнмаєр вказує Україні як здаватися Росії після розстрілів на Майдані і п’яти років неоголошеної війни