На цій вулиці можна знімати серіал про середньовіччя.

Поки проберешся від її початку до кінця – згадаєш незлим тихим і міського голову Сапожнікова, який керує Нововолинськом уже 21-й рік поспіль, і тих депутатів міської ради, що мешкають неподалік, і всіх поіменно, що засідають на сесіях, і членів виконкому, і засоби масової дезінформації, що вихваляють місцеву владу, а не висвітлюють реальних проблем.

Це вулиця Володимирська в європейському, хто забув, Нововолинську.

Наталя Євтух кілька днів тому звернулась до РАДАРА з воланням про допомогу:

– Мешкаємо на вул.Володимирській, 5 біля базару. Зараз почав танути сніг, і все тече нам під хату. Що нам робити? В нас аварійна ситуація.

З огляду на аварійність, РАДАР дав Наталі мобільні номери гендиректора ЖКО Олени Чайки і начальника ВУКГ Артема Жигалюка.

Пан Жигалюк так запанів, що слухавку вже й не бере, а от пані Чайка обізвалася.

– Вона сказала, що займається будинками, а не вулицями. Дала нам номер ВУКГ: 4-51-42. А по тому номеру сказали, що завтра приїдуть і будуть дивитись.

Але вони вже сьогодні приїздили оглядали. Спочатку говорили, що нічого не зроблять, а як я сказала, що вам подзвоню, то пообіцяли, що завтра щось робитимуть, – доповіла РАДАРУ читачка.

– Тримайте в курсі. І майте на увазі: ВУКГ (Жигалюк) підпорядкований Чайці (ЖКО), а над ними всіма – Рожелюк (заступник міського голови з комунальних питань) і Сапожніков,нагадав РАДАР.

Наступного дня Наталя Євтух повідомила:

– Тракторист викопав ямку. Як він сказав, у нього був такий наказ. А вода й далі стоїть.  Він каже, щоб ми самі далі прокопували канаву. Це просто жах. Оце фотографія після його роботи. Усе як було, так і є…

 

Ямку вирив, а канаву – полінувався!

 

– Отаке в нас робиться на Володимирській, що з дитиною малою вийти не можна. І мало того – ще й не освітлюється, нема жодного ліхтаря!

 

Асфальт? Не чули. Ліхтарі? Не бачили…

 

У нас на вулиці дуже багато маленьких діток, і вони просто не мають де гратись. Бавляться у калюжах. А ввечері людям страшно йти додому – суцільний морок. І сморід від застояної води, адже вона не має куди стікати… – обурюється Наталя Євтух.

 

Мера зустрінуть із розпростертими чоботами…

 

Панове Сапожніков і Рожелюк, може, досить спочивати на лаврах? Візьміть ноги в руки, пройдіться Володимирською! Бажано – ввечері, коли темно.

Жигалюка там у баюрах не загубіть. 🙂

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: