Сморід, суцільні баюри – і жодного ліхтаря. Тут застрягне нога Сапожнікова

24 2275

На цій вулиці можна знімати серіал про середньовіччя.

Поки проберешся від її початку до кінця – згадаєш незлим тихим і міського голову Сапожнікова, який керує Нововолинськом уже 21-й рік поспіль, і тих депутатів міської ради, що мешкають неподалік, і всіх поіменно, що засідають на сесіях, і членів виконкому, і засоби масової дезінформації, що вихваляють місцеву владу, а не висвітлюють реальних проблем.

Це вулиця Володимирська в європейському, хто забув, Нововолинську.

Наталя Євтух кілька днів тому звернулась до РАДАРА з воланням про допомогу:

– Мешкаємо на вул.Володимирській, 5 біля базару. Зараз почав танути сніг, і все тече нам під хату. Що нам робити? В нас аварійна ситуація.

З огляду на аварійність, РАДАР дав Наталі мобільні номери гендиректора ЖКО Олени Чайки і начальника ВУКГ Артема Жигалюка.

Пан Жигалюк так запанів, що слухавку вже й не бере, а от пані Чайка обізвалася.

– Вона сказала, що займається будинками, а не вулицями. Дала нам номер ВУКГ: 4-51-42. А по тому номеру сказали, що завтра приїдуть і будуть дивитись.

Але вони вже сьогодні приїздили оглядали. Спочатку говорили, що нічого не зроблять, а як я сказала, що вам подзвоню, то пообіцяли, що завтра щось робитимуть, – доповіла РАДАРУ читачка.

– Тримайте в курсі. І майте на увазі: ВУКГ (Жигалюк) підпорядкований Чайці (ЖКО), а над ними всіма – Рожелюк (заступник міського голови з комунальних питань) і Сапожніков,нагадав РАДАР.

Наступного дня Наталя Євтух повідомила:

– Тракторист викопав ямку. Як він сказав, у нього був такий наказ. А вода й далі стоїть.  Він каже, щоб ми самі далі прокопували канаву. Це просто жах. Оце фотографія після його роботи. Усе як було, так і є…

 

Ямку вирив, а канаву – полінувався!

 

– Отаке в нас робиться на Володимирській, що з дитиною малою вийти не можна. І мало того – ще й не освітлюється, нема жодного ліхтаря!

 

Асфальт? Не чули. Ліхтарі? Не бачили…

 

У нас на вулиці дуже багато маленьких діток, і вони просто не мають де гратись. Бавляться у калюжах. А ввечері людям страшно йти додому – суцільний морок. І сморід від застояної води, адже вона не має куди стікати… – обурюється Наталя Євтух.

 

Мера зустрінуть із розпростертими чоботами…

 

Панове Сапожніков і Рожелюк, може, досить спочивати на лаврах? Візьміть ноги в руки, пройдіться Володимирською! Бажано – ввечері, коли темно.

Жигалюка там у баюрах не загубіть. 🙂

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
24 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Там – на вулиці Володимирській, іще не ступала нога Сапожнікова. За всі 21 рік його цісарствування. Давайте скинемося по 1 грн., і винайнявши таксо звозимо його та запанілих заступників, що практично захопили всі посади у міській раді, на цей вельми центральний і стратегічний об’єкт біля базару.

жителька
5 років тому

Запросіть ще тих горе-керівників на 15 м-н,тільки не на проїжджу частину,А у будь який двір!!! Ввечері з роботи ідеш навпомацки (якщо пощастить якийсь власник іномарки увімкне прожектор з балкону, щоб видно було авто)Оце і все освітлення спального району.

Янат
5 років тому

Це, що одна вулиця така в Новіку? Пройдіться по Чехова, як йти до Нововолинського ВПУ. Це просто жах.

editor
5 років тому

Олександр Смаль: Нововолинці, в тому, що у вас такі дороги і вулиці, ваша заслуга, обираєте запліснявілу мафію, а не мера і раду.
Ростислав Терлецький: Де тут місто взагалі?

цікавий
5 років тому
Відповісти  editor

А хіба в Новіку вибирають владу,…. а не малюють вибори……???

Болотоміс
5 років тому

Вулиця Зелена,в самісінькому центрі,не краще виглядає.

editor
5 років тому

Bohdana Sklianna: Pevno, to rasseia, v evropi takoho ne pobacush, navit vusoko v horax

анти чобіт
5 років тому

європейське місто

Вуаля
5 років тому

Сапожніков розказує селюкам як він їхні вулиці асфальтує разом з Коптюком, після того як вони приєднаються до міста.

editor
5 років тому
Відповісти  Вуаля

Давайте без селюків і міщуків, ОК? Дурить селян, як і нас.

102
5 років тому
Відповісти  editor

Ну чого Ви так, “дурить”? Він як національний герой України, такий собі “Робін Гуд”. Забирає в бідних та чесно роздає багатим ( Сторонським, Морозам, Коптюкам, Яремам і т. д.). А Ви – “дурить”. Громада їх “обожнює”!

editor
5 років тому
Відповісти  102

суперовий комент. +100500.

Гість
5 років тому

На вул.Володимирській зі сторони Шахти 4 лежить асфальт але тільки до будинку Яреми який там оселився

editor
5 років тому
Відповісти  Гість

Твоє аміго!.. То там мешкає цілий депутат, а РАДАР має за нього розгрібати?! Люди милі з Володимирської, зверніться до Яреми, скажіть: “Ми теж хочемо асфальт! Давай, депутате, ворушися!”

Гість
5 років тому

А далі суцільна багнюка яка переходить в асфальт

Гість
5 років тому

Людям сказали скинутись по 3 тис грн з хати то і далі прокладуть

editor
5 років тому
Відповісти  Гість

Люди, до Яреми! Скажіть: як не допоможе з канавою та асфальтом, то наносите йому багнюки під поріг. Флешмоб зробите під назвою “Повна хата депутата”. 🙂

editor
5 років тому
Відповісти  editor

І сфоткайте хтось той асфальт до хати Яреми. Надішліть сюди: info@radar.in.ua
Порівняємо, як живуть прості люди і як – особистий друг мера, депутат міськради, голова міської організації Радикальної партії Ляшка.
По ТТІ того не покажуть, а ми – запросто!
Чекаю на фото.

Мартуся
5 років тому

А це принцип Жигалюка – не брати слухавку… Він з такими, як ми? не спілкується. Мала таку ж нагоду в 2016 році. Для чого він там???

editor
5 років тому

Щойно надіслала в міську раду таке звернення:

Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову
Надсилаю Вам критичну публікацію “РАДАРА” щодо катастрофічної відсутності асфальту на більшій частині вулиці Володимирської.
Читачі повідомляють, що заасфальтовано тільки ту ділянку, що веде до хати депутата Яреми – Вашого особистого друга (як він стверджує).
Також нарікають на повну відсутність освітлення.
Посилання на публікацію додаю. http://radar.in.ua/smorid-sutsilni-bayury-zhodnogo-lihtarya-tut-zastryagne-noga-sapozhnikova/
Відповідь сподіваюсь побачити на сайті міськради в розділі “Реагування на критичні виступи ЗМІ” й одержати за адресою: info@radar.in.ua

Наталя Камишникова
1 березня 2017 р.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Додала: Прошу також повідомити, з яких коштів асфальтували ту ділянку Володимирської, що веде до хати депутата Яреми: з бюджетних чи його особистих. Якщо з бюджетних, то в яку суму це обійшлося?

Тетяна
5 років тому

Таке болото не тільки на вул Володимирській. Ми живемо на вул Галицького, поряд Репіна , то там не набагато краще. Коли діти ідуть до школи, то тільки переживаєш – аби не загрузли. І до нас немає нікому ніякого діла. Добре ,що хоч до будинків наших шановних депутатів лежить асфальт. А то якби їхні бідні дітки ходили, чи то пак їздили , до школи. (фото нашого болота можу додати)

editor
5 років тому
Відповісти  Тетяна

Давайте! На пошту РАДАРА info@radar.in.ua

Віка
5 років тому

Не розумію, чому мешканці обурюються? Адже це ж ви голосували за Сапожнікова 21 рік поспіль? Чи не так? Голосуйте й надалі за нього, бо ж він найкращий! А якщо хочете якихось змін на своїх вулицях та дорогах, то почніть з власних голів, викидаючи стереотипи про те, що “кращого за Сапожнікова немає, бо він вже накрався”(вислів бабусь-пенсіонерок).