Сьому школу розікрали. Поцупили навіть ліхтар і турніки!

26 2643

Не там ти, чиновнику, махав лопатою.

Треба було пройти вниз, на задвірки школи…

Багато писали про термомодернізацію головного корпусу нововолинської ЗОШ №7. Уже цього літа мають освоїти 13 мільйонів гривень. Утеплення фасаду, заміна вікон і дверей, освітлення, встановлення сонячних панелей і сонячних колекторів.

У рамках проекту “Використання відновних джерел енергії” діти тягають до школи стоси макулатури, збирають використані батарейки. А нещодавно вчителі, директор і чинушки з виконкому гарно закопували біля школи деревця.

Хочу показати Василю Мигасу, начальнику управління економічної політики та інвестицій виконкому Нововолинської міськради, що він не там махав лопатою…

Потрібно було спуститись – і подивитися, що там робиться, як розікрали школу.

Школа починається з паркану, місцями його немає!

 

 

Виживають лише ті секції огорожі, які межують із дачами. Вони зміцнені додатковими сітками.

 

 

Викрадено всі кабелі, які йдуть на освітлення.

 

 

Навпроти школи навіть ліхтаря немає. Не уявляю, як він міг подітися…

 

 

Видерте все обладнання від електроопор!

 

 

Найбільший цинізм – це що з турніків вирізали перекладини…

 

 

Оце доХУзяйнувалися!

 

 

Зате є історична реконструкція оборони замків середини 15-го століття – палі на валах…

 

 

Та й сходи під антику – не пройдеш. Хіба напряму брати вали!

 

 

Між Низкиничами й містом немає прямої дороги…

 

 

Посередині – спеціально зроблена яма. Щоб людям, які йдуть у сарай чи у село, життя медом не було.

Але люди підправили дебілізм “вітчимів міста” – зробили поряд новий лаз!

 

 

До речі, поряд зі школою – скупка чорного металу. Можливо, саме там треба дроти і турніки шукати?

 

 

Про яку термомодернізацію можна говорити, якщо навіть турніків не зберегли?!

Мабуть, є ж у школі матеріально відповідальна особа, що вона скаже про це?

 

Андрій Рязанов (текст і фото)

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Вадим Курбан: Купіть камеру і одразу впіймаєте крадіїв, а так…

Рязанов
5 років тому
Відповісти  editor

Навіщо тоді поліція, комірник, директор школи? Щоб ми купували камери…виходить…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Рязанов

Не так потрібно ставити питання: А навіщо нам тоді міський голова, він же голова міськвиконкому, він же й голова міської ради і його три заступники із розподілом між ними посадових функцій та службових обов’язків? Розікрали (і хто б це міг бути?) та зруйнували всю промислову потугу Нововолинська, знищили 12 000 робочих місць а тепер взялися за школи й дитсадки?! Цитую із “Закону України про місцеве самоврядування” – розділ 3, стаття 42 пункт 4: “Сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень”. А повноваження у нього розлогі, майже диктаторські. Перелік його обов’язків – вся стаття 42 вказаного закону. Не лінуйтеся читати. Він відповідає за все! Проте, він дуже розбагатівши, як вбачається із його податкової декларації, не бажає відповідати за руїну Нововолинська. Що ви мені не кажіть, але провина у цьому наша – всієї громади міста. Бо ми боїмося контролювати обрану нами ж, місцеву і таку древню, аж порохно сиплеться, міську владу. Нам байдуже, а вона витворяє, що їй тільки заманеться!

Вуаля
5 років тому

Згадайте, як брехун-сапожніков 15 мікрорайон термомодернізував.

Володимир
5 років тому

Крадуть по всіх школах так само як і люки , до речі цікаво було б знати чи найшли і покарали злодіїв каналізаційних люків яких зафіксувала камера спостереження

editor
5 років тому

Андрій Квітень
Не люди…. а стадо. в ЄС ще вони хочуть.. .в кам’яний вік…

editor
5 років тому

Я додам. Андрій Рязанов був активним і чесним волонтером. Про це добре знає багато хто з бійців. А ще він зробив кілька десятків важливих для міста репортажів – так само на волонтерських засадах. Чиновник на зарплатні – і підприємець, який не шкодує часу, здоров’я та грошей на громадську діяльність. Відчуваєте відмінність?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Перелік довголітніх мерських “друзів” і родичів можна продовжувати дуже довго. Він відомий. Саме вони довели Нововолинськ до руїни і продовжують ссати із нього останню кров. Ці люди десятками років користуються преференціями організованої “малини” – першочергового отримання чи купівлі за безцінь міської комунальної власності в обмін на особисту відданість “керманичу”. “Виграванні”, раз-у-раз, тендерів на ремонти шляхів, поставок продовольства у дитсадки і школи, оргтехніки, ремонту міських шляхів, днищ озер і так далі. Саме оце і є завуальованими крадіжками мільйонних сум із міського бюджету.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

от якраз на підході бомбочка на цю тему. Про преференції любим друзям.

editor
5 років тому

Юлія: в 5 школе тоже турники с бетоном вырвали….
Андрій Квітень: Державне майно… зловити покидьків і 10 років тюрми дати скотам.

Рязанов
5 років тому

Вікторе, і вмієте ви по хворому місцю…
Податки вже неймовірні, і уявіть – все це йде в нікуди. В бордюри, які кришаться… в піар мера… в асфальт, який і року не тримається… в судові витрати нашого мера проти активіста… а тепер ще нашими податками заплатять штраф за невиконання рішення суду нашим виконкомом.

Вуаля
5 років тому

Директор школи – депутат міської ради. Якщо покірний, то ремонт з міського бюджету, якщо ні, то з батьківського фонду.

000
5 років тому

Да, Нововолинськ- український офшор, тут тепличні умови для бізнесу, податки мінімальні, навіть кредити видають іноземні банки під 5 відсотків річних, головна умова – екологічне виробництво. І це все завдяки Мигасу Василю, недарма ми своїми податками оплачували йому зарплату.
Ось так хочеться писати в коментарях.
Та насправді тут можна писати лише про жебрака та піарщик. Вициганив кошти в довірливих європейців і пропіарився – “обмив” жебрування деревцями.

волинянка
5 років тому

Василь Мигас зробив хорошу справу для школи і її учнів (в т.ч. і моїх дітей). При чому для особливо обдарованих “економістів” хочу сказати, що наша “дорога” міська влада відкати отримати не зможе з цього проекту, що особливор радує. ТОму всі свої “фе” Мигасу можна висказати в будь-якому випадку, але тут поки немає за що.

Відредаговано. Плітки видалено.
Модер

editor
5 років тому
Відповісти  волинянка

Шановна, може б, ви назвалися Пліткаркою? Бо пишете побрехеньки і щодо мене, і щодо Рязанова. І Бідзюру ображаєте ні за що ні про що.
Рязанова ви явно сплутали з засновниками центру допомоги військовослужбовцям.
А я у відповідь на такі побрехеньки вже маю аж цілий документ. 🙂
Тепер щодо Василя Мигаса. Захищаючи його (від кого? від здорового глузду?), не паплюжте інших людей, ОК?

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  волинянка

До “волинянки”. Окрім статусу місцевого службовця якогось там рангу, що прирівнюється до державного, чиновник В.Мигас є ще й публічною особою. І це зовсім не зобов’язує його згідно “Правил поведінки та етики місцевого і державного службовця” пліткувати й хамити на стрінках ЗМІ, журналістам та громадським активістам. Навпаки. Проте, він цього, вочевидь, “не знає”, як і мер, як і його заступники. Тільки за одне це, у нормальній мерії, його б негайно звільнили – на слідуючий день. Але ж там – у “жовтому будинку на майдані Чорновола”, вже багато років сидять такі самі матюгальники і хами, інтригани та брехуни. На котрих подають до судів за бездіяльність, брехню і нецензурну лайку на робочому місці. І які не хочуть виконувати “Постанов” судів.

Mariana
5 років тому

А Вам не здається, що видаляння коментарів тут іде по принципу несправедливості? Надоїло читати в кожній статті, як Ви вихваляєте своїх героїв. Бідзюру, Влодарчика, Рязанова і тд., і окремих осіб робите винуватими у ВСЬОМУ, що робиться в місті! А більшість новин це скопійовані плітки з соцмереж!

editor
5 років тому
Відповісти  Mariana

1. Ні, мені так не здається. Знаю, як слово може поранити людину, тому прагну, аби хамства, пліток і побрехеньок було у коментарях якомога менше.
2. Вас ніхто не силує читати РАДАР. “Надоїло” – не читайте.
3. Більшість новин тут є авторськими. Плітки з соцмереж РАДАР не цікавлять. А от факти, та ще коли користувачі самі просять про них повідомити, оприлюднюємо.
4. І я вам зізнаюся по секрету: РАДАР нічого нікому не винен, навіть вам. 🙂

Mariana
5 років тому
Відповісти  editor

Десь написано що Ви мені винні?
Ой, а чого тільки варте вибіркове копіювання коментарів з ВК і ФБ.

editor
5 років тому
Відповісти  Mariana

Ще раз: РАДАР нікому нічого не винен, нікому нічим не зобов’язаний. Що зацікавило, те й ставить. Вільний птах! 🙂

Аня
5 років тому

А чого за метолоприйомників всі мовчать? Вони ж приймають безнаказанно крадене. Туніядці безкарно розграблюють все до чого руки дотягуються. Цьому не буде краю. Злочинців навіть спійманих на гарячому просто відбускають бо сума вкраденого не дотягує до криміналу. А хай підрахують в скупщика не по ціні металолому

editor
5 років тому
Відповісти  Аня

оце у точку, Аню! Толковий комент.

кіт
5 років тому
Відповісти  Аня

Скупка навпроти школи.
Ліцензій не мають, Її просто не реально отримати невеличкому хлівчику.
Поліція кришує, та отримує з них гроші.
Це перше джерело трафіку грошей, після валютчиків

ххх
5 років тому

тих ліхтарів і огорожі немає вже десять років, нема турніків теж з пять точно…. нашо робити сенсацію РОЗІКРАЛИ!!!!! чи Сергію Олексіювичу срочно гроші потрібні??

editor
5 років тому
Відповісти  ххх

Ви не вловили, у чім фішка. У термомодернізацію цієї школи (сонячні батареї, інші модні навороти) вкладають 13 млн. грн. А огорожу і спортмайданчик розікрали підчисту, сходи печерні й аварійні – і ніхто з чиновників цього впритул не бачить!..

editor
5 років тому

Василь Мигас, начальник управління інвестицій і економіки виконкому Нововолинської міськради, запевнив автора цього матеріалу Андрія Рязанова, що не написав тут жодного коментаря. Що хтось під ніком “Василь Мигас” коментував замість нього.
ІР-адреса цього “Василя” нам відома. Така цікавенька адреса… 🙂