Сортир у… пакеті. Жахи на вулиці Шахтарській

12 1871

Одразу попереджаємо: нервовим НЕ дивитись. Знудить умить.

Ми покажемо вам дикі, печерні умови в “європейському містечку” – Нововолинську. Це за кілька кілометрів від Польщі. 

У бараці на вулиці Шахтарській, 18 в одній із кімнат мешкає 57-річний п’яничка Любомир Ч. Колись це був поважний чоловік із освітою, а нині…

У його помешканні – страхітлива антисанітарія: смітник під підлогою, туалет у… торбині. Блощиці, сморід, гори непотребу. Умивальника й унітазу нема. Електричні дроти й вимикачі в аварійному стані.

Один раз тут уже горіло. Чекати на нову пожежу чи інше лихо люди не хочуть. Тому самотужки відзняли це відео і звернулись до нововолинської влади: робіть щось! Допоможіть облаштувати туалет у цьому помешканні, зобов’яжіть дорослих дітей п’янички піклуватися про нього й дотримуватися санітарних норм, адже діти прописані разом із ним.

Сусідство з неадекватним мешканцем створює серйозну загрозу для двох багатодітних родин.

Нога начальника ЖЕК №1 сюди давно не ступала. А тут би вже мала бути ціла комісія: від пожежних до соціальних працівників.

Ще раз: відео містить шокуючі кадри, обережно! Повна торба… 🙁

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Мешканці просять: у кого є старий непотрібний унітаз, умивальник – не викидайте, поділіться. Бо самі вони принесли сусідові у цю кімнату жахів списаний унітаз із дитсадка – замалий, дитячий.
Але там унітаз не рятує, там мали б ставити питання по-іншому – аж до ВИСЕЛЕННЯ.

Анатоль_
5 років тому

Міський голова Нововолинська, ( селища, села) згідно “Закону України про місцеве самоврядування” Розділ ІІІ, стаття 42, підпункти 4, 5, 6 відповідає абсолютно ЗА ВСЕ у місті, селищі, селі де його обрали. І може притягатися до кримінальної відповідальності за зловживання службовим становищем і невиконання своїх посадових обов’язків. Він підконтрольний місцевій раді, її виконавчому комітету і територіальній громаді, яка його обрала. Шкода, заподіяна у результаті дій чи бездіяльності керівників органів місцевого самоврядування відшкодовується за рахунок їх власних коштів – ст. 77 п. 1. І так далі. Ви, хоча б один раз тримали його у руках? Посилено рекомендую. Чудовий закон! І справедливий.

editor
5 років тому

Ну, про всяк випадок. У мене сусіди віддають 2 крісла розкладних БЕЗКОШТОВНО. Крісла старі, але міцні. Ще послужать. Раптом комусь треба – прийдіть і заберіть, стоять у загальному коридорі будинку, де “Грайлик”. Другий під’їзд.

саня
5 років тому

похожа хата є у смт благодатне івана франка, а номер, здається, 67

editor
5 років тому

Надсилаю це відео, відзняте самими мешканцями, нововолинському міському голові.

сусiд
5 років тому
Відповісти  editor

дякую

editor
5 років тому

У соцмережах. Леся Дубик:
Це дійсно жах!!!…..А як же стільки років терпіли ці поневіряння та антисанітарію бідні сусіди???? Шановне наше керівництво та всі інстанціі, мешканці кричать Sos!!!!!

сусiд
5 років тому
Відповісти  editor

чесно сказати вже терпим 10рокив

editor
5 років тому

Ну, РАДАР би, звісно, ту повну торбу не знімав на відео. Щоб не знудило. Але доведені до відчаю мешканці забабахкали все як є. Тому дивіться, батьки міста, і ворушіться, бо принесуть попід двері… 🙂

сусiд
5 років тому
Відповісти  editor

це нетiки в торбу.а й бувало i пiд ногами i по коридору общому