СТІНА

12 3065

Після тривалих роздумів викладаю це фото. Зроблено вночі в суді, де юного підозрюваного взяли під варту.

Хлопець, що сидів за пару метрів від мене на лаві в залі, тихо перемістився у клітку.

Його матір, що зайшлася плачем, винесли з залу на руках – її тіпало, в буквальному сенсі.

 

А він відвернувся до стіни. У цій клітці.

Адвокат обурився, що я клацнула: “У людей біда, а вам сенсації!” Але я сенсацій не шукала – тому облич не фотографувала. Я шукала відповідь на запитання: ЧОМУ?..

– У потерпілих значно більша біда, – нагадала адвокату.

Розв’язка наближається, правда буде ще страшнішою, ніж ми уявляємо. Прикиньте, повсякчас тримати біля себе річ, яка вбитій дівчині вже не знадобиться. Це ж яку бронебійну психіку треба мати.

Мати… Мати ридала, він мовчав.

 

 

Зламати стільки життів нараз. ЧОМУ?..

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

12
Коментуймо!

3000
6 Коментарі теми
6 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
babuschka kati

vy schitaete, chto ona mat – ona giena, kotoraja porodila chudovischche, ved dazhe volki blagorodnej. i vsja eta simejka – staja gien. znaja chto ich synki ubili-unichtozhili bezvinnogo rebenka, nanimajut samyh dorogih advokatov, zaschchischchajut i pokryvajut podonkov

ЗГВП

та треба показувати, тих *****, щоб люди знали

Феміда

Шановні! Існує таке поняття як “презумпція невинуватості”, Для тих, у кого низький рівень правової культури (а таких, бачу, більшість), поясню: не можна вважати людину винною доки її вина не буде встановлена судом. Мені прикро, що журналісти також докотилися до того, що односторонньо викладають матеріал. Ви ж не були очевидцями того як Катя загинула…! Вам не відомі 100% докази вини! То як ви можете “без суда та слідства” розпоряджатися чужими долями і розказувати хто винен, а хто ні!!! Закликаю вас схаменутися та включати мозок! Треба вчитися думати своєю головою, аналізувати інформацію, а не вірити усьому що написано на паркані!! Згодом ситуація… Читати далі »

editor

А де тут підозрюваного названо вбивцею? Ніде. Пишемо на РАДАРІ акуратно, інформацію аналізуємо. Дуже багато інформації до роздумів дають, приміром, протоколи обшуків…

Віка

Шкода, що ці протоколи не можна почитати усім.
І для “Феміди”: На моє оціночне судження, то виключно завдяки презумпції невинуватості, цей підозрюваний та його родина ще живі……
А тримати при собі річ гарної юної дівчини, яка була по звірячому вбита та кинута у траві, батьки та рідні якої не спали, напів жили, напів притомні від страху майже пів місяця, то це дійсно потрібно замість серця мати каменюку…….

це ж які колискові пісні співала мати вбивці, що він виріс і таке вчинив?

Аліна

Невіриться щоб діти вбили.І дійсно доказів немає,жодних.А люди вже готові самосуд зробити над не виним,а якщо винен докази де .

Віка

Питання: Звідки у Назара картка з телефону Каті? Він не може(чи не хоче) пояснити звідки вона у нього. Пояснення на кшталт: інопланетяни, оркі….підкинули , не приймаються.
І на рахунок дітей – хлопець таки кремезний, а Катя тендітна, як пташечка.

АБВ

По – перше, який він кремезний? Ви його бачили?
А по – друге, яке це має значення!!!???

Віка

По-перше, там питання про картку Каті, яка опинилась у руках Назара. Яким чином???
А по-друге, це має велике значення.

Гість

В ПАМЯТЬ О КАТЕ ЛЫТКИНОЙ, зверски убитой 02.08.2016г. Ведется расследование по этому спланированному убийству. Надеемся, что правда восторжествует и преступники будут наказаны по справедливости. https://vk.com/video253870835_456239039

Гість

26.09 в 19.45 на канале ТРК Украина в программе Говорить Україна будет проведено журналистское расследование по делу зверского убийства несовершеннолетней Кати Лыткиной.Кто убил красавицу Катю? Красавица и умница Катя Лыткина из Нововолынска исчезла первого августа. Через 10 дней тело девушки нашел… ее отец! Последний раз живой Катю видела бабушка. Девушка сказала, что выйдет на минуту чтобы передать другу диск. После этого домой она уже не вернулась. Гибель Кати всколыхнула весь Нововолынск. Жители города несколько раз собирались на митинги, требуя объективного расследования. В полиции уже есть подозреваемый, но люди уверены — отправить за решетку хотят невинного человека! Кто забрал жизнь у… Читати далі »

editor

“У полиции уже есть подозреваемый, но люди уверены — отправить за решетку хотят невинного человека!”
Он як повернули.