Сторонського визнали винним у корупції. Сплатить штраф

10 2060

Сьогодні Нововолинський міський суд поставив крапку в адміністративному провадженні щодо Андрія Сторонського – колишнього секретаря Нововолинської міськради, колишнього першого заступника нововолинського міського голови.

Пана Сторонського визнали-таки винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства. Зокрема, він сприяв, аби його двоюрідна сестра Ольга Лакиш очолила міське управління освіти, й не повідомляв про конфлікт інтересів.

Головувала на процесі очільниця міського суду Орися Ференс-Піжук. Вона і постановила оштрафувати порушника антикорупційного законодавства на 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це 3400 грн.

Чиновник найняв адвоката, але це йому не допомогло

Пані прокурорка була непримиренною

Деталі – згодом.

Інформація, фото – Віталій Грабовський

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

1.3 24 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
1 рік тому

Дякую за підказку Юлії Лісовській і Мар’яні Пилипчук. Неоподатковуваний мінімум досі становить 17 грн, Отже, пана Сторонського оштрафували на 3400 грн., а не на 10 000.
Гадаю, він подасть апеляцію. Сподіваюсь – програє. 🙂

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

НАДАЮ ВИТЯГ ЗІ РОЗДІЛУ IV, ст 19 “Закону України про Державну службу” (див. пункт 3. (Виділено мною – А.Б.)

Довідка: Андрій Сторонський, він же перший екс-заступник міського голови Нововолинська, він же – екс-секретар Нововолинської міськради, він же екс-заступник керівника виконавчого комітету НВ міськради, він же, можливо, дотепер, лікар-уролог НВ “КНП ЦМЛ” на пів ставки, а нині – заступник голови Володимир-Волинської райдержадміністрації і один Господь Всезнаючий знає, ким він є ще і де…

Я судився з ним у Нововолинському міському суді за:
1) Матюки у його виконанні, (направлені в мою адресу й побратимів) в приймальні міського голови Нововолинська В.Сапожнікова в присутності свідків.

2) Узурпацію влади в Нововолинській міськраді, яка виявилася у призначенні його особи ще й секретарем міської ради, відповідно до наказу (розпорядження) тодішнього міського голови, що є безумовним порушенням Конституції та “ЗУ Про місцеве самоврядування”.
На жаль, тодішні судді НВ міського суду “відмазали” його від адміністративної та кримінальної відповідальності. Нині вони намагалися виправили (не називатиму прізвищ) свої минулі помилки, але непокаране тоді ними зло залишилося навіки. Отже:

Розділ IV
ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ
Глава 1. Загальні умови вступу на державну службу

Стаття 19. Право на державну службу
1. Право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою та яким присвоєно ступінь вищої освіти не нижче:
1) магістра – для посад категорій “А” і “Б”;
2) бакалавра, молодшого бакалавра – для посад категорії “В”.
2. На державну службу не може вступити особа, яка:
1) досягла шістдесятип’ятирічного віку;
2) в установленому законом порядку визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена;
3) має судимість за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

Що далі, Андрію Мироновичу й ваш протеже і “захиснику”, Вікторе Борисовичу Сапожніков? На пенсію та іншу робот не збираєтеся обоє? А треба таки, змащувати свої кар’єристські “лижі”, допоки не пізно.

Останнє редагування 1 рік тому від Анатоль_ БІДЗЮРА
микола
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

подейкують що у Азазеля цапа відбувайла колишнього міського голови дієздатність обмежена

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  микола

Що це означає Миколо? Напишіть, яка дієздатність є обмеженою: фізична, розумова, матеріальна, службово-посадова… Дуже цікаво!

микола
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

чому його взяли цапом?щоб потім уникнути відповідальності за свою писанину

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Для тих, хто ставить мінусові лайки під моїм коментарем: Обгрунтуйте свою незгоду з написаним на основі законодавства України та її Конституції. І назвіться. Скажу так: великого розуму для цього не потрібно. Будь-яка свинота неотесана, може це зробити.

микола
1 рік тому

звідки в нього такі кошти на штраф,він же бідолага на субсидії

Роман
1 рік тому

Бідний…
Як він жити далі буде..

микола
1 рік тому

нарешті корупцію “подолали”

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  микола

А так-таки, так!