Сьогодні на позачерговому засіданні виконкому Нововолинської міськради ухвалили звільнити Сторонського А.М., який тимчасово виконував обов’язки директора КП “Нововолинська центральна міська лікарня”.

Йому закидають грубе порушення трудових обов’язків, що призвело до матеріальних збитків, а саме:  273 тис. грн. недоотриманих доходів за гарантійним забезпеченням договору підряду.

Ідеться про помпезне відкриття відділення екстреної медичної допомоги, яке після капремонту простояло кілька місяців наглухо зачиненим.

Не знаючи, що двері досі замкнені, нововолинець 16 січня привіз туди товариша у важкому стані. Поки шукав ходи-виходи, поки доступився до лікаря, поки викликали потрібного спеціаліста, втратили дорогоцінний час, людина померла.

Багато років поспіль протікає дах семиповерхівки, вже мокріє і п’ятий поверх. Сторонський як заступник міського голови і куратор медицини проблему так і не вирішив. 

Чимало нарікань від населення на якість обслуговування в лікарні. Система управління розбалансована, наголосив Борис Карпус.

 

 

Та й призначив Сторонського колишній міський голова В.Сапожніков із порушенням: видав розпорядження, хоча це мало бути рішення виконкому. 

Завтра на позачерговому засіданні виконкому призначать іншого т.в.о. директора лікарні. Конкурс на заміщення посади директора вже оголошено. 

Ну, а заступниця директора КП Олімпіада Галас перебуває у відпустці.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: