Суд заборонив міській раді відчужувати підвал, який вона продає депутату Климовичу!

5 1155

РАДАР отримав від юриста Віктора Порплиці досить  несподівану, як для Нововолинська, ухвалу міського суду.

ОСББ “Добробут-1”, інтереси якого Порплиця обстоює у суді, домагається скасування рішення Нововолинської міськради про продаж частини підвального приміщення орендареві Леоніду Климовичу.

Цей явно несумлінний орендар, який упродовж десятка років декларував фіктивну мету оренди (“молодіжна політика”) й боргував чималу суму орендодавцю – ЖЕК №3, є депутатом міської ради, головою комісії з земельних і комунальних питань.

 

Так виглядає орендоване майно…

 

Попри спротив мешканців будинку 1-а, що на проспекті Перемоги в Нововолинську, депутат Климович віджав-таки 190 квадратних метрів підвалу під викуп на одній із цьогорічних сесій міськради.

Обурені мешканці подали позов у Нововолинський міський суд.

І от перша ухвала: поки триватиме судовий розгляд, міська рада не вправі продавати, передавати та в будь-який інший спосіб відчужувати спірне майно!

 

 

Ухвалу підписала суддя Ю.Лизун.

Вітаємо мешканців будинку 1-а на проспекті Перемоги з першою судовою перемогою!

 

Міськрада легко віддала Климовичу в оренду фактично все протирадіаційне укриття!

 

А це та сама молодіжна політика, під розвиток якої Климович орендує підвал уже з десяток років…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
4 років тому

О! Надіюсь, нововолинський люд потрошку, хоча й зі скрипом, починає розуміти (із моєї легкої руки :))) ефективність звернень до суду, хай навіть і нашого міського. “ОСББ Добробут – 1” вибрало найбільш продуктивний шлях у досягненні своєї праведної мети. Це Ви, люди, не із Л.Климовичем судилися. А із місцевою владою Нововолинська на чолі із “великим господарником”. Навряд чи Львівський апеляційний суд стане на бік “короля підвалів”. Судді там вже не ті – інстинкт самозбереження запрацював. Слава В.Порплиці! Честь і хвала членам ООСББ! Ну, і судді Ю. Лизун, звичайно.

Гість1
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

Відсудили ви підвал і далі?
Я вам більше скажу народу булоб пофіг на нього як було і раніше
Но наш дружній менталітет переміг “сам не гам і нікому не дам”
Отже тепер ОСББ перебере підвал почистить і зробить щось корисне з нього?
ОСББ насрать що під домами торгівля і зазвичай продавці пісяють там!
Зате молодці підвал відвоювали !
А тепер буду ходити там і дивитися що там збудують !
Жадоба наша губити нас не перестане !

editor
4 років тому
Відповісти  Гість1

ДЕПУТАТ, цлий голова комісії з земельних, транспортних, будівельних і комунальних питань Климович орендував підвал понад 10 років. Результат – на цих фото.
Ніяке ОСББ і тим більше – окремих мешканців туди міська влада НЕ допускала. То які можуть бути претензії до ОСББ? Відсудять і будуть щось робити.
А зараз за бардак і сортир у цьому підвалі відповідають орендар Климович, ЖКП №3, ЖКО, Сапожніков із заступниками й депутатська комісія на чолі з цим орендарем.
Жлобізм Климовича й міських чиновників їх і погубить.

Аміна
4 років тому

Для юриста Порплиці виграти дану справу-це отримати свій зірковий час та визнання.Для багатьох ОСББ не тільки міста ,а країни грамотна юридична підтримка у боротьбі за свої законні права-дуже на часі.Держава фактично “викинула” мешканців будинків у відкрите “море” разом із проблемами будинків,разом із незробленими поточними та капітальними ремонтами та застарілими комунікаціями,а разом із тим не відмовились “славні” чи вірніше-безславні представники влади “захапати” приміщення нежитлові таких ОСББ,ну і ще в будинках ОСББ окрім квартир є і магазини,і офіси,і аптеки і т.д.,які ДУЖЕ вже не хочуть як співвласники сплачути свою частку на утримання будинку.Тому юрист з таких питань на сьогоднішній день-на вагу золота.Хай щастить!!!

Наталия
4 років тому

Люди молодці, приємно за таких, які не бояться і не ліняться щось відстоювати. І головне що в них виходить. Бажаю добитись справедливості!!!