Це трапилось у Володимирі-Волинському в серпні. До місцевого депутата від “Самопомочі”, головного інженера комунального підприємства Ярослава Жука у кабінет прийшли поліцейські, одягли Жуку кайданки, завантажили чоловіка в автомобіль і повезли в лікарню освідувати на алкоголь.

Вміст алкоголю в крові дорівнював нулю!

Викликала поліцію невідь для чого директор КП Анна Рубанова.

– Жук є хоч і непростим у спілкуванні, але чесним і непримиренним борцем з корупцією. Він як кістка в горлі місцевим “божкам”,стверджує депутат Волинської облради Костянтин Зінкевич. – Події розвивались так:

http://radar.in.ua/skandalne-video-knyazhe-misto-gude-zhuk…/
http://radar.in.ua/dyka-rozprava-z-neugodnym-deputatom-mis…/

Ми, звичайно, звернулись до прокурора Волинської області, була реакція, і поліцейським винесли догани.

Після ганебної для поліцейських процедури алкотесту стражі закону ще й склали протокол на Жука про вчинення адмінправопорушень і покликали його до суду.

Ось рішення суду першої інстанції. Читайте. Бо ж місцева преса про це не напише.

У суді знайшли своє підтвердження доводи Жука про те, що “поліцейські зірвали нараду, перевищили свої повноваження, що правопорушення, у вчиненні якого його запідозрила директор, не віднесені до компетенції поліції і вони діяли з перевищенням своїх повноважень… що дії працівників поліції та їхні вимоги були незаконними”.

 

 

Жук вважає, що “подія була замовною і розголошена через засоби масової інформації з метою його дискредитації. Внаслідок протиправних дій дій поліції заподіяно шкоду його здоров’ю та підірвано ділову репутацію”.

СУД ВИЗНАВ ЖУКА НЕ ВИННИМ!

 

 

Як би далі не розвивались події, але ж, Петро Шпига, Арсен Аваков, організуйте для ваших підлеглих якесь таборування з метою юридичного просвітництва, читання Кодексів, відпрацювання змодельованих ситуацій, способів послати на… замовника поліцейських послуг. Або ж звільняйте!

Поліціянти, може, і подаватимуть апеляцію, але мусять знати: хоч би яким потужним був міський голова Петро Саганюк, фактичний замовник цієї розправи над неугодним депутатом, та в результаті виконання таких замовлень у поліціянтів завжди буде “лоховатий” вигляд.

Тиск на всіх учасників процесу був високим, тож Постанову суду корисно читати всім “червоним директорам”! – резюмує Зінкевич.

 

 

РАДАР вітає Ярослава Жука зі справедливим рішенням суду.

Суддя Лященко – на висоті, респект! 

Прочитав сам? Поділись з іншими: