Сусіди чиновника в шоці: йому заважають туї!

36 4642

Днями на РАДАР звернулися мешканці “мерського села”  – вулиці Кобзаря, де оселились і нововолинський міський голова Сапожніков, і його перший заступник, секретар міськради Сторонський.

Люди занепокоєні: їхній новий сусід Сторонський хоче знести зелені насадження, які тут висадили й виплекали всім двором.

Туї нібито заважають йому під’їздити до будинку і паркувати машину.

 

 

А комусь, мабуть, заважає чужа машина попід вікнами.

Зате туї тішать око – справжній європейський дворик!

 

 

Мешканці кажуть: пан велике цабе заявив, що тут за планом парковка, а не газон. І туї йому по… цимбалах.

Двір гуде, навіть збори провели.

Що переможе: здоровий глузд і добросусідство? Чи “я сказав!”?

Зрубаних туй сусіди чиновнику не пробачать, так і просили передати.

Передаємо.

 

Фото – А.Бідзюра

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

36
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
20 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
23 Автор коментаря
Shahtar

А він не боїться що там автомобіль може не встояти, люди вклали зусиль і праці ,а тут можновладці хочуть таку красу знищити .

Kočka

А хто такий, той с… Й? Ніхто. Як і всі хто там сидить. І яких пора мітлой гнать. Туї, прекрасні, гарні, вони змінюють краєвид біля дому. Парковку він потім дістане, особисту. А зараз хай ставить там де всі Люди ставлять. А нє, то корешу в двір хай заганяє. Які проблеми🤔

шахтарі

а чиновник цей ,відомий матюгальник сторонський , який за 13 тис у.о. купив квартиру в новобудові ( на сайті така квартира коштує 40 тис у. о ). на роботі в лікарні , мабуть, тільки рахується але гроші отримує . я розумію що на * землі * грошей більше ніж в лікарні – сторонський розуміє про що я . чи ні пан сторонський ?а на рахунок парковки , на місці мешканців я б його попередив- хай вже візьме спалить сам собі машину. таке життя! так так сторонський ,твої слова. ти часто так кажеш .

Вадим

Якщо зрубає візьміть перекрасіть його авто в колір туї

Невідомо Марина

Люди зробили красоту !!!
А ти Сторонський *****, ******!

Ігор

А чого йому боятись це все бла бла , а ось коли півень прилетить в гості тоді буде боятись

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Звичайно, люди котрі там мешкають доклали безліч зусиль, праці та коштів, щоби ландшафт біля їхнього будинку став дійсно європейським. І тут з’являється якась владна держиморда та починає викладати свої дурні статути – як жити та поводитись. Бо я, бачите, придбав тут квартирку прийшовши на все готове.
Це йому, у випадку здійснення погроз, так не пройде. Втрутиться все місто – і піде з посади, аж зашелестить. Ще й меру на горіхи дістанеться за суцільну бездіяльність і дружбанство. Часи не ті. Феодалізм не проходить.

РАДАР

Квартирку прикупив утричі дешевше, ніж продавали такі самі всім іншим. Сидів би тихенько, поки люди не залучили антикорупційні органи.
Поливав би ті туї двічі на день! 🙂 Іще б якихось саджанців навіз. Ні, ото треба заїстися…

Олександр

“Бидло” – воно таке… Простіть корівки…

РАДАР

Вподобали статтю? Пару гривень сюди! 🙂
Підуть на добрі справи.
Картка Приватбанку 5168 7573 7446 5203.

Лена

для чого писати ці несенітниці? кому він так говорив? хтось щось собі придумав і вже роздули. він що буде ті туї виривати?

РАДАР

Та да, цілий двір придумав.
Ото вже люди, не мають чим зайнятись, один Сторонський їм у голові 🙂

марія олександрівна

я б на місці цих людей вже б ******, все рівно за відкати машину і квартиру придбав – хай знає, що про нього люди думають.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Так, безсовісні люди. Ні щоб привітати пана Сторонського зі черговим, і дуже коштовним надбанням у часи війни із Росією!

Eys

Анатоль, то що людині робити,? Квартира ця , що він купив не тпка дорога, що може бути пересічному мешканцю недоступна…

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Пересічному українцю вона таки недоступна, як не крути. Та й йому вона не по кишені. Там, як вбачається, є корупційна складова.

Eys

Лена я за тебе.

Ммм

Ось на цьому сайті можна подивитися хто отримує субсидію, потрібно ввести тільки правильну адресу житла: https://subsidii.ioc.gov.ua/search/
А за безкоштовним телефоном 0800502757 можна повідомити про факти корупції та незаконно одержаної субсидії вашим сусідом )))

Олег

А Сторонський має субсидію цікаво? Хто знає адресу пробийте.

Небайдужий

Хіба в нього вона одна як що то ця вже мабуть третя.

Ульріх

Все правильно, там має бути один туй , сам Сторонський.

Народний Месник

Сторонський і Сапожніков орендують за копійки міськвиконкомівські гаражі на проспекті Дружби, 27.
Джуе зручно, недалеко від дому.
Але, видно, йому того мало. Зазіхнув ще й на майданчик під будинком.

комунальник

гаражі хороші, з опаленням… безкоштовним, за рахунок міськвиконкому

РАДАР

А шо, ДОСІ орендують? Років ’13 чи 14 минуло, відколи пильна громадськість це виявила… Невже ДОСІ?

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

З міськрадівськими гаражами потрібно щось робити. Можливо, йти із громадською перевіркою, а потім викликати поліцію із Луцька, як у 2005 році. Наші держиморди, у Нововолинську, взагалі втратили всілякий страх, совість, честь і гідність. Для початку потрібно написати В. Сапожнікову інформзапит – у скільки обходиться у місяць, утримання панських гаражів. По пунктах: опалення, електроенергія, зарплата прибиральника, хто орендує бокси, і за скільки тощо. Провести загальні збори громадян, на яких проголосувати рішення вилучити це комунальне майно. Цілком імовірно й те, що гаражі вже давно таємно приватизовані і перепродані іншим власникам, для замітання слідів. Як це було зроблено із іншою нашою, громадською власністю.… Читати далі »

читач

Не знаю, чи орендують юридично, але фізично їхні машини там стоять.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

А конкретніше можна? Чиї МАШИНИ? І СКІЛЬКИ? Службові чи ПРИВАТНІ? Не бійтеся. Повідомте анонімно. Вам нічого не загрожує. Ми перевіримо, як у 2005-му. І зробимо висновки.

читач

Службові міськрадівські.
Також приватні Сторонського (сіра Hyundai Sonata) і Сапожнікова (чорна Skoda Superb).
Приватна машина Сапожнікова з вигляду така ж, як і службова, от тільки, в номері одна літера не така. Спеціально дві однакові машини купував.

АНАТОЛЬ_ Бідзюра

Немає нічого таємного, що не стало б явним. В. Сапожніков завжди хитруном був, аж 20 років дурячи всіх нас. І продовжує. Шкода, що я не можу прикріпити до коментаря фото передвиборчих біг-бордів із його “крилатими” цитатами. У тім числі й ті, де він довільно трактує Біблію.

Сусід

Сапожніков, мабуть, свою вже в себе в гаражі ставить.

добродій

ось і взнав цей матюгальник ,що про нього народ думає . не соромно сторонський ходити в нововолинську і дивитись людям в очі ? але ж все коли небудь кінчається…і твоя каденція вже скоро закінчиться і тоді прийдеться продавати все нажите * непосильною* працею , і туї назад висаджувати , і землю повертати , яку ти роздерибанив будучи секретарем , і ще багато чого…

РАДАР

А хіба він туї вже теє?.. зніс?

валентина

Зажерся наш пан… мабуть, парковку з собою забере туди…

РАДАР

Зверніть увагу на нове опитування. Праворуч на сторінці.
Ваш варіант? 🙂

біг-морд

Сторонський із туями явно рулить 🙂 🙂 🙂 Може, справді його біг-пик там повісять?

Небайдужий

Паркінг теж потрібен, тільки питання, чому його не зробили і не здали разом з будинком, а тільки зараз, коли благоустроенно, починаються дебати, з туями вид дуже прекрасний,