Священика ховають завтра. Як допомогти родині

9 6866

Людяний, простий, а водночас дуже ерудований.

Умів добрим словом підтримати кожного.

Був безвідмовним і сильним у вірі душпастирем. 

Отця Віталія (Ковальчука), який зцілював людей спочатку фізично – коли працював хірургом у міській лікарні, а згодом – духовно, наше місто запам’ятає саме таким.

Світлим.

 

 

Поховають його завтра біля Низкиницького монастиря.

Заупокійна літургія почнеться о 8-й ранку. 

 

 – Милий віруючому серцю, рідніший, ніж брат, справжній пастир, духовний наставник і помічник.

Його чиста душа й велике серце вміщали всі наші тяготи і печалі. Його гаряча молитва витягувала з гріховного дна людські душі…

Тепер він на небесах, молиться за нас, грішних, перед Господом.

 

 

Так написала про отця Віталія його парафіянка Світлана Шевчук.

Вона ж повідомила РАДАРУ номер карти ОЩАДБАНКУ для вдови священика – Світлани Ковальчук, матері шістьох дітей.

Хтось із них уже дає собі раду. А інших треба ставити на ноги. 

Краяни, можемо допомогти родині цього непересічного священика хоча б так:

Карта ОЩАДБАНКУ!

5167 8032 0815 6187,

отримувач – Світлана Ковальчук.

 

 

Спочивайте з миром, отче.

Ви щиро й невтомно намагалися врятувати наші душі.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
9 Автор коментаря
Жанна

Батюшку любили все. И даже ,если кто- то не любил ,то все равно любил ,просто на всех Батюшки не хватало.Отец Виталий был приветлив ,отзывчив ,доступен.Необыкновенно образован и любил Господа , молился ,как Монах.
Будучи молодым священником ,после мединститута он лечил словом. Сколько людей пришло в Храм,сколько семей пришло в Храм!Батюшка ,не верится ,что Вас нет. Искреннее сочувствие родным и особенно Матушке. Помоги вам Господи в эту трудную минуту.Вечная память дорогому отцу Виталию. С любовью и скорбью,семья Ваврисевич

Сізо

Царство небесне.

Світлана Ковальчук

Дуже дякую за теплі слова і матеріальну підтримку. Хай Господь верне сторицею.
Уклінно прошу молитв за новопреставленого протоієрея Віталія.

Оксана

Вічна пам’ять, дорогий наш протоієрей Віталій, ми всі вас любили, ви для нас були духовний наставник і помічник, завжди розуміли й наставляли нас на путь істинну. Батюшко, не віриться, що вас уже немае з нами.
Прийміть, матушко, співчуття наші.
Вічна пам’ять дорогому протоієрею Віталію.
Сумуємо.
Сім’я Прокопчуків.

Катерина

Жаль таку світлу людину. Я взагалі, якщо чесно, черствувата, розчулити мене важко, а іноді й неможливо. А тут… Ну щоразу читаю і такий ком в горлі, сльози на очах. Мені він доню хрестив. Жаль родину, розумію їх біль, недавно втратила брата, зовсім молодим пішов((
Єдина надія – що там йому краще, там він з Богом!
Закликаю допомогти жінці з дітками, адже знаю як це важко!
Кому скільки не шкода, хто скільки може. Зі світу по нитці, як то кажуть…

Світлана

Чуйні, милосердні, жертовні люди відгукуються на чуже горе, як на власне. І співчувають дієво. На противагу, керуючому Володимир-Волинською і Ковельською єпархією. Невже цілий митрополит Володимир, спромігся передати родині батюшки матеріальну підтримку? Невже співчуття єпископа, лишилися тільки словами прес-служби єпархії? Невже архиієрей, успішно виконав службовий обов’язок – допомоги родині свого найкращого клірика?

бабушка Кати

Светлана, Вы конечно извините меня, но – насколько я знаю – Владыка В.Волынский и Ковельский о. Владимир вчера 10 января проводил Литургию (утреннюю) в Святогорском Свято-Успенском Храме в Зимно, а сегодня там был Блаженнейший Митрополит УПЦ о.Онуфрий! и я думаю – я уверена, что только по-этому Владыки о.Владимира не было на похоронах нашего всемилюбимого БАТЮШКИ ВИТАЛИЯ – ЦАРСТВИЕ НЕБЕСНОЕ ему и ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ! и я уверена, что Владыка молился за него – а для спасения ДУШИ это главное!… поймите меня правильно – я не пишу как “адвокат” – священник в этом не нуждается! но……..!!! “НЕ СУДИ……” …. а насчет помощи……… Читати далі »

Олег

Блаженійший, Владика, Його Високопреосвященство, Його Блаженство, Преподобний, Святійший, а Бог просто Святий. Як же люди хочуть титулами відрізнятись вищістю від Бога.

Олександр

Пані Світлана чому ви пишите не правдиву інформацію, владика підтримав матушку і родину фінансово а був відсутній по причині хвороби.