Сюжет для прокурора. Сміття зі стадіону скидають у кар’єр!

6 1038

Стадіон у Нововолинську ремонтує луцьке ПП “Транс-Дор-Сервіс”. Усі роботи виконує саме ця фірма.

Про це заявив заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу “Шахтар” Валентин Бортнічук.

Він же категорично запевняв РАДАР, що весь знятий асфальт складують на спеціально відведеному майданчику і почасти використають для ремонту стадіону.

Почасти, завважте.

А куди дівається основна маса асфальту, знятого разом із грунтом?

Біля колишнього цегельного заводу в Нововолинську є глиняний кар’єр. Він занедбаний і закинутий, як і завод, але якісну глину можна видобути саме тут.  Власне, на його покладах і працювала цегельня.

І от днями мешканці помітили тут вантажівку, яка висипала землю.

Інші нововолинці бачили, як самоскид виїздив незадовго перед тим зі стадіону – в напрямку кар’єру.

Тепер поміркуймо.

У кошторисі на все є тариф: на  те, щоб вибрати грунт, повантажити, вивезти, розвантажити на полігоні промислових відходів.

Грунт із домішками асфальту і щебеню – це будівельне сміття. Його місце – лише на полігоні.

Можливо, за документами сміття вже там і лежить?

Насправді насипане біля кар’єру і чекає на трактор, яким його загорнуть униз.

Ми двома руками за раціональне використання залишків асфальту. Дорога на вулиці Нестерова, приміром, – це дорога жахів. І таких жахів у місті навалом.

Люди просять бодай підсипати, якщо коштів у бюджеті вистачає лише на хронічне асфальтування дороги перед міськрадою.

Але не треба дурити ні РАДАР, ані міську громаду байками про те, що луцька фірма все робить чікі-пікі згідно з нормативами.

Тому надсилаємо цю публікацію у прокуратуру. Хай розбираються. Заразом хай з’ясують, хто ж вивіз старий асфальт зі стадіону на вулицю Чехова.

Наталя Камишникова 

У ТЕМУ:

Шахер-махер Коптюка. Бомба!

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ці роботи, виконувані підрядною фірмою, повинен контролювати замовник який і найняв його. Або місцева влада. Дармоїдів там вистачає. Луцьке ПП могло й не знати про існування кар’єру. “Доброзичливці” підказали чи, вочевидь, хтось домовився про “відкати”, як це ведеться? Як би там не було, у всій цій історії проглядається корупційна складова. Цікаво чи пан прокурор, який курує Нововолинськ від Володимир-Волинської міжміської прокуратури, знову не наважиться розпочати якісь дії по захисту екології у нашому багатостраждальному місті? Щось забагато, останнім часом, стало у нас беззаконня, ви не помічаєте? То неадеквата ніяк не можуть притягти до відповідальності – ось скільки вже часу, то закривають резонансні кримінальні справи, відкриті на міських владних бугаїв. Зокрема за невиконання рішень судів. Ви зауважили? А то ми можемо й збунтуватися.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Можемо! Американці і, майже, увесь світ збунтувались проти расизму через свавілля поліції і вбивство під час арешту Джорджа Флойда і інших темношкірих американців, а також аборигенів Австралії. А ми нічим не гірші і маємо повне і невід’ємне право на протест, гарантоване нам Конституцією України. Ми вже протестували на Майдані і вигнали Януковича

Сусід
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

той афроамериканець був під кайфом, був неодноразово судимий за зберігання наркотиків. розбійний напид зі взятам заложників, торговлю наркотиками. На даний час чорношкірі в США громлять та грабують магазини, бють білошкірих, Ви перш щось писати хоч подумайте до чого закликаєте.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Сусід

Так я ж і подумала. Не усі протестувальники щось громлять. Є ідейні і мирні протести. І там багато білих протестувальників поряд із темношкірими протестувальниками. І одні одних вони не б’ють. Ви перш ніж писати розберіться, бо білий поліцейський задушив , практично вбив при спробі арешту темношкірого громадянина. Навіть кримінальне минуле підозрюваного не дає права поліцейським затриманого вбивати, особливо що ще не було суду і у тому штаті немає смертної кари. У поганому становищі знаходяться не лише афроамериканці, а і вихідці із Латинської Америки. Це Америка зсередини. Перегляньте відео на Now This. Мирні протести не страшні, просто і білі( а там є білі!)і темношкірі грабіжники прикриваються мирними протестами. Люди не діляться на хороших і поганих за кольором шкіри.
І прошу дуже – напишіть щось об’єктивно хороше про нашу місцеву владу і поліцію, особливо після останніх подій у Нововолинську із громадянином Зоткіним і задіяними у цій справі правоохоронцями. Бо у мене особисто є власний негативний досвід і враження по діяльності і влади і поліції і я можу перерахувати які саме для цього причини.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

За останніми повідомленнями американські протестувальники ведуть мову про шляхи реформування поліції, тобто стару поліційну систему геть! Нам тут у нашому місті це дууууже потрібно

Педро
2 років тому

О поїду позбираю щебня,асфальта,хоч трохи болото біля дому закидаю