Тітушки, Рожелюк, брехня. Збори “Прикордонника” провели з кричущими порушеннями

11 2565

Про це зібрання чомусь промовчали всі місцеві засоби. Хоча інтрига тут іще та, задіяні найвищі чиновники Нововолинська, а битва за дачне кермо досягла опупею – переміг ставленик Сапожнікова

РАДАР надасть вам ексклюзивну інформацію та відео! 

Розповідає голова ревізійної комісії садівничого товариства “Прикордонник” Ірина Чужикова:

– Поділюся враженнями від так званих зборів садівничого товариства “Прикордонник”. Враження вкрай негативне.

На зборах були присутніми не більше 280 членів товариства, і то не факт, бо членські білети при вході так ніхто і не перевіряв, хоча це було заявлено в порядку денному.

Як і очікувалося, збори пройшли за добре спланованим сценарієм. Зі всіма потрібними атрибутами: підтримкою міської влади (для ваги), добре підготовленим і проінструктованим головою зборів, тітушками і потрібним електоратом. Головуючий давав слово тільки потрібним, а непотрібних, які все ж таки домоглися говорити, грубо переривав.

Коли виступав Сергій Солтан, весь час робив йому зауваження, навіть підвищував на нього голос. Вимагали звіт від Солтана, а прозвітувати не дали. Та й не збиралися його слухати, бо за сценарієм Веселових звіт Солтана мав бути незадовільним.

А йому було про що розповісти, бо при його керуванні масив працював нормально, були і світло, і вода, всі рахунки вчасно проплачувалися, не було ніяких заборгованостей!

Голова зборів відкрито збрехав, що Солтан був зареєстрований у держреєстратора за підробним рішенням загальних зборів!!! Але ж збори 2018 р. такі самі, як і 2017 р.: майже такий самий порядок денний, така сама кількість людей присутня, отже, ці збори теж будуть підробними!

Тітушка зі свого місця вигукував образливі слова, а йому ніхто не робив зауваження. А наприкінці взагалі обізвали людину безпідставно!

 

 

Коли вийшла звітувати голова ревізійної комісії, та сама ситуація: головуючий весь час переривав, не даючи договорити, вказував, про що потрібно говорити, а про що – ні, весь час нагадував про регламент. Хоча потім, коли звітував Веселов, люди ледь не поснули. Всі позіхали, а він говорив і говорив  – понад 40 хвилин.

Так само як і звіт Солтана, звіт ревізійної комісії був їм не потрібен, рішення про незадовільну роботу ревізійної комісії ухвалили завчасно. А те, що Веселови не допустили ревізійну комісію до жодного документа, людей не збентежило. Що звіт про фінансово-господарську діяльність Веселова зачитала бухгалтер, теж нікого не здивувало, хоча свою  особисту роботу й діяльність свого роботодавця, який платить їй зарплату, вона об’єктивно  оцінити не могла!

Звіт пані Ліщук про роботу правління взагалі був ні про що – пусті слова без ніякого змісту. Коли люди почали вимагати нормальний звіт, головуючий відзвітувався за правління як зміг.

Єдине, що Веселовим не вдалося на цих зборах, то це збільшити плату за членські внески. Хоча підставна людина й висунула пропозицію підняти внески до 300 грн., а головуючий старанно мусолив це питання, присутні проголосували залишити внески 250 грн.

Коли дійшло до голосування, то взагалі обуренню не було меж – руки піднімали чоловік 50-60, а рахували 150 голосів. Бабці на задніх рядах піднімали руки, а потім одна в одної перепитували, за що ж вони щойно проголосували.

Прийшов чоловік із останніх рядів, сказав, що там нічого не чути, з яких питань голосують, але на це ніхто не звернув уваги.

 

 

Проте найбільше обурила позиція міської влади. Присутній на зборах пан Рожелюк у своїй промові виказав незадоволення нашим статутом. Мовляв, дуже заважає роботі масиву пункт статуту, який буква в букву відповідає законодавству: “Загальні збори членів садівничого товариства правомочні вирішувати питання, якщо на них присутні більше половини його членів, а збори уповноважених – за наявності не менше двох третин уповноважених”.

Ще пан Рожелюк підтвердив, що Веселов і компанія неодноразово зверталися до міського голови за допомогою у працевлаштуванні Веселова головою масиву і отримували від нього поради (чи ж тільки поради?). І це при тому, що закон забороняє міській владі втручатися у роботу громадських організацій!

Пан Рожелюк запевнив присутніх: хоча їхні збори є неповноважними, проте рішення, ухвалені на цих зборах,будуть законними!

А електорат зазомбовано слухав і плескав у долоньки.

 

 

Але хочу сказати, що це не статут поганий! Закон передбачив можливість проведення зборів для таких ситуацій, як наша. Це збори уповноважених! Кожний член товариства, який постійно бере участь у зборах, може спитати згоди тих дев’яти членів, які не беруть участі у зборах, щоб вони уповноважили його представляти інтереси на Загальних зборах.

І нічого складного тут немає, просто потрібно провести роботу серед членів масиву. Правління 2017 р. уже почало роботу над цим питанням, але не судилося…

Не обрали, а затвердили з папірця новий склад правління, новий склад ревізійної комісії. Людей, яких ніхто не знає і ніхто не пропонував. Голосували ЗА весь час 80-120 осіб, решта взагалі не голосували ні за, ні проти, але рішення приймались як проголосовані більшістю.

Як можуть 120 чоловік бути більшістю з 280? 280-120=160. Тобто 160 не голосували, а це більшість, і рішення не могли бути ухвалені!

Не обрали, а затвердили голову масиву Веселова! Хоча люди мали право саме на обрання з кількох кандидатур. І це “затвердження” теж обурювало людей, які висловлювали свою думку членам президії. Але на них там не зважали.

Збори були неповноважними ще й тому, що за оголошений ведучим порядок денний проголосували лише 104 особи, які тримались у залі одного кутка. Хто вони – невідомо, бо членських квитків ніхто не перевіряв і членів товариства не реєстрував.

І взагалі невідомо, скільки дійсних членів масиву взяли участь у зборах. На вогник зайшла навіть прибиральниця, яка від нудьги вирішила проголосувати, і її голос теж був зарахований.

 

 

Те, що протокол цих зборів буде сфабрикованим, можна не сумніватися, але є відеозапис, де все зафіксовано. Очевидно, що Веселови мають покровителів від влади, якщо не бояться судів. Але хочеться вірити в об’єктивність і незалежність наших судів, беззаконня має бути покарано.

P.S. Я  впевнена, що з головою Веселовим масив аж ніяк не процвітатиме. Забулося всім, як він керував з 2012 по 2015 рр. Після такого керування ані дротика іржавого на масиві не залишилось, ані документів, щоб довести неправомірність дій правління, де секретарем була пані Веселова.

Ділянки, які тоді продавалися направо й наліво, деякі дачники досі не можуть повернути. А хочеться вкладати зусилля в те, що приноситиме радість і задоволення, у те, що матиме перспективу.

 

Ірина Чужикова, голова ревізійної комісії

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АНАТОЛЬ_
4 років тому

А чи не можна було всім хто не голосував чи голосував “проти”, демонстративно вийти геть? І залишити Рожелюка та Веселова із своєю компанією.

Ірина
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Мєнталітетет не той. Більшість приходять подивитися як на шоу. Решта впевнені в фальсифікаціях і тому вважають марним голосувати.

Олександр
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Придумати можна багато чого….але з ким? Маразм.

Олександр
4 років тому
Відповісти  Олександр

*Розумники*,які *мінусують* ,можливо ви хочете краще написати як сумма внесків формується,скільки куб технічної води коштує? Чи хтось поясне,чому я маю оплачувати *бізнесменів*.?Чи Рожелюк хоче пояснити,чому на дачному масиві ведуть бізнес?

Інна
4 років тому

Після тих зборів Веселови пішли до держреєстратора реєструвати новий статут! Хоча на зборах говорили тільки про те, щоб зібрати комісію для обговорення змін до статуту! Добре, що держреєстратор на пішла на порушення законів і не зареєструвала підробний статут та рішення тих зборів де затвердили Веселова головою масиву.

editor
4 років тому
Відповісти  Інна

Отак підставляють людину на державній службі заради своїх та мерських інтересів. А її в разі грубого порушення Мінюст звільнить – і хто заступиться? Веселов, Веселова чи Ушарук із Рожелюком?..

Наталія
4 років тому

Не знаю хто там краще керує масивом. Але 2 роки тому нашу ледь не забрав сусід. У нас 2 роки було неплачено внески. В родині сталось горе і було не до дачі. Забули, думали оплатимо пізніше, адже раніше так робили платили за кілька років бувало.
Але при новому правлінні все змінилось. Одного дня навесні 2016 року ми приїхали на дачу , а в нас покошена трава , земли деякі кущі і сусід нас ошарашив , бо інший сусід вже почав хазяйнувати на нашій території і похвалився , що дачу нашу вже оформив на себе.
На щастя оформлення було ще в процесі і ми відстояли свою дачу . До речі з хорошим двоповерховим цегляним будинком з ремонтом.
Сусід казав що заплатив наш борг і біля тисячі зверху за цю оборудку, ще натякав що ми йому це винні…

Позаминулого року проривало трубу з водою і нам давали кусок гуми щоб ми собі перемотували, ось так… минулого року те саме і звичайно зварювальних робіт так і не було . Просто кілька місць з намотаною гумою на трубі.

Одне ,що дійсно видно , багато де в ровах почистили від кущів і дерев. А дороги між лініями без змін , важко проїхати і машиною і каляскою з дитиною ..

editor
4 років тому
Відповісти  Наталія

Люди, які втратили дачі за головування Веселова, можуть вам лише позаздрити. Вони свої дачі досі не повернули.

editor
4 років тому

Марія: Пані Ірино, я в захваті від вашої мужності , а закон на стороні народу. Тільки молоді зможуть розігнати цю самопроголошену зграю, а пан Рожелюк хай валить на пенсію!

анти чобіт
4 років тому
Відповісти  editor

може, краще у буцегарню?

цікаво
4 років тому
Відповісти  анти чобіт

І в ск ільки внесків щорічно обходиться дача ?