Суботній день для них обох почався гарно. Один збирався підлити городину на дачі, інший віз сина на хрещення в Бузі. 

Та о пів на десяту вони не розминулись на дорозі…  

На РАДАР звернулася працівниця одного з нововолинських заводів. Повідомила: 6 липня батько її колежанки внаслідок ДТП опинився в реанімації.

Його родині, яка щодня витрачається на ліки, водій автобуса не допомагає.

Ми коректно оприлюднили цю інформацію, запросивши до коментування всіх, хто знає про подію.

Першою зателефонувала знайома водія. Розповіла, що її чоловік виїздив на місце автопригоди і посприяв, аби  потерпілому якнайшвидше зробили комп’ютерну томографію. Тому вона знає: 800 грн. за КТ сплатив водій.

Поспілкувалися ми і з водієм. Василь їхав із села Низкиничі на Буг, де мало відбутися хрещення сина. В автобусі перебували родичі, друзі.

Приблизно за 500 метрів до зупинки “Шахта №9” Василь почав обганяти велосипедиста. А той зненацька звернув із дороги ліворуч. Ударився об автобус, упав.

Як усе було – бачили не лише пасажири Василя, а й люди зі Львівщини, що їхали в зустрічному напрямку. Слідчий із Іваничівського відділу поліції усіх їх у рамках кримінального провадження допитав.

 

Сюди Василь не доїхав

 

Можливо, десь отут?

 

А щодо допомоги – Василь родині потерпілого її одразу запропонував. За томографію сплатив його друг, бо водій тоді перебував на місці ДТП, надавав пояснення поліції.

Того ж дня, у суботу, біля нововолинської лікарні поспілкувалися зо двадцять хвилин, обмінялись номерами телефонів.

Давати готівку у таких випадках недоцільно, вважає Василь, треба мати підтверджувальні документи. Домовилися, що кошти він перекаже на картку, яку відкриє дочка потерпілого Оксана .

Учора він питав, чи вона це зробила. Ще ні.

Оксана, на відміну від Василя, була небагатослівною. Батькові 70, їхав із Нововолинська на дачу, до тями не приходить, лікарі нічого не кажуть. Картку банківську відкрила сьогодні, зараз повідомить реквізити водію.

Колежанка ОксаниТетяна по обіді поінформувала РАДАР, що кошти вже надійшли.

Батькові Оксани бажаємо одужання. 

ОНОВЛЕНО!

Від читача отримали фото ймовірного місця ДТП:

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: