Той їхав на дачу, той – на хрещення. ДТП біля шахти. ОНОВЛЕНО

63 4781

Суботній день для них обох почався гарно. Один збирався підлити городину на дачі, інший віз сина на хрещення в Бузі. 

Та о пів на десяту вони не розминулись на дорозі…  

На РАДАР звернулася працівниця одного з нововолинських заводів. Повідомила: 6 липня батько її колежанки внаслідок ДТП опинився в реанімації.

Його родині, яка щодня витрачається на ліки, водій автобуса не допомагає.

Ми коректно оприлюднили цю інформацію, запросивши до коментування всіх, хто знає про подію.

Першою зателефонувала знайома водія. Розповіла, що її чоловік виїздив на місце автопригоди і посприяв, аби  потерпілому якнайшвидше зробили комп’ютерну томографію. Тому вона знає: 800 грн. за КТ сплатив водій.

Поспілкувалися ми і з водієм. Василь їхав із села Низкиничі на Буг, де мало відбутися хрещення сина. В автобусі перебували родичі, друзі.

Приблизно за 500 метрів до зупинки “Шахта №9” Василь почав обганяти велосипедиста. А той зненацька звернув із дороги ліворуч. Ударився об автобус, упав.

Як усе було – бачили не лише пасажири Василя, а й люди зі Львівщини, що їхали в зустрічному напрямку. Слідчий із Іваничівського відділу поліції усіх їх у рамках кримінального провадження допитав.

 

Сюди Василь не доїхав

 

Можливо, десь отут?

 

А щодо допомоги – Василь родині потерпілого її одразу запропонував. За томографію сплатив його друг, бо водій тоді перебував на місці ДТП, надавав пояснення поліції.

Того ж дня, у суботу, біля нововолинської лікарні поспілкувалися зо двадцять хвилин, обмінялись номерами телефонів.

Давати готівку у таких випадках недоцільно, вважає Василь, треба мати підтверджувальні документи. Домовилися, що кошти він перекаже на картку, яку відкриє дочка потерпілого Оксана .

Учора він питав, чи вона це зробила. Ще ні.

Оксана, на відміну від Василя, була небагатослівною. Батькові 70, їхав із Нововолинська на дачу, до тями не приходить, лікарі нічого не кажуть. Картку банківську відкрила сьогодні, зараз повідомить реквізити водію.

Колежанка ОксаниТетяна по обіді поінформувала РАДАР, що кошти вже надійшли.

Батькові Оксани бажаємо одужання. 

ОНОВЛЕНО!

Від читача отримали фото ймовірного місця ДТП:

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

63
Коментуймо!

3000
14 Коментарі теми
49 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
19 Автор коментаря
Анонім

Оксана має бути вдячна за допомогу , бо батько сам винен

Тетяна

А ще Оксана має подякувати, що батька збили…

Олег

А ви вже знаєте винуватця ДТП? Може бути 2 варіанти, або велосипедиста збив автобус, або велосипедист врізався в автобус. І це 2 великі різниці. При тому, в обох випадках, лікування покриває обов’язкове страхування відповідальності.
А не вимагати гроші в людини, для того є суд і якщо водій винен і страхова не заплатить, то суд змусить відшкодувати всі витрати. А зараз, коли водій платить, а винуватцем буде велосипедист то тоді кошти потрібно повертати і ще заплатити за пошкодження автобусу.

перехожий

яке хрещення піст

Вікторія

У віруючих певних конфесій посту немає. Скоріше за все хрещення відбувалось у р.Буг.

Тетяна

І хочу додати- не нам з вами вирішувати хто винен, на це є відповідні служби! Почекаємо, час покаже…

Він

Шановний Анонім, а Ви суддя? Вже встановили винуватця ДТП?

ссс

Виходить, велосипедист винен
Я не розумію тоді, чому водій автобуса взагалі щось винен

РАДАР

Виходить, ви не зрозуміли, про що тут ідеться.
Хто винен – установить слідство, вирішить суд.
Зараз вбачаю одну-єдину проблему – щоб потерпілий вийшов із коми. І вижив.
Це зрозуміло?

Прохожий

Проблема тільки в тому що не булиб то віруючі не булоб цієї статті і такого ****

РАДАР

Проблема тільки у вашій голові. Людина – в реанімації.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви боїтеся назватися своїм справжнім іменем. Тобто, уникаєте якоїсь віртуальної відповідальності за щось. А до чого тут віруючі? Я теж віруючий – православний християнин. Не боюсь і не брешу.

Антоніна

Вимаганням попахує. Потім скажуть – дає гроші значить винен.

РАДАР

У вас дуже специфічний нюх, даруйте. Мені тут попахкує лише прагненням Тетяни до справедливості й людяності.
А водій добре усвідомлює, що суд врахує надання/ненадання грошової та іншої допомоги. Дай Боже, щоб потерпілий вижив.

Тетяна

Шановні брати та сестри( ви ж себе так називаєте), проповідники правди і людяності!!! Як не соромно? Скільки обману і бруду у ваших коментарях, а допомога? Ви чекали П’ЯТЬ днів, щоб дочка відкрила карточку ( доречі вона кожного дня співпрацює з банками), публічного звернення про допомогу чи можливо чогось іншого??? Ліна, ви хоч розумієте що ваша брехня неспівпадає з свідченями самого водія??? На сьогоднішній день свідками по кримінальній справі ( я так розумію) є лише ваші родичі і друзі, які їхали на хрещення і ,нібито,уважно дивилися на дорогу. Ми кругом згадуємо про хорошого друга водія- нажаль неможу прокоментувати оскільки триває слідство.… Читати далі »

Вікторія

Пам’ятаєте історію з Біблії про доброго самаритянина, Антоніно? Цей чоловік просто йшов дорогою, коли побачив пораненого чоловіка на дорозі, допоміг йому, довів до найближчого житла, оплатив догляд…як, на Вашу думку, цей милосердний самаритянин був винен у тому, що чоловік лежав поранений серед дороги, лише тому, що подбав про нього та навіть витратив гроші для його порятунку?
Можна навіть освіжити у пам’яті та перечитати цю повчальну і та незаслужено непопулярну історію серед людей, насамперед серед віруючих.

Антоніна

Так я її читала. Хороша історія про добровільний жест доброї волі.

Вікторія

Читали…як байку? І на питання не відповіли, тому, що не зрозуміли ту хорошу історію чи тому, що злукавили?
Своє питання я поставила тому, що Ви стверджували, що: “Потім скажуть – дає гроші значить винен.”
Повторю питання: Чи може вважатись самаритянин винним у каліцтві людини, яку зустрів на дорозі, лише на підставі того, що не залишив її у небезпеці, допоміг їй та оплатив догляд за цією людиною?

Н.О.

Якою глибоко віруючою людиною можна себе називати, і в якого Бога цей водій вірить, якщо сталася у людини біда: її збив автомобілем, і лишив на одиниці з великим горем навіть якщо цьому чоловіку 70 років.
А де ж та любов до ближнього?

Андрій

Оскільки я був на ДТП і підїхав туди разом з поліцією то винен не водій і поліції вже 1000% висловина пояснення на рахунок цього… слідство встановило винуватця.. но є куча нюансів… і те що ви в коментарях сидите і ображаєте віруючих то це не по людські! Чиї діти ходили в табір коли стояла палатка в міському парку?! Хто з ними проводив час?! І це просто ніхто нічого не збирав ніякі кошти! А так шоб світ добрішим став.. шоб діти міста могли провести час добре а не ширялись по стройках! Всі такі розумні зібрались тут і пишуть брєд…. да чоловіка жалко… Читати далі »

Вікторія

А з якого боку тут прибирання міського парку і п’ятачка до скоєного ДТП, та постраждалого чоловіка у комі?
З Вашого коментаря виходить, що за те, що віруючі прибирали парк, п’ятачок, розгорнули табір, вони тепер можуть збивати людей?
Я в легкому шоці.

Андрій

В якому ви шоці?! Ви парафіните людей які взагалі не винні!!! Те що ви певне з родини потерпілих то не потрібно тут захищатись! Похила людина ххала на велосипеді і зненацька почала перетинати дорогу! Що вам ще не ясно?! Чи ви вже настількі отупіли?! Поїдьте і подивіться на дорогу! Тормозний шлях ще видно! Водій автобуса щупинився на щустрічній смузі і ізза людей які їздять по обочинах дороги часто таке трапляється!!! Якби по зустрічній смузі летіла якась машина я впевненний шо чоловіка якій в лікарні непозбирали б! І не иільки його а й пасажирів автобуса! Не були не бачили і жичуть слузами… Читати далі »

Н.О.

Андрію, а чому Ви не хочете опинитися на місці дочки?
А для того, щоб не рвати п’яту точку, є написані ПДР

Вікторія

Дякую, Радаре, що ЦЕЙ витвір “віруючих” надрукував.)) Цікаво, у що саме вони вірують?
На мою думку, цього “шедевра” достатньо, щоб зрозуміти усю “душевність” та “любов до ближнього”, цих “добрих самаритян”, простигосподи.
П.С. Багато нових слів взнала. Вислів “сосали гроші” порвав мене на шматки. Філологи можуть писати дисертацію. Лексикон у “віруючих” дуже багатий. Не приведи життя зустрітись з такими на дорозі…не пощастило дідусеві. За що його так парафінять ці “божі люди”?
П.П.С. Я навіть того дідуся не знаю.

Анатоль_ БІДЗЮРА

До часу, допоки не зникне стара гвардія – місцева влада з Нововолинська, ніякими таборами й наметами та “проведенням часу” із дітьми ви стратегічно не вплинете ні на що і не покращите криміногенну та іншу ситуацію в ньому. Хіба що, локально. Тут живе зло – у самій системі місцевої влади, у її кадровому контингенті, у його совдепівсько-авторитарному світогляді, комуністичному минулому старих чиновників тощо. Я не скажу, що ваші потуги є голосом волаючого в пустелі і все що ви робите, безумовно залишає якийсь праведний і добрий слід у душах та серцях дітей. Який потім знівельовується повсякденною дією кривди та корупції у школах,… Читати далі »

Він

Не знаю, як “просувається” слідство по даній ДТП, але хочу висловити свою думку. Місце події – це Т-подібне перехрестя, перед яким встановлено попереджувальні знаки “Прилягання другорядної дороги” (1.23.1 та 1.23.2), як з однієї сторони перехрестя, так і з іншої. 1. Обгін на перехресті ЗАБОРОНЕНО! (14.6 а ПДР). 2. Перед початком обгону водій повинен переконатися в тому, що водій ТЗ, який рухається попереду по тій самій смузі, не подав сигналу про намір повороту (перестроювання) ліворуч (14.2 б ПДР). 3. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), і припиняти негайно після його закінчення (подавання… Читати далі »

РАДАР

Фото місця ДТП (хоча б із гугл-карти) можете скинути? Сюди: info@radar.in.ua

Олег

А ДТП сталося прямісінько на перехресті?

Олег

І я вам скажу, що неважливо хто з учасників ДТП винуватий, не нам в цьому розбиратись, є відповідні органи для цього. Але суть цієї події така, що потерпіла сторона вимагає грошей. Водій автобуса в любому випадку платити потерпілому не повинен, так як є ОБОВ’ЯЗКОВА страховка на такі випадки і страхова має покрити всі витрати на лікування потерпілого, а так “зіб’єм” гроші з водія і страхова ще виплатить. А якщо і правда вийде, що винуватий велосипедист то що, кошти повертати будете?

Олег

І ще є така думка, про “Обгін на перехресті ЗАБОРОНЕНО!” обгін кого заборонений на перехресті? Обгін велосипедиста на перехресті прилягання другорядної дороги дозволений, якщо велосипедист рухається в попутному напрямку. Чи по вашому при приближенні до перехрестя коли там їде велосипедист треба зупинитися і їхати за велосипедистом 10км в час, а якщо там дальше обгін заборонений то і дальше за велосипедистом їхати і неможна його обігнати?

Олег

Ви пишете “Перед початком обгону водій повинен переконатися в тому, що водій ТЗ”
А що таке ТЗ? Транспортний засіб, до велосипеда ніякого відношення не має, так що пункти 1,2,3,4 ніякого відношення до цього ДТП не мають.

Вікторія

Матінко! Невже я це бачу?
Лікбез для Олега. Транспортний засіб (витяг з визначень та термінів)-Транспортний засіб — пристрій, що приводиться до руху двигуном чи СИЛОЮ М’ЯЗІВ та призначений для перевезення по автомобільних дорогах людей, вантажів, спеціального обладнання.
Вчіть матчастину.

Олег

Я не говорив що водій не винен але: А тепер уважно Вікторіє “Транспортний засіб — пристрій, що приводиться до руху двигуном чи силою м’язів та призначений для перевезення по автомобільних дорогах людей, вантажів, спеціального обладнання.” Це в категорії – Про затвердження Порядку проведення атестації водіїв, які здійснюють перевезення етилового спирту, та транспортних засобів, що при цьому використовуються. А тепер в категорії “Про затвердження Правил дорожнього руху” – Транспортний засіб — пристрій, призначений для перевезення людей і (або) вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів. Ніякого “силою м’язів” там немає, а для велосипедів в правилах є окрема тема.… Читати далі »

ПДР

Велосипед – транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF

Олександр

Не дійде…

Вікторія

Олег, ))))). Дякую, сміялась від душі. Не стану більше про ТЗ- це Вам не осягнути, вочевидь. Поясню для Олега: я не знайома з людьми з обидвох сторін, котрі потрапили у ДТП. Мої коментарі- лише вираз моєї особистої думки, не більше. На Ваші гроші не претендую жодним чином, можете бути спокійні. Ну, і як Ви розумієте, що Ваша вимога: “ВИ ЙОМУ ВСІ ГРОШІ ВЕРНЕТЕ?”, це не до мене. Я Вам абсолютно нічого не заборгувала. Якось Ви зациклені лише на грошах, нє? А в житті є ще щось, воно вагоміше за гроші, але ПРОСТО не всі знають, ЩО саме вагоміше за гроші.… Читати далі »

Олег

Я якому вираженні ваша фраза”Спокою Вам та розсудливості з гідністю вирішити цю неприємну ситуацію у яку Ви потрапили,ні всім Вашим родичам ” стосується мене? Мої родичі яким боком до цього ДТП? Я незнайомий з фігурантами ДТП, не знаю хто вони і звідки. Просто ви так щиро заохочували заплатити одній стороні, що видно вашу зацікавленість.

Вікторія

У мене складається враження, що мої повідомлення Ви читаєте навпаки.
Думаю, що повинна пояснити значення слова “навпаки”. Приклад: пішов- вошіп.
Тому, не бачу доцільності надалі “Олегу” бодай щось пояснювати. Марно.

Н.О.

На мій погляд велосипедист це також учасник додожнього руху і на нього, як і на водія автобусу розповсюджувати ПДР. Тобто, якщо в ПДР прописано, що на перехресті дороги заборонено обгін, то він заборонений для всіх учасників дорожнього руху.
А з якою швидкістю рухався автобус?

Петро

Шановні велосипедисти, звертаюсь до вас як водій, коли ви їдите у смузі транспорту, дотримуйтесь правил!!! Будьте уважні!!! Пам,ятайте, автомобіль тяжче зупинити ніж велосипед! Я за 7 років за кермом вже не один десяток раз ледь не потрапив у подібну ситуацію. Кидаються під колеса, демонстративно маневрують перед автомобілем, розмовляють по телефону… Це жах. Якщо велосепедист учасник дорожнього руху, я за те щоб відповідальність за порушення була така ж сама!

Ворожка

Велосипедист є учасником дорожнього руху і повинен рухатись по смузі і у напрямку руху транспортних засобів. Знати Правила Дорожнього Руху повинен не лише водій авто, а і велосипедист, і той дядько в селі, який їде підводою і керує кіньми. Але і велосипедст і дядько – це прості, як двері люди, які Правил не вчили і навіть у руках не тримали, так само, як і скутеристи і водіі мопедів. Береженого Бог береже, тому водієві авто при зустрічі з цими категоріями Не Водіів!, А Їдучих по дорозі Громадян потрібно бути максимально обережними, бо закон не передбачає ніякого покарання цих Не Водіїв, а… Читати далі »

РАДАР

Додали фото ймовірного місця ДТП. Наприкінці новини. Дякуємо читачеві.

Просто

Шановнi!! Вiруючi чи не вiруючi, чому тема вiри так пiднята? Яка кому рiзниця хто в що вiрить? Сталось ДТП, в якому, я так розумiю, водiй автобуса не винен. Велосипедист звернув в секундi пiд колеса автобуса, створивши проблеми для себе, ще й для водiя автобуса. А ви тут на людей, якi вiрятьв Бога « гоните»!

Н.О.

А що слідчі дії завершені? Відбувся суд? Хто і кому дає право стерджувати хто є винний. Водій -фізично не ушкоджений, а чоловік в комі, тому і зрозуміло чому піднімається питання віри.

Вікторія

Все цікавіше та цікавіше стає. А дійсно, і чому ж це тема віри так піднята? Може просто тому, що ця конкретна ДТП, просто оголила, просто неприглядне відношення просто саме “віруючих” до просто людей? Ба, скажу більше, для себе відкрила, що риторика та лексикон самих просто “віруючих” дуже схожі на ті , якими користуються особи у місцях позбавлення волі та особи з низькою соціальною відповідальністю. Навіть серед ринку, вулиці чи у маршрутці не часто почуєш: “гризла б горло”, “їдь збий людину”, “будеш рвати пяту точку”, “в тебе сосали б гроші”, ” в вас мозгі завернуті”. Вислів “парафінити” взагалі зустріла вперше. Ну,… Читати далі »

Олег

Ви так говорите постійно “віруючі”, “віруючих” до просто людей, лексикон самих просто “віруючих”, що означають слова до “просто людей” – вони невіруючі, атеїсти напевно. Ви також я так зрозумів в Бога не вірите, бо якщо пишете що ті віруючі, значить ви не вірите. Я не знаю якої вони віри ті віруючі, але хоть одне добре вони в Бога вірять.

Вікторія

Даруйте, Олеже, та зважаючи на Вашу стійку апперцепцію, я не зможу Вам бодай щось пояснити.

Тетяна

Хочу висловити свою думку: 1) Чому піднята тема віруючих? Та тому, що саме їхнім автобусом(?) та водієм збита людина і хто ж як не вони, люди віруючі, знають краще Боді заповіді. 2)Кажуть, винен водій. А Закон каже- слідство розбереться. Хоча дуже насторожують коментарі Андрія, який не то був на місці ДТП, не то приїхав з міліцією (незрозуміло з його коментаря), та ” на 1000% висловив пояснення на рахунок цього… слідство встановило винуватця…”. Якщо ви з своїми свідками вже там все порішали , поки людина в комі, то не забувайте, на Іваничах справи не закінчуються! 3) Кажуть, винен водій. ХОЧУ ЗВЕРНУТИ… Читати далі »

Тетяна

Шановний Просто, тормозний шлях автобуса( який доречі зберігся на асфальті) достатньо довгий і говорить про:
1) велосипедист не врізався в автобус в останню хвилину!!
2) водій мав достатньо часу, щоб уникнути зіткнення.
ДОСИТЬ БРЕХАТИ!!!

Тетяна

“Свій” олег!!! Яке вимагання грошей??? Неможливо читати весь цей фарс! СКИНУЛИ ПОДАЧКУ І БІЛЬШЕ НАВІТЬ НЕ ЦІКАВИТЕСЯ ЖИТТЯМ І ЗДОРОВ’ЯМ ПОТЕРПІЛОГО! Ви хоч розумієте, що це публічний сайт і є в законі відповідальність за наклеп! Можливо, як спеціаліст🧐, ще прокоментуєте ДОСИТЬ довгий тормозний шлях і ” ваш ” коментар – в останню хвилину врізався в атобус??????

Олег

В законі ніякої відповідальності за наклеп немає це по перше, по друге я не спеціаліст, щоб говорити хто там винен. По трете “ваш ” коментар – в останню хвилину врізався в атобус” я такого не писав. По п’яте водій має повне право вам грошей не давати, ще раз наголошую в Україні для цього всі водії застраховані. Зверніться до страхової компанії і вона вам всі ваші витрати на лікування верне. Хіба ви ще заробити хочете на цьому.

Тетяна

Олег, у вас на язику лише ГРОШІ. Ви хоч би десь запитали, а як потерпілий??? По ваших ГРОШОВИХ коментарях, напишу лише одне – кожен судить в міру своєї порядності!!!

гість Олександр

Винен чи невинен повірте адвокат зробить свою справу що з винуватця зробить недотрогу а з людини яка не вина-зека… питання віри споконвіків піднімається і цьому не диво. Все залежить від менталітету людину і від її права вибору.
Віру немає чого привязувати до ситуації яка сталась.. якби людина була б і стананистом ви б говорили ще гірше про таких… якби людина була б при владі чи з вищих посад і таке сталось все б взагалі вирішувалось тихенько. А так я зрозумів шо віруючі вам дорогу не так перейшли. НА ВСЕ Є ЗАКОН.

Закон

Тут одна Віра, це закон і Бог суддя! Отож біблія в цьому випадку є правила дорожнього руху,а бог суддя! І крапка.

Робін

Перечитав усю перевиску і зробив для себе висновок. Пані Тетяна, може, ви ксенофоб?

Гуд

Робін, а може, це ви ксенофоб?

Робін

Звідки такі висновки ? Чи просто так сказати? Чи я може тут в усіх коментарях акцентую увагу на питаннях віри. Адмін навіщо пропускати такі коментарі, людина напевне думає що я обматюкав пані Тетяну 🙂

Н.О.

Начитались слів, а їх застосування і де їх примінити не знаєте. Дуже шкода , що в нашому місті ще є такі жорстокі люди. Із прочитаного вище п. Тетяна взиває до людяності, тобто не залишати доньку наодинці з її бідою. І що ж тут важкого: прийти поцікавитися як стан батька, помолитися в церкві за його здоров’я і т.д. Я взагалі була вражена, в хорошомк розумінні, людьми, як тут говорить “віруючими” , вони завжди протягували руку допомоги, не залишали в біді, і навіть якщо людина залишала цей світ, вони завжди приходили провести її в останню дорогу. Я вражена Олегом, Робін. ….Схаменіться, світ… Читати далі »

Робін

Пані Тетяна навіть і не звернула б увагу на питання віри якби це був автобус православних паломників в Почаєв, і це 100 %. Так чисто по людськи треба допомогти, згідний, сам водій з 20 річним стажем. Коли міліціонер зробив смертельну аварію декілька років тому ніхто ж не акцентував увагу на тому що він православний, і я думаю навіть хрещений. А те що на сході країни православні убивають православних нікому не пече ? Чому ніхто не піднімає галас. Є закон, є свідки, розберуться.

Н.О.

Так , в певній мірі, з Вами згідна. В православних християн ця риса благородності виражена слабше, тому я у своєму коментарі вище , зазначила, що Ви повинні проявити себе з благородної сторони, бути для нас православних прикладом, в першу чергу людяності і т.д. На це Вам вказувала Вікторія у коментарі про самаритянина. Хоча , не можу і про християн сказати , що вони нездушні на 100%: скільки сил було приділено в місті , щоб врятувати онкологічно хворого Ромчика, знаю декількох чоловіків, що також потрапили в ДТП уже більш ніж 10 років тому. Що хочу сказати, відбувся суд- водіїв визнали невинними.… Читати далі »

Робін

Я думаю отак потрібно було з самого початку спілкуватись і вести діалог 🙂 Пішоходи і велосипедисти ви такі самі учасники руху, дотримуйтесь правил, зимою наприклад не спішіть переходити через “зебру” хоч ви і праві, тому що авто має довгий тормозний шлях, водій проблеми, а ви поламані ноги. Усім всіх благ, надіюсь усіх омине така біда.

Тетяна

Для Олега – ст 125 ККУ, дає визначення поняття наклеп. Якщо є поняття, значить і відповідальність має бути! Я не ще не цікавилась, але якщо потрібно… Читайте.
Для Робіна- я думаю люди мають можливість перечитати і зробити свої висновки хто є хто!

Робін

Та я уже зробив, і не в вашу користь.