Гідно й дуже відверто відповів на закиди співзасновниці ТзОВ “МТГС” Тетяни Марценюк шацький селищний голова Сергій Віннічук.

Її листа ми опублікували вчора тут: “Монополіст пояснює, що він хотів як краще” http://radar.in.ua/monopolist-poyasnyuye-shho-vin-hotiv-yak-krashhe/

 Його вичерпний коментар – до вашої уваги.

Сергій Віннічук заявив РАДАРУ:

– Написане обурило мене, оскільки в ньому багато голослівних обвинувачень і брехні. Автор, напевно, обрала тактику: «Кращий захист – це напад». Але конфлікту з людьми такий хід не вирішить – навпаки, ще більше зажене проблему в глухий кут.

Так, я побудував будинок в урочищі Дуга, в який роками не можу вселитися через відсутність світла.

Проте я ніколи не просив товариство про безкоштовне підключення.

Це перша ваша брехня.

Я просив, щоб мій будинок підключили за гроші, – мені в цьому відмовили. Який тоді сенс просити про безкоштовне підключення? Більше того, я відстоював у цій боротьбі інтереси не лише власні, а й десятка тих людей, які разом зі мною мали нещастя побудуватися на Дузі. Шачани засвідчили це не раз і не перед одним високопосадовцем.

Наші будинки розміщені за десятки метрів від діючої лінії електромереж. Ми просили про тимчасове підключення, обіцяли сплатити всі необхідні кошти. З часом можна було б перепідключитись до новозбудованої лінії. Нас не почули.

Друга брехня

Мене в листі назвали працівником Шацької райдержадміністрації. Я ніколи не працював у Шацькій РДА. Можливо, пан Крикун співпрацював у цьому питанні з котримсь із голів, який вимагав від нього «безкоштовного, з порушенням усіх норм, плану і законодавства» підключення, проте це був не я.

Третя брехня

Тетяна Марценюк пише, що забудовники не писали заяви на підключення світла. Це неправда. Писали, у селищній раді тоді було півзалу людей.

«Пан Віннічук, зрозумівши, що не вийде «по-його», пообіцяв організувати для товариства проблеми».

Це так ви називаєте відстоювання людьми своїх прав на проживання у власних будинках зі світлом? Людей, які доведені до відчаю, які плачуть у чиновницьких кабінетах, бо одні з них пенсіонери, а інші мають маленьких дітей, яким треба готувати їсти, прати і прасувати одяг, зберігати в холодильнику продукти, вмикати обігрівач, бо на вулиці вже холодно?

 

 

Ви пишете: «Ми будемо радо співпрацювати… давайте свої пропозиції…давайте обговоримо це…»

А як собі уявляєте цю співпрацю, коли Володимир Крикун ігнорує всі запрошення приїхати до Шацька і поговорити з людьми, вислухати їх, розповісти їм, зрештою, про свої труднощі? На збори в райдержадміністрацію не прибув, в обласну держадміністрацію на запрошення губернатора не прибув. На мій телефонний дзвінок відповів: “Я не хочу з вами розмовляти”. Це, по-вашому, співпраця??

Якщо, з ваших слів, ТзОВ “МТГС” діє відповідно до чинного законодавства, розпочніть діалог з людьми, знайдіть спільно компроміс, вони все зрозуміють. Але не обвинувачуйте безпідставно, не обманюйте, не прикривайтеся високопарними фразами про закон і не ховайтеся від людей.

Я готовий підтвердити свої слова на детекторі брехні. А ви?

 

РАДАР сподівається, що принаймні тепер ТзОВ “МТГС” почуло людей.

У тему: Приватник-монополіст гнобить курортне селище

http://radar.in.ua/vid-krykuna-z-novovolynska-stogne-ves-shatsk/

Прочитав сам? Поділись з іншими: