Цей водій не пустив військових із квитками в автобус. Чому?!

23 4394

– Чудеса на Паску: водій автобуса Будятичі – Нововолинськ – Луцьк (о 14.10 виїхав із Нововолинська) на автостанції у Володимирі-Волинському НЕ взяв пасажирів із придбаними у касі квитками.

На платформі залишились аж п’ятеро військових із квитками в руках.

Мотивує тим, що немає місць. При цьому до Володимира брав пасажирів і на автостанції, і на зупинках, коли також місць не було. Та й після АС у Володимирі забирав пасажирів на міських зупинках.

Якщо ЗМІ зацікавляться, то буде добре, бо таких ситуацій не має бути!!!

Це хамство, за яке мусять відповідати водій та працівники автостанції у Володимирі-Волинському! написала на фейсбук Галина К.

На відміну від інших пасажирів, вона не змовчала й не лишилась байдужою до явної несправедливості.

А ось фото водія:

 

 

Довідково

Маршрут Будятичі – Луцьк обслуговує підприємець Приходько.

Це зазначено на онлайн-табло нововолинської автостанції.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

23
Коментуймо!

3000
15 Коментарі теми
8 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
гість

Іх ніхто не наказує.І це вже не одноразово обговорюється в соц мережах.Якби хоч один хтось вивів за шкиберки за автобус то можеб боялись інші.

петро

треба різати сидіння

Eys

Петро ти шо дурак, до чого тут сидіння? Потім самому противно їхати.

макс

з однієї сторони держава “гарантує” атошнику пільговий проїзд, а з іншої не повертає кошти перевізникам …тим самим створює конфліктні ситуації між ними . але ж по закону винен всерівно водій чи перевізник ,а не міністри і депутати .
винне в цьому безладі мінсоцполітики ,яке тормозить з монетизацією пільг

Ігор

ага, завжди винні зверху десь далеко, водій не може відказувати в поїздці пільговикові, якщо він це робить то потрібно викликати поліцію і складати адмінпротокол на водія. В кожному районі, області є відповідальні установи за повернення перевізникам коштів за перевезеня пільгових категорій, якщо пеевізник правильно оформив документи на компенсацію , а йому не повернули, то він теж повинен звертатися до суду, і позов робити не на депутатів-міністрів, а на конкретного керівника місцевї установи яка займається поверненням коштів….усе згідно букви закону))))

editor

Лара Божко: Невже доїхав без пригод?
Андрій Кучерук: А то військові були? Бо нормальні б морду набили
Валерій Герасимчук: Там в Володимирі-Волинському на автостанції, мені інколи здається, працюють не контролери, а вимагателі.

editor

Віталій Неустроєв: Чомусь думається, що з куплених квитків сума легально оприходується, а з пассажирів на трасі можна брати гроші і не оприходуючи їх класти собі в карман. Допускаю, що, може, і власник дав водію таку команду, щоб прикарманювати “неучтенку бабла”.
Тому і звертаюсь до обласного військового комісара, щоб призивав таких водіїв в Збройні Сили України для виховування поваги до людей у формі А якщо в них є справка для відкосячування від служби, то потрібно призівати в нестройові частини, ті ж інженерні підрозділи. Окопи на передовій бліндажі дороги теж комусь будувати треба.

editor

Ant Gal: А пасажири сиділи і соплі жували?
А вийти всім зі своїми батьками слабО?
А пєндєля дати….?

АНАТОЛЬ_

Поліція біля автостанції Володимира-Волинського дислокується зовсім поруч, близесенько. Набравши 102 діждалися б її за 2 хвилини. Або самі, пішки, збігали б за 3-5 хв. Нач. міської поліції – Бобик Михайло Петрович. Мужик суворий і справедливий. Він цієї справи так не залишив би. Ну, скільки можна вчити? А витягнути водія, за комір із автобуса, не можна було?

Бугай

відправити водія в АТО разом з власником для повного порузуміння з військовими

Олександр

Воєнком!-Твій клієнт!

Володимир

видно в цього водія військові , можливо й АТОшники не авторитет, мені здається тут скромність військових яких не пускають в автобус недоречна

ольга

а почуття патріотизму у водія немає? він що, на плечах їх везе? тоді на передову його і перевізника – можливо, стануть людьми.

ольга

а ще краще його сина на передову.
тоді точно зрозуміє

Валік

“Аверс”, сюжет: хлопчик 8 років їхав з Луцька до Торчина додому, капля в каплю ситуація. Його тато загинув в АТО. Малого за шкурку і в двері копнем викинув водій і порвав курточку малому.
Спілка атошніків Луцька прийшла в міськраду, депутатів обматьорили матами. Перевізника теж. А водій у міськраді на колінах просив пробачення у 8-річного сироти та його матері-вдови.
Після усього цього атошники ще й натовкли боки водієві-хамові.

Валік

Зараз придивився, я добре знаю того водія, він завжди всім недовольний. Раз корови перекрили трасу, то він бабку такими матами крив, що вона каже: “Отак дожилася”.
І палкою стала стадо корів з траси розганяти, бо воно сказало: “Зараз подушу нах ті корови і тебе заодно, стара”.
Характер у водія дуже важкий.

Зоя Влада.

Влада повинна бігати по всій країні, недолугими мізки в голову вставляти? Для того там є ви.

editor

Yurii Gor: Да, а хто там їхав? Що сиділи і дивились… а потім побігли по фейсбукам писати?
Здається, новина мала б бути такою: ПАСАЖИРИ МАРШРУТКИ ЗАСТАВИЛИ ВОДІЯ ВЕЗТИ ВОЇНІВ АТО У ТРАНСПОРТІ !
Ні?

житель

цьго водія треба звільнити з роботи тоді вони навчаться

спрваведливий

в цьго водія це вже не перший раз гнати в шию

спрваведливий

конкретний в……к не залишати це просто так визивати поліцію та документувати адміністративне порушення за дрібне хуліганство а на далі штрафувати к…ла

Військовий

таких слизнків як цей водій треба позбуватись із-за своєї жадності загубив все людське

Давид

зняти ***** з рейсу і відправити рити окопи для наших бійців