Ці квіти світяться! Неповторні світильники Марії Тарасюк уже роблять фурор за кордоном

9 4190

Знайомтесь: Марія Тарасюк із Нововолинська.

Виготовляє оригінальні світильники, а також квіти для декору і фотозони (весілля, дні народження).

Модно, стильно, неповторно!

 

Свої перші вироби Марія роздаровувала рідним, прикрашала ними свою оселю.

 

 

Від маминих квітів донька просто в захваті!

 

 

А ще Марія з донькою обожнюють мандрівки.

 

 

Коли молода майстриня показала свої креативні вироби в соцмережі, пішли замовлення – з різних куточків України.

Зацікавились такою красою і в Італії.

 

 

Усі вироби – з ізолону. Матеріал добре тримає форму, не вигоряє на сонці, не боїться води – можна мити!

Ціна – залежно від розміру. Світильники – від 500 грн.

Деталі можете обговорити з майстринею на viber 097 864 15 71.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Валік

А квітки, пелюстки з якого матеріалу?

Валік

Пані Марія подаруйте якусь одну найскромнішу свою роботу дитячому сиротинцю що біля Автостанції. Бачите ваша дитинка в захваті то нехай і сиріткі будуть в захваті. Що вони там у своєму житті бачили. Подаруйте їм кусочок радості від себе. Ваші світильні лампи реально казкові наче в казку Аліса в зазеркалі попадаєш. Вам по конкурсах та виставках требе їздити свою красоту дарити всім. Подумайте про подарунок сиріткам.

Марія

Дякую за таку пропозицію, я, соромно зізнатись, не задумувалась про це…але обовязково найближчим часом завітаю до діток…..

Ульріх

Ті сирітки упаковані як має бути їм ще тільки лампочок не вистачає.

editor

Так, там не лампочки потрібні, хоча така краса ніде не буде зайвою. Прийти показати, як роблять диво-квіти. Посидіти, поговорити…

Валік

Упаковані сирітки як має бути? А ви бачили їх в очі. Чого таке пишете? Ви ніколи в їхній шкурі не були, не знаєте їхню долю. Їхні переживань та страхи. Як ви можете таке говорити? Нераз бачив як старша дитинка вела в магазин молодших дітей сиріт. Одяг секонд хенд на них. Купляли в магазині семочки і сухарики. На велику кількість дітей декілька пачок семок. Зайшовши за магазин вони мало не побилися за ті семкі. Так шо шановний давай не розповідай що сироти в шоколаді. Не бачив не пиши! А я все це весьчас бачу. Діти брудні. А від євроремонта в бараці… Читати далі »

Ульріх

Якщо діти брудні, то це проблема вихователів, які халтурять. Якщо вони не нагодовані, то це проблема вихователів які халтурять. Якщо діти мало не побились за сємкі, то це проблема вихователів які халтурять.

Олег

Ви що думаете діти там жирують, підіть подивіться я думаю рожеві окуляри вмить впадуть, а будуть сльози і жалість.

Катерина

В нього не рожеві окуляри. В нього манера поведінки як в наших депутатів – Бог поможе. Всі комусь щось винні, тільки не він. Шановний Ульріх, винні ті батьки, які покинули тих діток, а не вихователі. Вихователі вижимають з себе останнє, щоб чимось скрасити життя тих дітей. А якби більша кількість людей цікавилась життям тих дітей, брала б шефство над ними, виводила в місто на морозиво. То тим дітям нічого більше і не треба було б. І якщо хочете знати, дітям байдуже, чи вони упаковані, їм сім’я потрібна, люблячі батьки. Спитайте тих сиріток, чого вони хочуть, я впевнена, що ніхто не… Читати далі »