Ціла вулиця ледь не злетіла у повітря. Газова аварія в Луцьку. Мешканців евакуювали

5 2376

Біда трапилася сьогодні вночі. Трапилася через хронічний безлад.

Будинки постійно підтоплює, дорожне покриття давно зруйнували фури, пориви кабелю й водогону стали регулярними. А тепер вибухнув газ…

Лучанин Олександр Семенов повідомив на фейсбук:

У ніч із 10 на 11 грудня стався прорив газогону високого тиску на вулиці Сосюри (район аеродрому) в Луцьку. В результаті аварії утворився фонтан суміші газу, землі й води висотою понад 3 метри. Упродовж короткого часу газ заповнив значну частину вулиці, а пізніше – всієї північної частини міста.

У терміновому порядку, серед ночі, евакуювали мешканців чотирьох будинків. Десятки людей покинули свої домівки у зв’язку із небезпекою вибуху газу.

Фахівці служби газу не приховували можливих трагічних наслідків цієї аварії у вигляді вибуху газу та руйнації усієї вулиці.

Мешканці обурені жахливим станом вулиці. Регулярні звернення до міської влади продовж багатьох років завершувалися відписками чиновників.

Проїжджу частину без покриття вщент знищив великотоннажний вантажний транспорт численних підприємств (Луцькавтодор, UA.Брук), розташованих по вулиці. Регулярними є пориви водогону, силового кабелю (10 кіловольт). Водогін з технічною водою КРЗ має неліквідований порив від червня 2016 року. Саме в цьому місці і стався небезпечний порив газогону.

Мешканці вулиці вкрай занепокоєні небезпекою для життя. Вимагаємо від влади терміново відреагувати на наші законні вимоги та терміново припинити експлуатацію дороги до усунення усіх небезпек.

Збір мешканців, представників влади, усіх небайдужих громадян відбудеться 12 грудня о 9.30 навпроти будинку 39 по вул. Сосюри.

 

Поряд – залізниця й вулиця Ківерцівська. Ще рік тому мешканці вулиці Сосюри скаржились на жахливий стан асфальту і неосвітлений перехід через колію, яким діти йдуть до школи…

 

Олександр Семенов додав у коментарях:

 – У таких ситуаціях почуваєшся абсолютно беззахисним. Газовики працювали цілу ніч і півдня. Досить професійно. Але страшно уявити, що було б, якби нагодився хтось до того “фонтану” з цигаркою.

Дякувати Богові, все обійшлося наразі. Тримаємося. Але сусіди з дітьми мусили півночі чекати дозволу від не менш, ніж ми, розгублених поліцейських повернутися до домівок.

Вулиці Сосюри і Тухачевського завжди були проблематичними. Та все має свій ресурс. Ще пориви води можна було терпіти, відсутність асфальту, світла і т.п. Але вже просто страшно жити там…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Коментують у мережах
Ольга: Винним буде хто завгодно, тільки не газовики! Вони вже обнагліли – далі нікуди. Ціни на газ захмарні, а всю безпеку при користуванні договорами скинули на споживачів газу. І ось – результат. Причому – не перший. Висновки не робить з цього НІХТО, хоча вже мали місце неодноразові випадки з загибеллю людей через газ, вибухами, руйнацією будинків. І так буде до тих пір, поки не постраждає хтось з начальства. Тільки тоді вони почнуть чухатись і щось міняти.
Євгенія: Начальство постраждале поміняють, та й на тому.

Лучанка
4 років тому
Відповісти  editor

Ау? Ви з неба звалилися?
Хто про що, а курці – просо. По іншому ваш коментар не назвеш. До чого тут газовикі? Чорним по білому написано: ТРІЩИНА ТРУБИ З’ЯВИЛАСЬ ВРЕЗУЛЬТАТІ ПІДМИВАННЯ ВОДОЮ !
Якби не газовики, які вчасно ліквідували витік, то б пів вулиці злетіло в повітря. Так, що думайте, що пишите!

editor
4 років тому
Відповісти  Лучанка

Спокійно, лучанко, не ображайте інших користувачів.

Predominate
4 років тому

Прорив стався вночі, а новина з’явилася “зразу”… недільного вечора… за 100 кілометрів від Луцька… у газеті за інформацією з фейсбука… P.S. Фото таке, знаєте, саме для тихого недільного вечора… Вмієте Ви “подати інформацію”…

editor
4 років тому
Відповісти  Predominate

Вміємо! Щоб таке не сталося в іншому місті. Нехлюйство служб, помножене на нехлюйство окремих мешканців (як це було нещодавно в Нововолинську), дає катастрофічні результати. То хоча б застерегти… А проілюстрував свій допис цим фото сам Семенов.