Біда трапилася сьогодні вночі. Трапилася через хронічний безлад.

Будинки постійно підтоплює, дорожне покриття давно зруйнували фури, пориви кабелю й водогону стали регулярними. А тепер вибухнув газ…

Лучанин Олександр Семенов повідомив на фейсбук:

У ніч із 10 на 11 грудня стався прорив газогону високого тиску на вулиці Сосюри (район аеродрому) в Луцьку. В результаті аварії утворився фонтан суміші газу, землі й води висотою понад 3 метри. Упродовж короткого часу газ заповнив значну частину вулиці, а пізніше – всієї північної частини міста.

У терміновому порядку, серед ночі, евакуювали мешканців чотирьох будинків. Десятки людей покинули свої домівки у зв’язку із небезпекою вибуху газу.

Фахівці служби газу не приховували можливих трагічних наслідків цієї аварії у вигляді вибуху газу та руйнації усієї вулиці.

Мешканці обурені жахливим станом вулиці. Регулярні звернення до міської влади продовж багатьох років завершувалися відписками чиновників.

Проїжджу частину без покриття вщент знищив великотоннажний вантажний транспорт численних підприємств (Луцькавтодор, UA.Брук), розташованих по вулиці. Регулярними є пориви водогону, силового кабелю (10 кіловольт). Водогін з технічною водою КРЗ має неліквідований порив від червня 2016 року. Саме в цьому місці і стався небезпечний порив газогону.

Мешканці вулиці вкрай занепокоєні небезпекою для життя. Вимагаємо від влади терміново відреагувати на наші законні вимоги та терміново припинити експлуатацію дороги до усунення усіх небезпек.

Збір мешканців, представників влади, усіх небайдужих громадян відбудеться 12 грудня о 9.30 навпроти будинку 39 по вул. Сосюри.

 

Поряд – залізниця й вулиця Ківерцівська. Ще рік тому мешканці вулиці Сосюри скаржились на жахливий стан асфальту і неосвітлений перехід через колію, яким діти йдуть до школи…

 

Олександр Семенов додав у коментарях:

 – У таких ситуаціях почуваєшся абсолютно беззахисним. Газовики працювали цілу ніч і півдня. Досить професійно. Але страшно уявити, що було б, якби нагодився хтось до того “фонтану” з цигаркою.

Дякувати Богові, все обійшлося наразі. Тримаємося. Але сусіди з дітьми мусили півночі чекати дозволу від не менш, ніж ми, розгублених поліцейських повернутися до домівок.

Вулиці Сосюри і Тухачевського завжди були проблематичними. Та все має свій ресурс. Ще пориви води можна було терпіти, відсутність асфальту, світла і т.п. Але вже просто страшно жити там…

Прочитав сам? Поділись з іншими: