Два цікавих фото з сумними реаліями нашого “європейського” містечка.

Надіслав їх РАДАРУ репортер Анатолій Бідзюра.

Світлини зроблені ще кілька років тому, але відтоді НІЧОГО не змінилося.

Це ж Нововолинськ, малята!

СОРТИРНА ОБОРУДКА

Понад трасою Ковель – Львів біля нововолинської автостанції вже років десять, як не більше, дивує всіх гостей міста загадковий довгобуд. Колись, за тамтих Совєтів, тут був підземний громадський туалет зі сходами. Був страшненький туалет і у приміщенні автостанції – там, де тепер міні-кафе (смачного всім відвідувачам!)  🙂

Потім те все позакривали, але ж без громадського туалету на автостанції – ніяк! Платний може існувати лише за наявності безкоштовного громадського.

Під приводом, що наболіле туалетне питання нарешті вирішать, чималу земельну ділянку (понад 10 соток) ВІДДАЛИ 2007 року підприємцю Світлані Касьян. Під офіс, платний (чомусь) туалет і надбудову для магазину.

Пані Касьян довгенько нічого не робила… і врешті-решт восени 2013-го ПРОДАЛА ділянку другові мера – підприємцю Яремі. Мабуть, недорого. Можливо, саме так і було задумано в мерії.

 

 

Щасливий власник продовжив погану традицію попередниці: нічого не робить, але примушує все місто дивитись на закидач. Тому РАДАР на численні прохання нововолинців звертається до депутата Нововолинської міськради Віктора Яреми з вимогою: або збудуй громадський туалет, або розбери паркан, вивези всі ті причиндали і зроби сквер із квітником і спортивним майданчиком. 

Можеш заразом і біотуалет поставити… Виборці подякують.

 

БАЗАР У МІСЬКРАДІ? А ЧОМ БИ Й НІ?

Майже щороку нововолинці спостерігають засилля заїжджих торговців у Палаці культури і в Будинку школяра, що називається тепер Центром дитячої та юнацької творчості.

Люди без санітарних книжок по кілька днів чи й тижнів товчуться зі своїм крамом у закладах культури й освіти. Там-таки ночують і готують їжу, одне слово – економлять на готелі. Товчуться у фойє і покупці.

 

Черговий базар у Палаці культури. Як буде цьогоріч?

 

Діти стають чужими й зайвими на цьому святі гендлювання.

Так, Палац культури і ЦДЮТ заробляють на орендарях щоразу по кілька тисяч гривень. Але ж міська влада щедрою рукою виділяє по 300 тисяч  на міську непопулярну, малотиражну й малочитабельну газету… по 30 і більше тисяч – на приватне телебачення того ж таки Яреми (друга мера, хто забув).

То хай відщипне з цих чи інших коштів на належне утримання закладів культури і позашкілля, а не ганьбить місто базарами під дахом ПК і ЦДЮТ.

Як варіант – хай дозволить таку торгівлю у просторому вестибюлі Нововолинської міської ради. 🙂

А виторг віддасть у той-таки Палац культури чи Центр дитячої і юнацької творчості!

Прочитав сам? Поділись з іншими: