Тягне сміття собі у квартиру і під вікна. Сморід нестерпний. Сусіди волають, міськрада не чує

24 3224

 – Допоможіть розібратися з особистим смітником П-щука П. із вул.Сірка, 8/6.

Звертались у поліцію і Нововолинську міську раду. Толку нуль!

Біля нас сморід і безлад!!!

Мешканці будинку розповіли РАДАРУ:

– Під будинок перетягнуто півсмітника загального, те ж саме у квартирі: неможливо зайти!!! Сморід, мухи, надто ж у спеку.

 

 

Жахливий сморід стоїть останнім часом у загальному коридорі. Цей мешканець не реагує ні на кого, бо має проблеми з психікою.

Хоча б те сміття з-під будинку забрали, бо вже бракує слів!!!

 

РАДАР звертає увагу керівників ВУКГ і ЖКО на неприпустимість такої антисанітарії в нашому європейському, хто забув, містечку.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
24 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Надіслала цю критичну публікацію на інтернет-адресу виконкому Нововолинської міськради. Телефон пані Чайки, на жаль, поки що не відповідає.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Це хвороба. Називається “оніофобія” – непереборне бажання збирати старі речі чи сміття. Не поліція і не міськрада там потрібна – психіатр.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

від цієї хвороби добре допомагає штраф, призначений адмінкомісією. А психіатричну допомогу надають зазвичай лище з доброї волі хворого.

Психіатр
5 років тому
Відповісти  editor

штраф с кого взыскивать собрались,будет штраф и что…………?Если квартира в собственности то он что хочет то и делает,только суд ,после решения его с дворниками и вывозить мусор.А так .хвора людина,не повезло соседям

editor
5 років тому
Відповісти  Психіатр

якщо створює незручності сусідам і під вікнами у спільному дворі робить помийку – однозначно, на штраф заслуговує.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Психіатр

У новинах показували такий випадок. Був суд, сміття вивозили, а потім той Плюшкін знову почав непотріб зносити. Людина ж хвора.

анти чобіт
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

синдром діогена

editor
5 років тому
Відповісти  анти чобіт

Сидром Діогена, синдром Плюшкіна. синдром злиднів… у психіатрії багато назв цього розладу. Але сусідам від того не легше, ви ж розумієте.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  editor

Не розумію, чому синдром Діогена? Давньогрецький філософ Діоген пропагував аскетичне життя – жив у бочці, майже без одягу, нічого у бочку не тягнув і мав лише одну чашу для пиття води. Про нього нам розповіли у Криму у Херсонесі, музеі під відкритим небом екскурсоводи. Нам навіть бочку показували. Казали, що в таких бочках тримали вино, що бочка велика і що в подібній ємності жив філософ. А психічні розлади типу Плюшкіна насправді не лікуються, тільки підліковуються на якийсь час.

editor
5 років тому

Стас Козак: що ви переживаєте, нікого в нього немає, і нікому він не потрібен. А ЯК ПОМРЕ – ПОБАЧИТЕ, СКІЛЬКИ В НЬОГО Є БЛИЗЬКИХ, І ВСІ БУДУТЬ КРИЧАТИ: ЦЕ МОЯ КВАРТИРА.

editor
5 років тому

Виявляється, минулого тижня приходив дільничний, склав протокол, зобов’язав цього мешканця все прибрати. Але сміття не поменшало, а побільшало. Товариш демонструє сусідам “жовту картку” і погрожує: “Я вас можу спалити, і мені за це нічого не буде”.
Весело сусідам…

editor
5 років тому

Ну, я не знаю. Начальник ЖКП №1 Зоя Герез зателефонувала, сказала, що піде з дільничним і, можливо, представником МНС до цього мешканця у понеділок. Вставляти розум, складати акт і аж після того вивозити сміття. Це задовго.

editor
5 років тому

Для того, хто вперто підписується чужим прізвищем Баляс. Комент іде у кошик, пам’ятайте про подвійні стандарти.

editor
5 років тому

Олександр Даценко: А сусіди що???
Міськраді пофіг! То дати недоумку наглої ****, і щоб прибрав все за день!!! От проблема…
В нас “хороші сусіди” сміття в двір виносили, бо бач, до смітника далеко!!! Так об’єдналось нас 6 чоловік. Я був тоді наймолодший. 4 було далеко за 50.
Так за три ночі всі, хто намагався викинути сміття, розібрали той смітник під нашим пильним наглядом і погрозами фізичної розправи.
З тих пір смітника там не було й досі немає, хоча я вже 10 років там не живу, 4-веро померли. Хто від старості, хто від хвороби. Лишився лише один. І то я як його бачу, каже – чисто в дворі!!! Як в час мого дитинства!!!
Бо просто дати стусанів – для таких не вихід! Треба лише так, як я написав!!! Саме наглої ****!!!

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Я йому написала, що в людини, вочевидь, є довідка відповідна… Однак Олександр наполягає (цитую):

Якщо зайця бити – він навчиться запалювати сірники!!!
Психічно хворий??? Шокова терапія!!! Щоб підсвідомо боявся тягти до будинку непотріб!!!
А так ніхто не допоможе!!! Бо всім на все на ****!!!

Та да, але зайця шкода.

Маш.ел.воз
5 років тому

Пан Садовий,мешканцю Нововолинська потрібна приписка у Львові.

editor
5 років тому
Відповісти  Маш.ел.воз

Чого так далеко? Мешканець Нововолинська рівняється на підприємства нардепа-мільярдера Сергія Мартиняка в Нововолинську, які скидають свої смердючі відходи під парканом.

Сусідка з будинку навпроти
5 років тому

Напевно Ваша стаття допомогла. Сьогодні рівно о 9-00 приїхала велика машина із ковшем та купа людей із ЖЕКу…. ПРИБИРАЮТЬ СМІТТЯ з під будинку…. А то з дітьми проходити позв будинку страшно було… А ще минулого літа був прикрий випадок з ДИТИНОЮ… Цей сусід П-щук П. натягнув оголений провід і під’єднав до розетки,,, напередодні була гроза… все мокро…а діти бігали у піжмурки та один хлопчинка схватився руками за провід під напругою… Уявіть, що трапилося далі… На щастя залишився живий… не знаю його подальшу долю… забрала швидка… ПОЛІЦІЯ була та з МІСЬКВИКОНКОМУ приходили… РІК ніяких дій…. НАШІЙ ВЛАДІ люди до одного місця…..

editor
5 років тому

я бачу, треба-таки туди до вас дійти. І що, після тієї страхітливої електрифікації його примусово не госпіталізували у психлікарню???

Сусідка з будинку навпроти
5 років тому
Відповісти  editor

Як бачите пройшов вже рік…. Дивлюся з вікна – завантажили цілий камаз сміття!!!! Зроблю фото…

editor
5 років тому

Оце ударник! Натягав зі смітника цілий камаз сміття!
Може б, його на полігон сміттєвий вантажником? І йому приємно, і людям користь.

editor
5 років тому

та звісно, без РАДАРА не обійшлося. 🙂 Того самого дня у виконкомі виписали картку для відповіді на цю критичну публікацію і зобов’язали начальника ЖКП №1 Зою Герез відреагувати.
Я просила вивезти раніше, але вона дотягнула до вівторка. Каже, вже нема кому в ЖКП працювати.

Сусідка з будинку навпроти
5 років тому
Відповісти  editor

ОТАК… Начальник ЖЕКу особисто стояла довгих 3 години роботи трактора та підлеглих, взявши руки в боки, та контролювала весь процес… Зробила фото… звертайтесь…А ще цікаво подивитися в Новинах ТТІ… ЯК РОЗХВАЛЯТЬ РОБОТУ НАШОГО МЕРА по благоустрою міста!!!!

editor
5 років тому

давайте фотки 🙂 Скидати сюди:
info@radar.in.ua