У гаражах Благодатного їдять собак

48 4424

Хотілося б про хороше, але читачі спокою не дають.

Новина наповал: деякі власники гаражів у селищі Благодатному, що неподалік Нововолинська, вбивають і їдять собак.

На закусь під горілку.

Збираються компанією, де ця дикість давно стала нормою.

Поміж собачих катів є власники породистих псів, добре відомі у маленькому селищі.

В одному з гаражів висить ціла колекція шкір із оббілованих собак.

Що у сусідніх Біличах і самому Благодатному є маргінали-собакожери (бомжі, колишні зеки), подейкують давно. Знає про одного такого виродка з села Біличі й РАДАР.

Але щоб цілком забезпечені чолов’яги… регулярно в гаражах… та ще й цим хизувалися…

Мешканці Благодатного повідомили РАДАРУ жахливі подробиці.

І пообіцяли: фото гаражів та їхніх власників з’являться у соцмережах уже найближчим часом.

Закон “Про захист тварин від жорстокого поводження” для нововолинської поліції чомусь не писаний. Такі повідомлення там  ігнорують або кладуть під сукно. Хіба з приходом нового керівника щось зміниться.

Але справедливе покарання іноді приходить звідти, звідки мерзотники й не чекають. Закон карми ніхто не скасовував, та й месники можуть знайтися.

У Дніпрі кілька тижнів тому троє юнаків вистежили, хто вбиває котів і собак із пневмата, забрали у живодера зброю і спрямували на нього самого, перетворивши на живу мішень. Поцілили у сідниці й ляжки.

Цей самосуд припинили перехожі.

Підстрелений кат у поліцію звертатись не став і від супроводу додому відмовився.

  • Розкажу iншим:

Також читають

48
Коментуймо!

3000
16 Коментарі теми
32 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
16 Автор коментаря
222

Публікуючи такі статті, потрібно впевнитися, що це правда і мати докази. А так – це просто плітки!!! Про будь-кого можна так писати.

РАДАР

А ви що, своїх знайомих там упізнали?
На жаль, це не плітки. А фото будуть, вам же ж мешканці пообіцяли…

Ворожка

Це загальнопоширена стратегія казати, що усе плітки, брехня і наклеп. Я точно знаю, що мій знайомий з’їв власного пса, бо був хворий на туберкульоз і дехто запевняє, що коли їсти собачатину, то вилікуєшся, бо це м’ясо лікувальне. М’ясо того бідного песика і інших песиків, які були з’їдені ним потім, не допомогло і знайомий помер

Знаю правду

А ви хочете, щоб відразу з іменами все розписали??? Можна й так, але тим хто це робить, думаю, щось стукне в голову, і вони припинять займатися тим, бо наступним кроком будуть таки імена. Вони ж не ховаються. Особисто я чув це від декількох людей, як то кажуть, з перших уст. При мені один навіть пробував зловити одну собаку, бо вона бач діло до нього має. Скажу більше, вони ще й хизуються цим. Вони всі нормальні, ходять на роботу, мають сім’ї, мають своїх собак і котів вдома. Не вірите? Ваше право. Але вже потроху починають відкликатись мешканці селища, які теж про… Читати далі »

Арсен

Я теж таке чув від жительки Благодатного.

КАТЯ

Здається треба там трохи порядок навести.

Вартовий.

Постріляти.Тих живодерів.Або хоча б яйця повідстрілювати.

СірниЧОК

А гаражик може запалати внєзапно… під час такого закусону… типу закорочення…

Ворожка

І вогонь може перекинутися на інші гаражики, на бензобаки поставленихх у гаражиках машин… Ото буде феєрверк!… А якщо ще й вітер і житлові будинки поруч… далі самі знаєте

СірниЧОК

А далі мешканці благодатного селища тих любителів собачатинки своїми руками… або ногами… бо все через них.

Ворожка

А не через тих народних месників, що підпал влаштували? Навіщо такі складності? – та прибийте тих гадів і на тому кінець, бо ж голодомору в нас немає. А у гаражиках у Благодатному ще й випивкою торгують, люди кажуть. Так що там повний сервіс

СірниЧОК

Який підпал?! Понаїдалися собак. понапивалися самопалу, понакурилися, та й погоріло.

Ворожка

То відімкніть їм електрику і не буде на чому смажити, не буде як присвічувати, коли у стакани наливають. І собак більше вбивати не знадобиться😁

Благодатний

То й відімкніть їм електрику, ви ж їх знаєте. Але падли є падли, на голубків перейдуть. Он їх ще скільки на площі.

Ворожка

А ще і на кішок можуть перейти, на кабанчиків, качок, курей. А кому потрібно відмикати електрику я не знаю, бо не маю поняття що то за люди. Мені про них нічого не відомо і я до тієі місцевості відношення не маю

Благодатний

То що ж ви за ворожка, як поняття не маєте. ))) До кабанчиків і качок вони не полізуть, бо то хазяйське. А голуби нічийні.

Ворожка

Та не смішіть про хазяйське, бо вже не раз курей, качок крали і кабанчиків… А правоохоронці нікого не знайшли, бо не шукали. Падлу однаково куди лізти. Руки треба відрубувати тим виродкам. Як я медіумом назвусь, то ви будете думати, що я з духами спілкуюсь?)))Думайте. Голова ваша. Я нік перепишу швидко))) Для усіх необізнаних пояснюю, що в усіх містах і різних населених пунктах і водоймах усі тварини, риби, птахи (навіть ворони), а отже голуби також відносяться до природних ресурсів держави. Усіх їх захищає закон, який передбачає покарання за жорстоке поводження з тваринами і несанкціоноване, нецільове використання природних ресурсів, заборону полювання також.… Читати далі »

Благодатний

І ви не смішіть про природні ресурси і селищного голову. Вам багато допоміг? А рук ви багато повідрубували? Напевно, що ні, як завжди.
.Собак у гаражах убивають і їдять нормальні на вигляд люди. У них є і коти, і породисті пси, і кабанчики, і курей не бракує. Тому і тут не смішіть. Це не злодійкуваті бомжі, це вбивці.

РАДАР

Знову переписати нік можна. Але, може, вже досить? Думайте. Голова ваша.

Ворожка

А головне, що суть відмикання електрики у тому, що не буде на чому готувати, хіба що тільки на буржуйці, та і то не знаю чи безпечно буржуйку там у гаражах палити

СірниЧОК

Можуть і вдома смажити. Тому відмикай не відмикай… А закорочення цілком може трапитись. Був гараж і загув.

Ворожка

А гаражі і машини в гаражному кооперативі через закорочення вже згоріли, тільки не у нас. У новинах передали. Підозрюю, що там такі як ви месники хазяйнували. І ніхто нікого не бив, очевидно, бо не казали.

цвяШОК

А колеса можуть самі поспускати… льогко!

Ворожка

Деякі люди деградують морально і стають виродками суспільства

Nov

Якби я знала що сусід таке робить то точно знаю що випадково так почалася б в його житті,, чорна полоса,,
Якщо наша доблесна поліція ні до чого не годна, то ж є ще звичайні люди, чи нормальні мужики в селищі перевелися щоб перестріти вечором тих скотин?

Ворожка

Жінка діло каже і це краще, ніж пожежа

Знаю правду

Якщо Ви мешкаєте в Благодатному, то думаю, Ви були б дуже неприємно здивовані, але тих, хто регулярно ходить в гаражі випивати є багато. Думаю, що серед них знайдуться ваші і сусіди, і знайомі. Не обов’язково всі вони є співучасниками, але, про те, що там відбувається знають точно. Ті ж понапиваються і порозповзаються по селищі і ходять ще й всім підряд розказують, що там робиться, ще й прізвища називають.

Ворожка

Розумію, але є люди, яким вони це розповідали і називали прізвища. А це вже свідки злочинів. А стосовно п’яниць, так тих п’янюг тепер скрізь повно і не тільки у селищі. Наркоманія і алкоголізм – це все наше сьогодення. На спиті фізіономіі жінок і чоловіків мені дивитись уже набридло((

Знаю правду

Так це ж і не п’яниці, це ті, хто зранку йде на роботу, а ввечері і на свята, нібито, відпочивають собі випиваючи 100 г з друзями…

Благодатний

У нас таких свідків півселища, тільки селищний голова чогось не в курсах. Як завжди.

Громадянин Украіни

А ти герой в Нововолинську всі проблеми вирішив.на словах ви все робите

...

жах. виродки!

????

Добре що хоч людей не їдять.

Андрій

Якшо Ви знаєте хто з Білич вбиває тай їсть собак то напишіть їх імена!!!

РАДАР

Роман там був чи досі є такий, відсидів у тюрмі пару разів. Років під 35 йому вже, а може, більше. Мати його в Низкиницький монастир їздила часто. А він собак різав і шкуру знімав.

Андрій

Судячи з вашого опису,такої людини в Біличах як Роман немає!!!

РАДАР

По матері його можна вирахувати. Вчащала в монастир, набожна така, їздила аж із Білич.
Років 9 тому цей Рома з тюрми вийшов, собак різав… трохи жив у хаті при монастирі… а далі не знаю. може, знову сів. Може, десь подівся. Може, Бог прибрав.

Людмила Зіменко

Я пам’ятаю як колись один мешканець селища вбивав собак, дер шкіри, вичиняв і шив шапки. І знаю хто це і люди знають також. Пам’ятаю, як полювали на голубів із пневматичними рушницями вдень і вночі, а діти збирали кулі від рушниць і приносили кулі мені, розповідали з жахом і обуренням про те, що бачили. Знаю як їли голубів на закусь і хизувалися цим. Ще пам’ятаю, як постріляними, побитими голубами годували фредок, а дехто годував собак. І знаю хто це і люди теж знають. Пам’ятаю, як мені “ліпили” кримінал і казали, що я голубів їм і мені тюрма за злочин. І пам’ятаю… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Цілком і повністю згоден із вами пані Людмило Зіменко: Не тільки за гріхи і звірства вчинені людьми проти людей,
крадіжки й грабежі громадських бюджетних коштів поцуплених у злиденних та немічних, а й за катування братів наших менших – настане кара Господня, невідворотна, заслужена і правдива. Її (кару) вже розпочато… Бережіться.

Шаман

Від туберкульозу лікуються.
Цілком забезпечені чоловіки приїздять з заробіток і…
В Нововолинських гаражах між іншим теж.

РАДАР

Від туберкульозу вони цим не вилікуються. Є значно дієвіші засоби. А от рак чи якусь іншу біду вони собі зароблять. Природа помститься, вона така.

макс п.

південна корея,вєтнам,нігерія,китай,індонезія…. там не бояться “помсти” природи))) і навіть в швейцарії,ліхтенштейні і австрії на різдво подають національні страви з котиків і собачок….такі вони “европейці”
а на рахунок туберкульзу то це звичайний міф.. ні собачий жир, ні м’ясо не має ніяких лікувальних властивостей..вчені перевірили….хоча за лайно собаче нічого не чув..можливо воно “лікувальне” ..хай експерементують))))))))

РАДАР

Ото перейменувати Благодатне на Корейне. Чи Нігерійне.
І на Нігерію рівняйсь.
Природа, знаєте, теж палицею не б’є, в неї інші виховні методи. Тому не варто легковажити.
Тут інші культурні традиції, інший побут, інша побутова етика. Якщо можна не вбивати – не вбивай, це ж так просто. Стосується і мисливців, і рибалок, а найбільше – цих гаражників. Цілком забезпечених і вгодованих.

Кожному з них ті вбиті безпорадні собаки вийдуть боком.

РАДАР

Для Шамана.
Якщо ви знали того Романа, напишіть детальніше, коли ця історія у селищі була. І коли його знову посадили.

РАДАР

Для Андрія Мощинського.
1. Написала про те, що знаю достеменно.
2. У нас тут не хамлять і не істерять.
На все добре, Біличам – вітання, гарне село. А виродки є повсюдно, навіть там.

Ульріх

Напишіь про хороше і гаражі! Ви знаєте що там роблять якісні і хороші меблі? Ви знаєте, що там кують гарні прикраси з міді? І машини ремонтувати краще в гаражах, бо дешевше. І холодильника вожу тільки на гараж. І двигун перемотувати

Акунаматата

А тепер ще й за газ ними платитимуть….